marcinie's Avatar Senior Member

jkkk89 zwycięzcą RtP 08' !!!

Siema,

Skoro nasi drodzy CM-owie milczą i nie chwalą to ja pochwalę Świetny występ, super umiejętności, gratulacje jkkk89! Po raz kolejny Polak otwiera stawkę

Filmik pokazujący co się działo na RtP z perspektywy jkkk89:

http://youtu.be/gKvSr3VxmjA

twardy_'s Avatar Banned
    srednio sie dzialo jak kazda prawie gre zaczynal jako drugi (ostatnie 3 pojedynki to juz w ogole jednostronna gra)

najnudniejszy final od poczatku r2p, przebija nawet duel of hakeems z pierwszego miesiaca

jkk89's Avatar First 1700 ELO! Hooah!
    Tak moja wina, że zaczynałem jako drugi. Dość się już na twitchu nasłuchałem. Weź wygraj 2 gold cupy, a potem cwaniakuj.

twardy_'s Avatar Banned
    przepraszam
    nie wiedzialem, ze nie mozna miec na ten temat niepochlebnej opinii

czy ja napisalem gdzies ze twoja wina? bylo nudno i tyle, wiecej emocji podczas ogladania klanu czy zlotopolskich

mozesz wygrywac gold cupa co miesiac, tak bardzo mnie to bedzie obchodzic...

Nie pierwszy raz mi z takim tekstem wylatujesz. Typowy cwaniaczek z Ciebie i na twitchu i ang forum też to widać. Nic Cię nie obchodzi, na wszystko masz wyjebane, a Ty sam jesteś zajebisty. Po prostu Cię nie trawię koleś.

twardy_'s Avatar Banned
    hm?
    plakales jednego miesiaca na twitchu, ze nie wszedles do finalu po przegrywales kazda gre jak zaczynales pierwszy...
    bierzesz czynny udzial w temacie jak naprawic problem z kolejnoscia rozpoczyania pojedynku...
    a masz problem z tym, ze tyle razy rozpoczynales gre jako drugi? tak jak napisalem wyzej, nawet slepy ogladajac 3 ostatnie pojedynki by stwierdzil ze nuda i gra jednostronna

o co ten bul dupy? za malo osob ci zlozylo gratulacje? plakales cala noc z tego powodu?

ja cwaniakuje? przeciez ty kazdego posta piszesz jakbys niewiadomo kim byl, jakbys wszystkie rozumy pozjadal a nie daj boze ktos cos niepochlebnego na twoj temat napisze!

pawel123k's Avatar Duel of Champion Grandmaster
    @jkkk Nie ty jeden go nie trawisz, widocznie pan twardy nazbierał już sobie więcej wrogw, pamiętam że ktoś niedawno na chacie mmdoc nazwał go polish cebula, z początku nie wiedziałem z jakiego powodu, ale wystarczyły 2 posty i już wiem dlaczego

czy ja napisalem gdzies ze twoja wina? bylo nudno i tyle, wiecej emocji podczas ogladania klanu czy zlotopolskich

mozesz wygrywac gold cupa co miesiac, tak bardzo mnie to bedzie obchodzic...
    Mnie też ciekawi jedna kwestia, jeżeli dla ciebie finały Road To Paris są nudne i nie obchodzi Cię kto będzie zwycięzcą to nie wiem po co oglądasz te streamy co miesiąc ...

No i oczywiście gratulacje dla Jkkk. Naprawdę, wczoraj znowu pokazałeś klasę i pokazałeś ktra nacja rządzi w Doc-u 3 na 4 finały należą do Polski

Ja jestem arogancki, wiem o tym. Ale moje posty są zawsze konstruktywne, coś wnoszą do tematu.

Natomiast Ty wszędzie i o wszystko narzekasz. Bezustannie. Bez celu. I tak włczysz się od forum do forum. I narzekasz. Potem oglądasz finały gold cup (po co?) i narzekasz na twitchu. Marcinie stara się, robi filmik, a Ty narzekasz dalej.

gratulacje mgłbym nam pokazać jakimi taliami grałeś

Kat 5/4/4 http://www.platoongaming.fr/deck/234...e-gold-cup%29/

Dhamiria 5/3/1 http://www.platoongaming.fr/deck/234...e-gold-cup%29/

Hakeem Circle of Nine http://tools.mmdocking.com/decks/show/10318 (to jest stara wersja, nie chce mi się wrzucać nowej - dodałem Hassafah i Golden Horseshoe oraz dokonałem pewnych kosmetycznych zmian)