twardy_'s Avatar Banned
    @jakk89, pawel123k

bo DoC jest niezla gra tylko strasznie zaniedbana i widac to na kazdym kroku (to mi sie glownie nie podoba)
    jak nie jakies syfne best moves, to komentatorzy, ktorzy nie znaja kart i mechaniki gry (kurde kase za to dostaja, by sie troche doedukowali:/), wisienka na torcie jest organizowanie esportowej imprezy gdzie istnieje taki problem z kolejnoscia rozpoczynania pojedynkow - podlreslam - w 3 ostatnich pojedynkach bylo to widac golym okiem, ze cos jest nie tak
    pierwszy miesiac r2p - same hakeemy, no wiem, ze kazdy gra zeby wygrac, najlepiej tym co jest najmocniejsze, ale to tez duzo mowi o grze, na szczescie teraz mamy wieksza roznorodnosc jesli chodzi o kilku roznych bohaterow z twierdzy

to jak byc kibicem polskiej reprezentacji polski i cieszyc sie ze wygrali z san marino 10:0 - i nie chodzi mi o sile przeciwnikow tylko o emocje z tym zwiazane

powiem szczerze, ze jedyne co mi sie podobalo w tych finalach to nahla na tytanach ale to chyba pewnie dlatego, ze rozpoczynala jako druga (tu nie jestem pewien) bo pojedynek gdzie startowala jako pierwsza... nie bylo co ogladac

tak wiem, skoro nie podoba sie to mam sobie inna gre znalezc i nie marudzic typowa odpowiedz na krytyke

a polish cebula z tego co pamietam to byla odpowiedz na 'Jason odszedl, ostatni CM, ktory umial w DoCa grac na streamie'

Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft
    Gratulacje!

Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft
    Jestem ciekaw ile Polakw będzie w TOP 8...

Originally Posted by Domarath Go to original post
    Jestem ciekaw ile Polakw będzie w TOP 8...
    Oby co najmniej ośmiu...