[STD] Nekropolia problem z siłą oraz długością rozgrywki

Hejka, kiedyś grałem, przed wpowadzeniem Akademii i wróciłem do gry, wybierając ponownie Nekropolie, ale...

Kilka kart doszło i mam lekki problem.

Mam dosyć szybki start.
    Spamuje wroga swoimi jednostkami.
    Brakuje mi chyba czarów, ofensywy jakieś innej niż jednostki najprawdopodobniej.
    Słabnę mocno w późniejszej fazie gry.
    Szybko wytracam karty z ręki.

Chciałbym skupić się na zdobywaniu przewagi i na takich jednostkach, jak arcylisz i prządka księżycowego jedwabiu. Jednak dochodzę do wniosku teraz, ze chyba będzie lepszy skład prządka księżycowego jedwabiu i wampiry. Mam 63 karty, większość to jednostki kosztu 3 następnie kosztu 1 i 2, 4 i 3 chyba kosztu 5. Czary mam na poziomie 1-4 (tylko dwie czwórki) i łud szczęścia od 1-3(głównie ogniska). Mam jeden budynek.

Przede wszystkim mam pytanko, na jakiego bohatera z nekropoli polować i jak pozyskać więcej kart z nekropoli? Jakieś uwagi? rady? Jakie jednostki używać? Jakich nie?

Obecnie seria jest najlepsza,więc nie masz na co polować :P. Ja gram w sumie tylko open, ale po kolei:
    -Przejdź kampanie jak nie skończyłeś
    -Wywal upiory pustki, elfy i wywierny
    -wywal zombie z trucizną i zielone lamasu za 5,
    -wywal łuty te które dociągają 2 karty, w ostatnim dodatku, wyszła karta która daje Ci 3 za 3 surowce, jak naprawdę potrzebujesz to dodaj ze dwie
    - wywal duchy za 2

Na razie kupuj pakiety podstawowe, bo brakuje Ci najważniejszych kart pod nekro:
    banshee, atroposa, gejzerów i soulreavera(ten co zabija za 4)
    Jak możesz, wklej swoje wydarzenia

Originally Posted by zuom000 Go to original post
    Obecnie seria jest najlepsza,więc nie masz na co polować :P. Ja gram w sumie tylko open, ale po kolei:
    -Przejdź kampanie jak nie skończyłeś
    -Wywal upiory pustki, elfy i wywierny
    -wywal zombie z trucizną i zielone lamasu za 5,
    -wywal łuty te które dociągają 2 karty, w ostatnim dodatku, wyszła karta która daje Ci 3 za 3 surowce, jak naprawdę potrzebujesz to dodaj ze dwie
    - wywal duchy za 2

Na razie kupuj pakiety podstawowe, bo brakuje Ci najważniejszych kart pod nekro:
    banshee, atroposa, gejzerów i soulreavera(ten co zabija za 4)
    Jak możesz, wklej swoje wydarzenia
    Czy Seria jest najpotężniejsza można się kłócić

Z tego co mi wiadomo najlepszym deckiem nekropolii jest właśnie seria na tokenach.

A co dać, za wywalone karty?

Mam problem z kartami w ręku, tzn. mam często ich za mało.

No muszę przejść kampanię.

Pakiety podstawowe? A one są za złoto?

Jak wywalę wiwery i lamu, to będę grał 4/3/3 zaczynając od 1/1/2.

Co w pierwszej kolejności dodać do talii.

Tokeny, mam zamiar je sprawdzić

Tak, są za złoto, te za 15000. Najpierw więcej łuczników za 2 i 4, później soulreaver, gejzer, a jak Cie stać kup banshee z ołtarza

Doszła mi karta łutu szczęścia Legion Serii. Pytanko, jak wkomponować ją i używać podczas gry, oraz doszła karta stworzenia, Wampir koneser, którą dodałem.

Mam jedno pytanie... Dostałem z pakietu podstawowego kościanego włócznika atak 1 życie 3 zatrucie 1, koszt wystawienia 1. Dlaczego tej karty nie widzę u siebie???

twardy_'s Avatar Banned
    Originally Posted by Zazamuch_Plazma Go to original post
    Doszła mi karta łutu szczęścia Legion Serii. Pytanko, jak wkomponować ją i używać podczas gry, oraz doszła karta stworzenia, Wampir koneser, którą dodałem.

Mam jedno pytanie... Dostałem z pakietu podstawowego kościanego włócznika atak 1 życie 3 zatrucie 1, koszt wystawienia 1. Dlaczego tej karty nie widzę u siebie???
    ten kosciotrup moze byc uzywany tylko w formacie OPEN, w standard go nie mozesz dodac to decku

O_o a ktoś moze mi wytłumaczyć czym się różni standard od open? I dlaczego tak jest?

W open masz więcej kart i nie jest balansowany, format standard odchudził grę, bardziej ją zbalansował i ułatwił grę nowym graczom