Retazar's Avatar Community Manager Ubisoft

[Patchnotes] 8.08.2014

Dzisiaj pomiędzy 15 a 16 będzie miała miejsce przerwa techniczna!

Zmiany:

• Naprawiono błąd z Tytanem Generatorem, konstrukt nie zadawał obrażeń, gdy umierał, jeśli było umieszczone zaklęcie w środkowej kolumnie w tym samym wierszu.
    • Balans 'Wzmocnionego Czaru': teraz działa tylko z zaklęciami ognia.
    • Dla osób grających an IPadzie: Karta jest po aktualizacji jednak nadal posiada stary opis, wkrótce zostanie to zmienione.

twardy_'s Avatar Banned
    w koncu nerf empowered spella

a deckbuilder nadal do poprawy :/

A co jest nie tak z deckbuilderem?

twardy_'s Avatar Banned
    znikajace karty i takie tam

DanielKurzempa's Avatar PL Community Ambassador
    ***** zapomniałem że dzisiaj aktualizacja i zacząłem swiss przed 15 i oczywiście bilet poszedł się *****

Originally Posted by xxtwardyxx Go to original post
    znikajace karty i takie tam
    Chyba o czymś nie wiem, albo nie doświadczyłem. A trochę w tym builderze przesiaduję.

A dziś rano złożyłem Kal-Azaara na empowered nether cursy. To się nagrałem...
    Ale w sumie nerf może i słuszny, nie wiem bo ostatnio nie grałem żadnym deckiem opartym na stworzeniach ^^

A-100-N's Avatar Member
    PYTANKO:
    "•Balans 'Wzmocnionego Czaru': teraz działa tylko z zaklęciami ognia."
    czy to chodzi o ten efekt staly ktory ma w opisie "Efekt stały:
    Ilekroć zaklęcie zadaje obrażenia, liczba punktów zadawanych przez nie obrażeń zostaje podniesiona o 2." - teraz bedzie tylko dla czarow ognia??

Co do znikajacych kart to niestety tez to czasem widze, dodaje np. stworzenie do decku gdzie byly juz 2 a tu nadal mam w decku 2
    I pasowalo by wprowadzic zmiany takie by byly jakos widoczne stworzenia na liscie puildera, te ktore sa premium. Ułatwilo by to zamiane zwyklych na te premium, bo teraz jak ma sie 4 w decku to nie widac w builderze tego typu w ogole, a jednak premkowe jak juz sie ma to chyba kazdy woli sobie takie zaaplikowac

EDIT.
    Przypomnialo mi sie, ze mam jeszcze jeden "wściekly" problem
    u mnie w czasie gry a navet w builderze mam np.
    W czasie gry na poczatku na kartach wydarzeń mam staty np, (2 2 6) dopiero jak na nie klikne to znikaja
    czasem mam tez tak na czarach

Ten problem mam chyba od czasy zmiany karty graficznej (ze 2 mc temu) z dx10 na taka z dx 11 i po instalacji sterownikow, ale moze tez byc to szerszy problem, ma ktos takowe dziwadła?

twardy_'s Avatar Banned
    Originally Posted by Vito74M Go to original post
    PYTANKO:
    "•Balans 'Wzmocnionego Czaru': teraz działa tylko z zaklęciami ognia."
    czy to chodzi o ten efekt staly ktory ma w opisie "Efekt stały:
    Ilekroć zaklęcie zadaje obrażenia, liczba punktów zadawanych przez nie obrażeń zostaje podniesiona o 2." - teraz bedzie tylko dla czarow ognia??

Co do znikajacych kart to niestety tez to czasem widze, dodaje np. stworzenie do decku gdzie byly juz 2 a tu nadal mam w decku 2
    I pasowalo by wprowadzic zmiany takie by byly jakos widoczne stworzenia na liscie puildera, te ktore sa premium. Ułatwilo by to zamiane zwyklych na te premium, bo teraz jak ma sie 4 w decku to nie widac w builderze tego typu w ogole, a jednak premkowe jak juz sie ma to chyba kazdy woli sobie takie zaaplikowac

EDIT.
    W czasie gry na poczatku na kartach wydarzeń mam staty np, (2 2 6) dopiero jak na nie klikne to znikaja

Ten problem mam chyba od czasy zmiany karty graficznej (ze 2 mc temu) z dx10 na taka z dx 11 i po instalacji sterownikow, ale moze tez byc to szerszy problem, ma ktos takowe dziwadła?
    tak tylko z czarami ognia, arkath wrath bedzie zadawac o 2 wiecej obrazen jak na planszy jest aktywny 1 empowered spell itp

http://forums.ubi.com/showthread.php...kty-na-kartach

tu moze cos znajdziesz pomocnego

Wystarczy odznaczyć we filtrze opcje "Ukryj duplikaty" - tylko wtedy robi się niezły bałagan Zdaje się, że karty premium mają wyższy priorytet i dodawane są domyślnie jako pierwsze, ale mogę się mylić.

EDIT.

Zdaje się że jest już temat tego dotyczący - karta AMD?

Mam pytanie z innej beczki - czy jest w planach dodanie osiągnięć związanych ze zgromadzeniem wszystkich kart z GB itd.? Bo jak nei było, tak nie ma...