Dhamiria Arbiter LOck

Cześć. Ostatnio zacząłem grywać sobie Dhamirią >>> http://tools.mmdocking.com/decks/show/8340

Ogólnie bardzo przyjemnie mi się nią gra biorąc jeszcze pod uwagę, że nie jestem za bardzo doświadczonym graczem w Duel.
    Mam spore problemy grając przeciwko Asalhi tzn. staram się discardować z ręki karty, żeby pozbyć się tego spopielenia ale problem w tym, że są one tam 4 w decku dodatkowo wyszukiwania i jeśli nawet wyrzucę jedną to i tak pojawi się tam druga na jej miejsce. Mam pytanko macie może jakieś tipy jak grać przeciwko temu deckowi Dhamirią?

Ogólnie są jakieś poradniki na yt czy gdzięś jakiś graczy odnośnie grania określonymi deckami?Jak można podszlifować skilla?

A i jeszcze jedno pytanko czy w tym buildzie nie lepiej wstawić tego wielkiego demona co ma 9 hp i swobodny atak (nie pamiętam jego nazwy) zamiast tego robala, bo czasami wkurza mnie, że jak go gram to nie mam w następnych turach surowców?

jkk89's Avatar First 1700 ELO! Hooah!
    Wywal tego robala, a to jest deck pod Standard a Abyssal Lord nie jest w Standardzie.

jest w standardzie ;]

moj blad sorry ^^

jkk89's Avatar First 1700 ELO! Hooah!
    Abyssal Lord 5/4/9 nie jest w Standardzie. Gdyby był to bym nim grał w Dhamirii.