Standard? hm?

Siemka. Od dawna nie grałem w DoC i patrze spore zmiany zaszły. Mam pytanko odnośnie formatu standard - jakie karty te topowe są niedostępne w tym formacie(assasyni, trony itd)? Ogólnie o co kaman z tym formatem standard czy jest oddzielny ranking dla graczy z otwartego i standardu czy jak? Czy granie turnieju szwajcarskiego bądź innego jest przypisane do określonego formatu tzn. czy jeżeli gram format otwarty to nie mogę wziąć udziału w jackpotach czy szwajcarach?

twardy_'s Avatar Banned
    http://tools.mmdocking.com/cards?set=bs2|hon

to sa wszystkie karty, ktorymi mozesz grac w formacie standard (zarowno karty ze znaczkami ze starych dodatkow jak i te pakietow podstawowych BS2)
    ranking jest wspolny
    teraz codziennie mozesz grac udzial w jackpocie i swissie ale format gry w turniejach zmienia sie codziennie (standard, open i weekly)

wielkie dzięki ziomuś a mam prośbę mógłby ktoś mi wrzucić link z kartami które wypadają byłoby super

twardy_'s Avatar Banned
    ale skad wypadaja? poklikaj na stronce co dalem linka, tam wszystko znajdziesz

Opłaca się w takim razie inwestować dzikie karty w trony albo nyorai skoro nie są one w standardzie?

twardy_'s Avatar Banned
    to od Ciebie zalezy, jesli chcesz grac w OPEN, to tak...
    dla mnie OPEN to syf i brud ciagle mi sie snia po nocach trony, prisony, armagedony i wilczy kapitanowie

Pozwolę sobie odświeżyć wątek

Też długo nie grałem i zastanawiam się czy warto kupować zestaw BS2 jeśli posiadam większość kart z BS1. Są tam karty nie będące w BS1?

twardy_'s Avatar Banned
    tak, w BS2 sa karty z powstania pustki, herolda pustki, zapomnianych wojen i 5 wiez