u mnie podobnie. jestem w crusher.
    1. mam rozegrac walke w "round 2". potwierdzam aktywnosc i czekam 10 min. koles sie nie zjawil. czekam kolejne 10min. wygrana przez walkower. (przeszedlem do 1/8 turnieju)
    2. czekam na "rozwiazanie" pojedynku z rownoleglej drabinki by wiedziec z kim bede gral.
    3. oczekiwania trwaly do godziny 20. ani tam sie nic nie rozegralo, ani mi nie przydzielilo zawodnika.
    4. od 19:20 do 20:20 refresh strony co 1-2min zeby wiedziec z kim gram
    5. po godzinie 20:20 dowiedzialem sie, ze moj "przeciwnik", z ktorym bym mial grac w 1/8 przeszedl dalej "wygrywajac" ze mna 0:0 (zaden pojedynek sie nie odbyl ani mnie z nikim nie zparowalo)

tak to wygladalo. potem juz bylo tylko wielkie zamieszanie

LORD-LYNXxx's Avatar Member
    Ja w ogole nie moglem sie zalogowac na strone.
    Ale juz nawet mi sie nie chcialo pisac raportu :/
    Widze ze ani ja ani moj przeciwnik sie nie zjawilismy.
    Wiec za nas wskoczyl jakis filip z konopii do dalszego etapu - dokladnie znikad :/
    A powinnop byc chyba tak, ze jesli juz ktos wskakuje za czyjes miejsce to jakis szczesliwiec ktory przegral w 1 turze...

A są tu jakieś nagrody rzeczowe, czy tylko takie wirtualne? Oczywiście chodzi mi o tych najlepszych.

jkk89's Avatar First 1700 ELO! Hooah!
    Ta, nielicząc wycieczki do Paryża na 2 dni z noclegiem i wyżywieniem, ponoć mają kilkanaście tysięcy Euro do rozdysponowania pomiędzy finalistów. Tak więc liczę, że trochę kaski z tego grania będzie.

Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft
    15 000 € cash prize is allowed to the road to paris grand finals 2014 in Paris.

15000? Ach, a miałem taką nadzieję na koszulkę z napisem: "Duel of Champions"...

A tak na serio, to mam jeszcze pytanie. Jak będę tam miał odliczany czas do walki, to mam nacisnąć to "ready" i wyzwać tego gracza? I tak przed każdą walką? Czy też poczekać do końca odliczania i dopiero wtedy? Prosiłbym o dokładną instrukcję, bo nie chcę przegrać przez tego typu błąd. I co, jeżeli w grze wystąpi crash/bug (nie z mojej winy)?

Bardzo proszę przeczytaj to: http://forums.ubi.com/forumdisplay.p...BCa-Road2Paris

Każdego ze swoich przeciwników będzie mógł znaleźć (po zalogowaniu się) na stronie www.road2paris.com. Następnie w grze trzeba przejść do sekcji: Trening/ Pojedynek nieklasyfikowany-Standardowy i rozpocząć pojedynek przeciwko wyznaczonemu przeciwnikowi.

UWAGA! Nie dodawaj swoich przeciwników do listy znajomych w grze i nie wyzywaj ich na pojedynek! Powyższa forma pojedynków nie jest rozgrywana w formacie standardowym, nie będzie więc rozpozna przez administrację turnieju!

PAMIĘTAJ! Musisz najpierw kliknąć przycisk “Ready” na stronie swojego profilu w portalu Road2Paris a dopiero później przejść do pojedynku w grze!

czy mozna jeszcze sie rojestrowac do turniejow na czerwiec ?

Originally Posted by forioku Go to original post
    czy mozna jeszcze sie rojestrowac do turniejow na czerwiec ?
    Niestety już nie, https://www.road2paris.com/season3-->Schedule. Rejestracja została zamknięta o 14 polskiego czasu!

co jeśli mój przeciwnik nie odebrał zaproszenia lub ja od niego lub oboje "zapomnieliśmy" o meczu ?