też i nie pomogło :/

reset też nie pomógł. Dzięki UBI za tą farse!

Ta, że super. Frustracja + 100%

Czy tylko ja nie mam guzika z czerwoną flagą którym wychodzi się z turnieju (powinien być pod banner na stronie road obok niebieskiego napisu REGISTRED)?

Ktoś mi powie czy to jeszcze trwa czy już koniec ? bo lipa nie wiem co robić dalej.

dostałem przed chwilą maila :

Thanks for your report. We are working on it. Match are expected to restart at 22:30 gmt+2 (paris hour)
    An admin is trying to reach you on the game.
    Regards,
    Benjami

Ja już to chromole. Dobranoc, szkoda czasu na taką farsę.

Ja żadnego mail nie dostałem a reporta wysłałem. Czyli co ma byc niby zrestartowany i dzis rozgrywany troche pozno?

Widzę że niezła nerwówka. Dajcie sobie spokój jesli taki bałagan.

nerwowka? i to dopiero w broazie... wyobraz sobie co by bylo gdyby wszystkie ligi startowaly ;p jesli takie rzeczy by sie w goldzie dzialy to sadze, ze armageddon by spadl na siedzibe UBI ^^

Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft
    Originally Posted by B-a-r-t-e-S Go to original post
    nerwowka? i to dopiero w broazie... wyobraz sobie co by bylo gdyby wszystkie ligi startowaly ;p jesli takie rzeczy by sie w goldzie dzialy to sadze, ze armageddon by spadl na siedzibe UBI ^^
    Czołem,

Słuchajcie, czy moglibyście opisać to co się działo podczas brązowego turnieju, najlepiej punkt po punkcie bardzo by mi to ułatwiło opisanie sytuacji i przekazanie wszystkich szczegółów odpowiednim osobą.

U mnie sytuacja wyglądała następująco.
    1.Czekam na przeciwnika 10 min, potem kolejne wygrana przez walkower.
    2.To samo jak w puncie pierwszym.
    3 1\8 Finału Czekam na przydzieleni przeciwnika po drabince wiedziałem z kim będę grał przeciwnik był w poczekalni, to czekam po 30 minutach czekania sprawdzam drabinke a inni są juz po przydzielani w dalszych etapach gry (mnie pomineło jak wielu innych ) , na forum wszyscy piszą o bugach w systemie itp to z pasowałem 2 godziny czekania na jakikolwiek mecz.
    4. Wysłałem reporta, na maila mi nic nie przyszło , u innych to jakieś potwierdzenie przyszło chociasz.
    Nie wiem jak zdięcie zamieścić drabinki ale jestem w 5 Ghul.
    Mój przeciwnik z którym powinienem być z parowany tez już sobie nie pograł