Ostatni bohater kampanii - Gazal

Jak tam wasze wrażenia po ostatniej bitwie kampani? :>

Malikiem nie miałem specjalnie problemów

Szczerze? Nie zauważyłem podwyzsenia poziomu trudności.(chyba, że tak określa się teraz brak ulubionych kart) Fabuła nie jest skomplikowana i żałuję usunięcia misji z podstawowej wersjii.
    Denerwuje mnie jedno : Jeśli kieran naprawde był synem kati i smoczym rycerzem to jakim cudem potem służy pustce, która reprezentowała sobą chaos i wszystko co złe. Początek i koniec wszystkiego (ze smokami włącznie)

Jedynie akademią mam problem z tą kampanią.

witam,
    ja mam mały problem pokonać gazal talią twierdzy i mam prośbę, gdyby ktoś był tak dobry i podał jakiś deck twierdzy którym wygrał kampanie z gazal to byłbym bardzo wdzięczny
    pozdrawiam

Originally Posted by shurekPL Go to original post
    witam,
    ja mam mały problem pokonać gazal talią twierdzy i mam prośbę, gdyby ktoś był tak dobry i podał jakiś deck twierdzy którym wygrał kampanie z gazal to byłbym bardzo wdzięczny
    pozdrawiam
    Ja twierdzą zaczynałem to silny szybki deck, nie wygrałem tej kampani tylko akademią.. wszystkie wygrałem jako STD.
    Acamas albo KAT radzą sobie całkiem dobrze Powodzenia. Wróce teraz do tej kampanii z kartami z nowego dodatku i też pewnie pójdzie pzdr

Jakby to powiedzieć wieża niepamięci i gg