Apel Do Jakiegokolwiek Pracownika Ubisoft !!!!

ODDAJCIE NAM GRACZOM CHOLERNĄ MOŻLIWOŚĆ KUPNA STARSZYCH KART ZA GOLD NIE ZA SEAL'E !!!!!

Jeśli myślicie, że ta zmiana przyniesie wam więcej kasy to się grubo mylicie ... DoC zacznie umierać a w ciągu max. pół roku nie bedzie już żadnego starego gracza ... wszyscy się wykruszą przez waszą chęć zarobienia .. -.- ( a nowi już tak licznie nie zagoszczą .... )

Propozycje co możecie zrobić by tak się nie stało :
    1. Stańcie 2 metry od ściany a następnie weźcie rozbieg i przypieprzcie głową w tą ścianę !
    2. Usuńcie przymus kupna starszych kart ( mowa tu oczywiście o kartach od Serii Base 1 po 5 Wież ) wyłącznie za Seal'e
    3. Zróbcie jeszcze raz to co zaleciłem w punkcie pierwszym
    4. Nigdy więcej nie róbcie takich akcji w stylu "Pay to Win" bo gracze naprawdę tego nie lubią ...

Jeśli macie choć odrobinę szacunku do stałych graczy ( do których nie wiem czy można mnie zaliczyć bo nie gram długo ale grałem często i naprawdę "lubiłem" tą grę ) to przywróćcie większy asortyment kart możliwych do kupna za gold, bo my nie gramy po to by zapełniać wam kieszenie. Nie po to są gry Free to Play.

Tyle od mojej skromnej osoby. Życzę wam bankructwa na drugi raz za takie cyrki.
    Pozdrawiam.

Starzy gracze nie potrzebują pakietów sprzed BS2, oni już mają te karty. To nowi teraz odczuwają ich brak.

Ależ masz możliwość kupna starych kart, w ołtarzu, za WC w poczwórnej! POCZWÓRNEJ! cenie.

Jak zdobyć WC? Codziennie masz zadanie, czas jego wykonania to przeciętnie jakieś 5-10h, co to dla gracza f2p, przecież możesz dobie pofarmić...
    Skąd taka ilość czasu, a no stąd:
    http://forums.ubi.com/showthread.php...58#post9909958
    znajdź tam mój post...

Jeśli jesteś starym graczem to zapewne wiesz że kombinacje Top Decków są ograniczone. Dodajmy do tego fakt że każdy stały bywalec ma już te karty tak jak powiedziałeś ale tu pojawia się właśnie próg o który mi chodzi... Jak myślisz kto najbardziej czekał na tą aktualizację ? Nowi ? Którzy nie mają nawet 300 kart i im wszystko jedno czy teraz będą mieli BS1 czy BS2 ... Nie. To właśnie satrzy gracze którzy nie mieli może paru kart do kolekcji ze starych dodatków i chcieli pobawić się nowymi. Oni dostali największego kopa w dupę w tym momencie. Bo swoje decki mają już ograne a jak myślisz ile można grać np. 10 deckami ? Rok ? A później będzie upadek, niestety ...

Mnie osobiście sytuacja wku***ła nieziemsko bo jestem graczem od niedawna mam 20 lvl i jakieś 850 kart .... i teraz tak :
    - Mam decki ale co mi po nich jak mogę grać tylko Open a tam czekają na mnie gracze którzy nabili sobie trochę Seali przed update ( ja byłem z tych niedoinformowanych i wydałem jak ostatni kretyn na pakę base set 1.... Później ktoś mnie uświadomił że zostałem przysłowiowo wyruch*ny -.- i cała ta wyprzedaż to była cholerna podpucha żeby wydać seale ... Brawo dla ludzi z Ubi którzy to wymyślili !!! Best Troll 2014 !!!)
    - I teraz mam te swoje karty ale długo nie pogram bo gracze, którzy już mają nowe karrty tworzą talie, które przez najbliższe miesiące będą tak uber że mój win raiting będzie wynosił 3-4/10 ... podliczając że gram najwyżej 6-7 gier na dzień i dodając tą kampanię to będę grał do 70' jeśli będę chciał mieć takie możliwości w budowie decków jak np. MKKR3

Jestem w identycznej sytuacji jak Ty, 30 poziom i jakieś 1200 kart. Przed aktualizacją złożyłem swoją pierwszą porządną talię. Oczywiście mógłbym nią teraz grać, ale jakoś nie widzę celu. Złoto mi jest całkowicie niepotrzebne, a do tej pory nie otrzymałem zadania dziennego na dzikie karty.

AmineM2's Avatar Senior Member
    Originally Posted by Paku93 Go to original post
    Ależ masz możliwość kupna starych kart, w ołtarzu, za WC w poczwórnej! POCZWÓRNEJ! cenie.

Jak zdobyć WC? Codziennie masz zadanie, czas jego wykonania to przeciętnie jakieś 5-10h, co to dla gracza f2p, przecież możesz dobie pofarmić...
    Skąd taka ilość czasu, a no stąd:
    http://forums.ubi.com/showthread.php...58#post9909958
    znajdź tam mój post...
    Twoje rachunki byłyby ok, gdyby założenia były słuszne.

W tych questach chodzi o Twoją frakcję a nie o frakcję przeciwnika.

Zadanie dzienne za dzikie karty zrobiłem w niecałe 2 godziny - tak długo tylko dlatego,że gram Necro co znacznie wydłuża czas rozgrywki :-).

Retazar's Avatar Community Manager Ubisoft
    Originally Posted by AmineM2 Go to original post
    Twoje rachunki byłyby ok, gdyby założenia były słuszne.

W tych questach chodzi o Twoją frakcję a nie o frakcję przeciwnika.

Zadanie dzienne za dzikie karty zrobiłem w niecałe 2 godziny - tak długo tylko dlatego,że gram Necro co znacznie wydłuża czas rozgrywki :-).
    Dokładnie tak! Tak jak napisał AmineM2, chodzi o frakcję, którą gracie więc powyższe kalkulacje są niestety błędne. Gorąca prośba najpierw o zapoznanie się z nowymi funkcjami i pogranie dłużej niż 1 dzień Przekażemy oczywiście wasze opinie do odpowiedniego działu.

Originally Posted by Retazar Go to original post
    Dokładnie tak! Tak jak napisał AmineM2, chodzi o frakcję, którą gracie więc powyższe kalkulacje są niestety błędne. Gorąca prośba najpierw o zapoznanie się z nowymi funkcjami i pogranie dłużej niż 1 dzień Przekażemy oczywiście wasze opinie do odpowiedniego działu.
    Gorąca proźba to przygotowywanie produktu który jest dokończony sprawny, przetestowaniu go więcej niż jeden dzień, jak to zwał tak to zwał w quście, po polsku zadaniu jest napisane jasno i wyrażnie "Wygraj 5 pojedynków Z inferno " więc dlatego takie błedne wyliczenia

Wreszcie nawiązałem kontakt z obcą cywilizacją .... YES !!!!! ^^

To teraz słuchaj Ufoludzie i przekaż to na wasz statek matkę : SPEIE*DOLILIŚCIE BARDZO DOBRĄ GRĘ TYLKO DLATEGO ŻE CHCIELIŚCIE ZAROBIĆ. Ciul że daliście kampanię jak odebraliście całkowicie możliwość gry nowym graczom lub takim jak ja którzy mają +/- 20 lvl i jakieś 850 kart które teraz mogę sobie wsadzić w d*pę bo wy wprowadziliście podział na graczy : majętnych którzy mogą sobie pozwolić na grę w Open'ie i tych biednych skazanych na grę przeciwko kartom których sami mieć nie mogą i przeciwko którym szans nie mają bo nie oszukujmy się daliście tam takie karty, że top decki będą teraz wygrywały w 5-6 turze max.

Gorąca prośba ( a raczej dobra rada od wójka Sama ) przywróćcie możiwość kupna starszych kart za gold, bo żeszcie to spiep*zyli równo z gry "Free to Play" zrobiliście grę "Pay to Win" ...

Tyle z mojej skromnej strony.
    Pozdrawiam i życzę chorobowego w szpitalu. ^ .^

Dokładnie!

Jestem jednym z nowych graczy, posiadam 13 lvl. Gra mi się bardzo podobała, z niecierpliwością czekałem na aktualizację, a tu... Pozwoliłem sobie zakupić pakiet BS1 i co z tego mam? Kompletnie nic.
    Teraz gra mi się nie podoba i nie wiem czy będę dalej kontynuował grę, żeście to spierdzielili... Była to jedna z lepszych darmowych gier, a teraz płać, żeby grać.
    Na allegro rzadko co widywałem konta do sprzedania, teraz jest ich cała masa...

Może wydajcie drugę wersję tej gry z bs2, a starą nam przywródzcie! Mogłem się zrelaksować. Tworzenie talii było łatwe i szybkie, a teraz trzeba się męczyć z tym całym nowym menu...

Wprowadzając aktualizację nie myśleliście o graczach, tylko o zasilaniu portfela. Nie lepiej stworzyć serwer testowy i żeby gracze mieli do niego dostęp i do najnowszych (jeszcze nie wprowadzonych) aktualizacji? Wam się to podoba, a nam nie. Grę stworzyliście chyba na myśl o nas, a nie o sobie, prawda? Posłuchajcie nas i wykasujcie tą beznadziejną aktualizację, albo poproszę stare menu wraz ze starym sklepem.