Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft

WAŻNE!!! Nowy Zestaw Podstawowy 2 [ Base Set Two ]

Lista kart z których będzie się składała nowy zestaw podstawowy zostanie ogłoszona jeszcze w tym tygodniu.

W lutym będziemy stopniowo publikować informację na temat nowego zestawu podstawowego. Nowa kolekcja będzie zawierać 300 kart , które są ważne dla obecnej wersji Duel of Champions (miks kart które są już dostępne w grze) i zostaną one połączone w nowy set. Starsze karty nadal będą dostępne w grze , więcej informacji na ich temat wkrótce .

Oto , czego możecie się spodziewać w tym miesiącu :

• piątek, 07 lutego. Ogłosimy 300 kart dostępnych w nowej talii podstawowej na na naszym team Stream-ie . JasonParadise i SpaceElephant będą omawiać nowy zestaw i grać taliami które będą zawierać tylko nową talię podstawową . Około godziny 21 . http://www.twitch.tv/duelofchampions

• Sobota, 08 lutego. Będziemy czekać na wasze opinie na temat nowej talii podstawowej . Stworzymy nowy wątek na głównym forum jak i na naszym polski, oraz na Reddit . Będziemy potrzebować waszej pomocy w ocenie nowej talii podstawowej. Dajcie znać czego waszym zdaniem brakuje ? Zachęcamy do tworzenia talii opartych na nowy zestawie podstawowym i dyskusji na jej temat.

• Wasza opinia pomoże nam kształtować przyszłość gry. Wyraź swoją opinie na temat nowej talii podstawowej, a będziesz mógł wziąć udział w pierwszym w historii turnieju opartym tylko na nowej talii podstawowej! Główna impreza BS2 zapowiedź odbędzie się 22 lutego w sobotę. [ Planujemy zrobić także event dla naszego PL forum, szczegóły podam wkrótce]

• Każdy team stream rozpoczynając od 7 lutego będzie koncentrować się na nadchodzącym nowym zestawie podstawowym. Pamiętacie o nim, nasz zespół za każdym razem będzie podawał ciekawe informacje na temat nowej talii podstawowej.

Czekamy na Wasze opinie i nie możemy się doczekać waszej pomocy w celu rozwijania DoC w najbliższych miesiącach . Dziękujemy za grę w Duel of Champions i widzimy się się w najbliższy piątek podczas team streamu !

Dla zainteresowanych podaję link do angielskiego forum :

http://forums.ubi.com/showthread.php/830396

A co stanie się z tymi wszystkimi osiągnięciami związanymi z zebraniem jakiejś tam liczby lub wszystkich kart np danej frakcji z dodatku?

Co to oznacza dla kogos, kto przygode z DoC zaczal pare dni temu?

Originally Posted by tohpeda672 Go to original post
    A co stanie się z tymi wszystkimi osiągnięciami związanymi z zebraniem jakiejś tam liczby lub wszystkich kart np danej frakcji z dodatku?
    Dobre pytanie, przekazałem, odpowiem jak najszybciej.

Więc pewnie z wydawaniem seali też dobrze się wstrzymać...

@Domarath

Źle przetłumaczyłeś. Talia to deck, a nie set. Set to zestaw, zbiór etc.

Originally Posted by ElkazFATE Go to original post
    @Domarath

Źle przetłumaczyłeś. Talia to deck, a nie set. Set to zestaw, zbiór etc.
    Dzięki niestety nie mogę już tego poprawić . Niestety się spieszyłem i chciałem to przetłumaczyć i opublikować jak najszybciej się da .

Czekaliśmy 3 dni na tłumaczenie to mogłeś je chociaż porządnie zrobić:P

Originally Posted by ElkazFATE Go to original post
    Czekaliśmy 3 dni na tłumaczenie to mogłeś je chociaż porządnie zrobić:P
    Misiu drogi opublikowałem to 30 minut później niż info na angielskim forum

jakie 3 dni ? dodał to godzine po angielskim, to raczej nikt nie mógł tego znaleźć
    (napisałbym to przed tobą ale mi się komputer troche zaciął)

Page 1 of 8 123 ... Last ►►