Hearthstone

witam, z braku pomysłów jak zdobyć klucz piszę tutaj, jeżeli ktoś ma klucz lub konto którego nie używa i chce sie podzielić to bardzo chętnie przyjmę, tyle w temacie info prosze na maila (arkadiush@poczta.onet.pl).

Poczekaj z tydzień, ma być open beta, ale gry nie polecam.

Prawda jest niestety taka ze HS ma jedynie lepszy suport, gdyz prowadzaca tą grę firma wie jak zarabiac na ludziach i daje im gre która ma zadowolić gracza i skosić na nim pieniążki, niestety my w Ubi tego nie mamy, za to napewno Doc jezeli chodzi o rozgrywke jak i ilosc strategi bije HSa na głowe, ale to juz bardziej ***aci gracze ogarną.

Jeśli chodzi o możliwości taktyczne DOC jest o wieeeeeeele lepszy.

DanielKurzempa's Avatar PL Community Ambassador
    Originally Posted by Morgotheron2012 Go to original post
    Jeśli chodzi o możliwości taktyczne DOC jest o wieeeeeeele lepszy.
    Prawda tylko szkoda że tak mało osób wie o tym bo teraz DoC niczym się nie różni od Hearthstone czyli rush pogania kolejny rush a w oddali przymykają od czasu do czasu jakieś kontrolę.

Dobrze że przynajmniej w DoCu jest szansa na zmianę bo w Hearthstone nie ma na to szans.

Fajnie, że znasz plany Blizzarda
    HS z dnia na dzień staje się nudny i to prawda, tak samo było z DoC dla mnie.
    W DoC już nie gram bo mozolne jest (nie wiem może się zmieniło) zdobywanie kart, co najgorsze drogą losową, a po drugie support. Jakoś bardziej wierzę w Blizzarda, choć z ich stajni to ja pogrywałem tylko w Diablo 1/2 i trochę liznąłem WoW-a. Ale patrząc, że u nich każda gra to sukces bardziej przychylam się na ich stronę. Z przymróżeniem oka patrzę na ochy i achy pod adresem HS bo to jeszcze beta i wszystkiego do końca nie odkryli, aby można było się radować. Gra równie prosta jak DoC z tendencją top-deck win.
    Jeśli ktoś chce grać w TCG to najlpeszy jest Mtg i tyle, reszta to tylko zabawa na kilka dni, miesięcy.

Spojrzałem własnie na twitch.tv, hearthstone ma 22tyś oglądających, a doc 360 (sic!).

Gram w to i w to. DoC jak narazie fajniejszy, no ale ma juz kilka dodatków. W HS fajnie, ze karty maja swoje rozne głosy/dźwięki :>

HS to taka gra na godzinę dziennie i nic poza tym. Gra się przyjemnie, ale nie wiele ma tak naprawdę do zaoferowania.

Jeśli HS wyjdzie na Androida, to niestety ale DoC pójdzie w odstawkę .. Chyba że i DoC wydzie na Androida, ale na to się nie zapowiada (mimo obietnic)