View Poll Results: Co wydaje Ci się sensowne?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Propozycja 1

10 83.33%
  • Propozycja 2

2 16.67%
  • Propozycja 3

0 0%

Propozycja zmiany Crag Hacka

Jak wszyscy zapewne wiecie Crag Hack jest obecnie najgorszym bohaterem w grze, dlaczego? Ano dlatego że jego statystyki to 2\0\0 ma jedną szkołę magii co przy tych statystykach jest mało opłacalne żeby się nią posługiwać no i jego pasywka jest po prostu słaba. Poniżej przedstawiam moje propozycję na to jak można by go zmienić żeby stał się grywalny.

Propozycja 1
    Długotrwałe: Stworzenia neutralne kosztują o 1 zasobów mniej

Propozycja 2
    Długotrwałe: Stworzenia neutralne kosztują o 1 zasobów mniej i dodanie jednej chorągiewki

Propozycja 3
    koszt 3: Wszystkie stworzenia w pierwszym szeregu otrzymują do końca tury +1 ataku i dodanie jednej chorągiewki

Jeżeli chodzi o magię to jak dla mnie może zostać tak jak jest. Jakoś nie widzi mi się ten bohater na magii.

Bazaltovy's Avatar Swiss Hunter
    Wypróbuj tę talię -> KLIK! Jest w pełni grywalna i skuteczna nawet na ELO ok. 1500.

A najgorszymi bohaterami są Kaiko i Jezziel, każdy Ci to powie.

Jak już będą mieli coś zmieniać to może Wszystkie stworzenia Twierdzy kosztują o 1 mniej.

AmineM2's Avatar Senior Member
    Hej!

Pierwsza rzecz: zrobiłeś sondę. I fajnie. Ale dlaczego nie ma w niej opcji "zostawić Craga tak jak jest"?

Druga rzecz: na Crag Hacku zbudowano już topową talię, czego nie mozna powiedzieć o połowie pozostałych bohaterów DoC. Na moje oko CH nie wymaga żadnych zmian.

CH według mnie jest OK. Sam nie lubię nim grać, ale spotykałem graczy którzy stworzyli na nim naprawdę silne talie.

Faktycznie mogłem dać tą opcje "zostawić Craga tak jak jest", nie pomyślałem o tym . Co do Jezziel to według mnie nie jest zła

Zostawcie crag hacka tak jak jest albo dodajcie 1 punkt szczęścia na start;p

Originally Posted by ElkazFATE Go to original post
    Zostawcie crag hacka tak jak jest albo dodajcie 1 punkt szczęścia na start;p
    Dodanie mu choragiewki sprawi ze bedzie przegiety. Jak wyjdzie nowy dodatek i wiecej neutralnych stworow crag moze zyskac na sile i to powaznie.

M0rw47h's Avatar Senior Member
    Ja to bym dodal mu cycki.

Jarema03's Avatar Senior Member
    A ja bym mu dodał chorągiewkę bez dodawania długotrwałej zdolności