View Poll Results: Czy Spitter Decay Uwego?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Tak, zwiększyć jego koszt

0 0%
  • Tak, obniżyć jego statystyk

2 50.00%
  • No, Spitter Decay jest Najsilniejszy Niezbyt często Creature, ale nie Uwego

0 0%
  • No, Spitter Decay jest tylko jednym trybikiem w maszynie Necro

1 25.00%
  • No, Spitter Decay nie jest Uwego

1 25.00%

Necro Nerf: Spitter Decay

Ja już uruchomić tę ankietę w języku angielskim, ale byłem ciekaw, czy polski był innego zdania. Oto oryginalny post:

"Spitter Decay wydaje śmiesznie potężny w jego obecnej formie. Każdy deck Necro chce grać w 4 z nich i są one skutecznie 2 do 1. Innym powodem są pokonani jest to, że można zrobić wiele zmian do NERF je i bym . wciąż być wystarczająco dobry, aby uruchomić 4 w każdej talii necro Tak, tutaj są trzy najlepsze pomysły mogę wymyślić:

1) Należy je zająć 1 zarazić licznik zamiast 2, gdy wchodzą w grę (To może być trochę trudne, ale myślę, że to nadal 4)
    2) Złóż im zająć 2 zainfekować liczniki kiedy to wchodzą w grę, ale nie dla normalnego uszkodzenia (znowu trudne, ale to wciąż 4)
    3) Dodać do nich mają 4 wytrzymałość zamiast 5 (jest to jeden moim zdaniem jest najlepszy. To subtelna zmiana, pozostają top karta necro, ale są trochę bardziej zrównoważone)

Teraz, gdy o tym myślę, to chyba jeszcze warto działa, jeśli to kosztuje 5, a nie 4, więc być może, że powinien być na stole, jak również. "

Należy również pamiętać, że jestem za pomocą Google Translator dla tego, więc nie mogę guarentee, że wszystko jest poprawnie przetłumaczona.

epicafricantoad's Avatar DoC Moderator
    Post nie jest po polsku więc zamykam.

pozdrawiam
    EAT