Nisevaros's Avatar Senior Member

[FILM] Herold Pustki - Nowe funkcje

Drodzy Czempioni,

Film przedstawiający nowe funkcje, które zostaną dodane z nowym rozszerzeniem, jest już dostępny! Zobaczcie krótką prezentację nagraną przez SpaceElephanta!

Miłego oglądania!

Nowe funkcje wyglądaja super .. No i cos mi się zdaje , ze Kieran pójdzie teraz w odstawke bo ta Alia jest przykokszona ^^.. Zardog z twierdzy również ..

filo9011's Avatar National Treasure (PL)
    Funkcje jak funkcje ale sporo nowych kart przy okazji pokazali Bohaterowie podobni: 1/1/1, 2 magie i zdolność za 6. Cieszy taki ruch bo będę w miarę równi. Ciekawe czy te zdolności nie są za drogie. Wszystkie zaprezentowane grafiki są świetne. Chyba jeszcze raz obejrzę sobie bohaterów

Dobrze że będzie wprowadzony chat, ale to co mnie najbardziej zainteresowało to nowi bohaterowie. Wszystkie umiejętności bardzo ciekawe i z pewnością wniosą sporo do gry, choć najmocniejsi są Aliana i Zardog, reszta znajdzie miejsce w taliach pewnie tylko ze względu na konkretne szkoły magii, lub też w deckach z nietypowymi strategiami.

Wow, filmik nieźle nabijający hype na nowy dodatek.

Co do kart pokazanych tutaj: tak samo jak Mefisto_87 uważam, że Alia przekokszona; Zardog też wydaje się być mocny, ale wątpię, że przebije Kelthora; deck na Noboru będzie fajną kontrolą, myślę, że nawet dorównującą Arianie. Neutralny latacz słaby; Kitten Warrior - bardzo ciekawa karta, ale myślę, że nie warta grania w decku, ponieważ żeby zadać nim dmg trzeba czymś wzmocnić. Gdyby miał magiczny atak wręcz to jeszcze by uszło, bo Tydzień Dzikich Dusz. Wolf Guard - typowy blocker jeśliby postawić koło niego Świętego Pretorianina/Elitarnego Giermka to mógłby długo jak na drugoturowy drop wytankować. Jednak najbardziej intryguje mnie Magic Peddler. Z jego opisu wynika, że w grze pojawią się unikalne zaklęcia. Bardzo mnie ciekawi, czy będą one kartami rzadkimi czy epickimi i jaką będą miały moc ze względu na tę unikalność.

Durajczyk's Avatar Senior Member
    Kitten Warrior będzie tanim mięsem armatnim do budowania szału.
    Tak - zdolności bohaterów są bardzo drogie, typowo pod late game. Aktualnie walki na wyższych elo jednak zbyt długie nie są.
    Bardzo defensywne Haven się szykuje, z czego się bardzo cieszę, leczenie za 6 będzie nice.
    Bez obejrzenia wszystkich kart, ciężko wróżyć która frakcja będzie OP. Patche na pewno będą potrzebne.
    ALE Z PEWNOŚĆIĄ meta się bardzo zmieni!

Bohaterowie nie są przekokszeni, bo gry kończą się czasami nawet po 5 turach jak jest ostry rush. Zobaczymy czy zmieni się styl gry i będziemy miel do czynienia z dłuższymi rozgrywkami, jeśli tak to ci bohaterowie znajdą zastosowanie, jeśli nie to trudno.

Czy ktoś z Sokolim Wzrokiem mógłby rozszyfrować jakie karty (oprócz tej 9) widzimy w 3:28 ? Chyba nie prosze o zbyt wiele?

Durajczyk's Avatar Senior Member
    Looknij na forum anglojęzyczne, tam szpiedzy wszystko ogarnęli!

http://forums.ubi.com/showthread.php...-SpaceElephant!

Jeśli chodzi o bardziej techniczne nowości, to czy wiadomo coś o nowych achievementach? Szczególnie interesują mnie dodatkowe nagrody w postaci złota i pieczęci powyżej 60lv.