rara88's Avatar Member

Nowi bohaterowie

Przystań - Alia, Caller of Faith

Szkoły magii: Światło i Ogień.

Umiejętność specjalna: 6 surowca - (jak wszyscy nowi więc dalej już nie będe pisać za ile) leczy wszystkie obrażenia sojuszniczych jednostek

Inferno - Dhamira, Caller of Madness

Szkoły magii: Natura i Ogień

Umiejętność specjalna: Zagląda w ręke przeciwnika w poszukiwaniu czarów bądź fortun i wyrzuca wybraną karte na cmentarz jak również wszystkie inne kart o tej samej nazwie.

Necro - Adar Malik, Caller of Doom

Szkoły magii: Ciemność i Ogień

Umiejętność specjalna: Przywraca na ręke stwora z grobu odłożonego tam od czasu zakończenia naszej ostatniej tury.

Twierdza - Zardoc , Caller of Valor

Szkoły magii: Światło i Ziemia

Umiejętność specjalna: Wybrana jednostka dostaje swifta(może się ruszyć i zaatakować podczas jednej tury) i szarże

Świątynia - Noboru, Caller of Twighlight

Szkoły magii: Światło i Ciemność (^^)

Umiejętność specjalna: Przenosi wybraną jednostke w wybrane miejsce.

Każda postać ma statystyki 1/1/1 więc wybaczcie, że nie pisałem za każdym razem.

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=VANCa...layer_embedded (Polecam całość tym co nie widzieli)

Osobiście sądze, że twórcy poszli nieco na łatwizne i chyba w ramach balansu każda postać działa na tej samej zasadzie. Postacie nie licząc tego, że mają fajne arty i są nowe nie są zbyt fajne moim zdaniem. Chyba, że twórcy zafundują nam również serie stworów dzięki, którym średni czas gry się przedłuży, ponieważ w innym wypadku okaże się że dostaliśmy praktycznie tylko inne kombinacje szkół magii - weźmy taką Dhamire z Inferno, mieliście kiedykolwiek gre tą nacją, która trwałaby na tyle długo abyście tracili sześć surowna na wyrzucenie komuś karty z ręki? Jakoś wątpie :P Nie chce wysuwać pochopnych wniosków jednak przyznaję, że delikatnie się zawiodłem. Co nie zmienia faktu, że z niecierpliwością czekam na dodatek

Edit. Przepraszam, bo w sumie to powinienem umiejścić posta w dziale Herolda Pustki, więc jeśli jest taka potrzeba i byłby ktoś tak miły to prosze przenieśc.

http://forums.ubi.com/showthread.php...i-Nowe-funkcje

Po co czytać forum. Lepiej zakładać bezsensowne tematy.

rara88's Avatar Member
    Originally Posted by Peacelaw Go to original post
    http://forums.ubi.com/showthread.php...i-Nowe-funkcje

Po co czytać forum. Lepiej zakładać bezsensowne tematy.
    Naprawde, myślisz że nie widziałem tego tematu? Temat tutaj jest skonkretyzowany, chodzi o bohaterów, nie o nowe funkcje. Nie widzisz różnicy? To szczerze gratuluje. Należysz do najbardziej irytującego typu osób, które znajdują tematy i próbują być, cwaniakami tak jak Ty w tym momencie. Zadam pytanie jeszcze raz: Nowi bohaterowie to nowe funkcje? Bo chyba nawet w filmiku, masz jak nazwa wskazuje FUNKCJE czyli dokładnie chodzi o czat i codzienne premie, a bohaterowie są pokazani "przez przypadek" Do tego ułożyłem to porządnie aby każdy mógł sobie poczytać o nowych bohaterach nie klatkując na filmiku, a także przetłumaczyłem(tak zdaje sobie sprawę, że niemal każdy zna na tyle angielski żeby sobie samemu przetłumaczyć jednak myślę, że nie każdy). To też źle ?

filo9011's Avatar National Treasure (PL)
    Bohater z przystani jest nastawiony typowo na wykończenie, więc może się przydać.
    Bohater Inferno będzie posiada magię ognia, więc na rush się nadaje. Zdolność będzie wykorzystywał, gdy będzie walczył przeciwko OTK lub czemuś w tym stylu. Ogólnie na plus.
    Ciężko mi się wypowiedzieć na temat bohatera Przystani. Zdolność wydaje się nie za mocna ale ma dobre szkoły magii.
    Pozostali dwaj bohaterowie wyglądają słabo. Zdolność świątyni ma być zapewne pod wykończenie ale i tak uważam, że jest słabo. Najbardziej mi żal bohatera Nekro, bo nimi gram. Mogłoby być to 6 surowców ale za dowolne stworzenie z obu cmentarzy. Szkoda.

Originally Posted by rara88 Go to original post
    Necro - Adar Malik, Caller of Doom

Szkoły magii: Ciemność i Ogień

Umiejętność specjalna: Przywraca z grobu stwora odłożonego na grób od czasu zakończenia naszej ostatniej tury.

Z tego co pamiętam, to jednostka wystawiona w ten sposób nie będzie mogła atakować.

rara88's Avatar Member
    @Up '

Skąd taka informacja ? :P

Zastanawiam się również dlaczego devsi mieszali tylko 4 rodzaje magii kiedy mamy ich aż 7. Zapomnieli zupełnie o i tak już niedocenianych magiach powietrza i wody. Domyślam się, że w następnym dodatku wymieszają np inne 4 żeby to wyrównać. Mam jednak nadzieje, że będą nowe karty do tych szkół, bo jeśli nie to naprawde będzie mi smutno ;)

Nisevaros's Avatar Senior Member
    Originally Posted by rara88 Go to original post
    Edit. Przepraszam, bo w sumie to powinienem umiejścić posta w dziale Herolda Pustki, więc jeśli jest taka potrzeba i byłby ktoś tak miły to prosze przenieśc.
    *zgodnie z życzeniem*

Kinio3's Avatar Junior Member
    Wszyscy mówią że nowi Bohaterowie mają drogie umiejętności, ale chyba nikt nie pomyślał że mogą dodać nowe Eventy z których te koszta mogą się znacznie obniżyć i to znaznie by uatrakcyjnić ich wykorzystanie.

Szczerze wątpie by takie eventy były. A co do bohaterów to nawet ciekawie chociaż wydaje mi się, że nie wszystkie umiejki są warte tych 6 punktów. Najbardziej mnie cieszy Dhamira ^ ^ Już od jakiegoś czasu chciałbym stworzyć bardziej stabilny ruch na garancie z miesiacem szmaragdowej pieśni. Ale teraz dodatkowo będę miał dostep do szkoły natury, gdzie uzyskam dostęp do dodatkowych przydatnych dla inferna zakleć ^ ^ Może dzięki temu ta frakcja zacznie być równiejszym partnerem dla innych frakcji po 1001 elo.

Alia to bohater mur. Teraz będzie wychodzić seria (na filmiku dopatrzyłem sie przynajmniej 5) kart blockerów (note bene zaproponowanych na tym forum ^ ^) dzięki czemu naprawdę będzie się dało stworzyć okopy, zasieki przez które nie będzie się dalo przebić. O reszcie nie mam zdania, ale Naboru został z automatu skrzywdzony już na samym starcie. 6 surowców za karte teleport? Ja wiem, że będzie ją mozna używać co ture, ale to powinno kosztować 3-4.

Edit: Przeglądając forum jeszcze raz spojrzałem i to unik nie teleport xD Mimo wszystko 6 to za dużo nadal. I tak się zastanawiam, czy dla świątyni ten teleport nie byłby jednak lepszy.