Nisevaros's Avatar Senior Member

Przerwa konserwacyjna - 24.04.2013

Drodzy Czempioni,

W związku z konserwacją naszych serwerów gra Might & Magic Duel of Champions może być dziś niedostępna od około godziny 15:00 do 17:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość,
    Zespół Duel of Champions

Dlaczego tego typu informacje są podawane na forum, a nie np. w launcherze gry? Nie każdy zagląda na forum.

Po to jest właśnie forum żeby na niego zaglądać i umieszczać takie właśnie informacje, a jeżeli tego nie rozumiesz to idź do szkoły na technologie informacyjną dowiedzieć się do czego służy "forum" .
    Pozdrawiam miłej nauki

Lol... nie musisz od razu pluć jadem i przypominać co chwila, że polacy to upośledzony naród.
    Dobre pytanie Des7roy771 ale znasz już odpowiedz na to. Ta gra ma same niedogodności jeśli chodzi o jakąkolwiek komunikacje czy to gracz-gracz czy tak jak w tym przypadku o który pytasz. Przecież w tej grze nie ma nawet czatu żeby kogoś zaprosić, wysłać wiad. czy umówić się na grę a co dopiero takie cuda jak informacja przy włączeniu gry, że jest przerwa i czemu ;]

a czy to zwykła konserwacja czy dodajecie coś? jakieś nowe karty np albo czary?

DanielKurzempa's Avatar PL Community Ambassador
    Originally Posted by Des7roy771 Go to original post
    Dlaczego tego typu informacje są podawane na forum, a nie np. w launcherze gry? Nie każdy zagląda na forum.
    Przecież w "launcherze gry" jest informacja o tym czy serwer jest online. Pozatym w czasie gry są komunikaty że serwer zostanie wyłączony za kilkanaście minut.
    Jak chcesz dowiedzieć się ile przerwa potrwa to dla mnie jest to oczywiste żeby zajrzeć na forum. Tak pozatym to nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś poświęca dużo swojego czasu na jakoś grę i rzadko zagłada na forum.

Originally Posted by TheSamwise Go to original post
    Przecież w tej grze nie ma nawet czatu żeby kogoś zaprosić, wysłać wiad. czy umówić się na grę
    Wiecie jaki jest jeden z powodów dlaczego do tej pory nie ma ogólnego czatu w grze?

Bo twórcy gry boją się spamu na czacie i się im wcale nie dziwię. Najlepszym przykładem jest forum gdzie pomimo że powstał temat z najczęściej zadawanymi pytamiami to i tak ludzią nie chce się go przeczytać. Wolą założyć 50 temat na temat co kupić niż przeczytać wcześniejsze 49 (w tym mój).
    Mogę się więc założyć że połowa pytań jakie padną na czacie który prawdopodobnie zostanie dodany do gry w najbliższym dodatku będzie dotyczyła zakupów.

Ps. Informacja dla tych co uważają mnie za troola:
    Przeczytanie wszystkie moje wypowiedzi na forum i mogę się założyć że moich śmiesznych odpowiedzi będzie mniej niż waszych śmiesznych pytań.

jeśli to tylko "przerwa" to czemu pobiera mi sie 164mb czegoś?
    wolałbym wiedziec co wciągam :/

jak to nie wiesz co wciągasz ? to zmień dilera hehe może pył z jarzeniówki, pewnie opublikują po konserwie co znajduję się patchu

A skoro tak już zespamiliście na temat czatu to ja bym chciał zapytać czy moze by nie dało się założyć dla polaków na przykład TeamSpeaka jako komunikatora?

Koledze "TheSamwise" chodzi o czat prywatny miedzy graczami a nie ogolny... I ma racje bo w kazdej grze jest a tu...? Nie mozna sie po walce wymienic refleksjami z przeciwnikiem lub umowic na rewanz... Klapa totalna...;(