DjTechShadow's Avatar Senior Member

Gracze ktrzy nie umieją przegrywać

Często jest tak, że wygrywając bądź gdy rywalizacja jest naprawdę zacięta pewne osoby nie wytrzymują napięcia i puszczają im nerwy. Wiadomo to tylko gra i tak to trzeba traktować więc postanowiłem byśmy zamieszczali tu godne pożałowania wpisy takowych osb, by grając z nimi następnym razem, oraz gdy będą grali z takimi osobami inni ludzie maksymalnie przedłużać takowym osobom rozgrywkę, bo obrażanie przez neta wiadomo czym zalatuje

[Ukryto]

Bazaltovy's Avatar Swiss Hunter
    Aaach tak, TakeItToTheTop. Kelthora też nie lubi. Jest to dość regularny uprzykrzacz życia.

Panowie, jak można do siebie pisać?

Świetny pomysł, choć od jakiegoś czasu nie trafiam na takich "graczy". Najlepiej jest zrobić na początku tego wątku aktualizowaną listę takich delikwentw. Może CM zainteresował by się tym. Hail Black List.

Nie widziałem, że można być noobem w tej grze.

DjTechShadow's Avatar Senior Member
    Cż poradzę, że takowy jestem, wygrywam więc jestem n00bem, trzeba się pogodzić z tym faktem

Nisevaros's Avatar Senior Member
    Witam,

Powyższy wątek jest niestety niezgodny z regulaminem forum i polityką "no naming and shaming", czyli "zakazem wyzywania" i dlatego też zostaje zamknięty. Rwnież wszystkie zamieszczone zrzuty ekranu zostaną odpowiednio udokumentowane i ukryte. Zapewniam też, że każde zgłoszenie niewłaściwego zachowania w grze jest dokładnie badane i właściwe działania są podejmowane.
    Jeśli w przyszłości poczujecie się dotknięci przez obelgi innych graczy podczas komunikacji w grze, nie wahajcie się powiadomić o tym swojego CM lub naszej obsługi Wsparcia.

Dziękuję za zrozumienie.