Retazar's Avatar Community Manager Ubisoft

FAQ zamknięcia Might & Magic Duel of Champions

ZWROTY i WALUTA
    • Czy wszystkie moje pieniądze przepadną po zamknięciu gry?
    Zapewnimy wam 60 dni na wydanie zakupionej wirtualnej waluty w grze. Po 60 dniach, nie będzie to już możliwe, gdyż cała zakupiona wirtualna waluta oraz przedmioty w grze nie będą dostępne po zamknięciu.
    • Chcę zwrotu moich pieniędzy!
    Zgodnie z naszymi Warunkami Użytkowania oraz Warunkami Sprzedaży, nie ma takiej możliwości.

Kontynuacja Might & Magic Duel of Champions (MMDoC)

• Czy nie możecie przekazać nam gry? Chętnie się nią zajmiemy!
    Z powodów organizacyjnych, technicznych oraz prawnych, nie jest to możliwe.
    • Jakie koszty musielibyśmy ponieść aby dalej można było grać w grę?
    Przykro nam, ale nie możemy podzielić się informacjami związanymi z kosztami, dochodami oraz danymi graczy.
    • Ilu ludzi pracuje na grą? Nie moglibyście przenieść część z nich do innej gry (mniejsze koszty)?
    Osoby zatrudnione do tego projektu zostały już przeniesione i podejmują się nowych wyzwań w Ubisoft. Co więcej, kolejne zmiany w zespole nie będą miały wpływu na tę decyzję.
    • Co się stanie z ludźmi, którzy pracowali nad tą grą?
    Osoby zatrudnione do tego projektu zostały już przeniesione i podejmują się nowych wyzwań w Ubisoft Blue Byte.
    • Ilu graczy gra jeszcze w tę grę?
    Przykro nam, ale nie możemy podzielić się informacjami o liczbie graczy lub podobnymi danymi.
    • Czy podpisanie petycji zmusi firmę do zrezygnowania z zamknięcia gry?
    Dziękujemy za oddanie i wsparcie. Decyzja Ubisoftu o zamknięciu gry jednak już zapadła.

Prawo
    • Czy macie prawo do zamknięcia tej gry?
    Zamknięcie gry przebiega zgodnie z naszymi Zasadami Użytkowania.
    • Co się stanie z naszymi danymi?
    Zgodnie z naszą Polityką Prywatności, wasze dane zostaną zapisane, ale nie będą dzielone ze żadnymi stronami poza Ubisoftem. Prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą klienta jeśli chcecie usunąć swoje dane osobowe.

Znajomi w grze
    • Czy stracę kontakt ze wszystkimi moimi znajomymi?
    Od momentu gdy gra zostanie zamknięta nie będziecie mogli skontaktować się z jakimikolwiek znajomymi w grze. Macie jednak jeszcze czas do 31.10.2016 aby upewnić się, że wasza znajomość będzie kontynuowana poza MMDoC,

Dlaczego zamykacie grę?
    • Dlaczego musicie zamknąć tę grę?
    Niestety, MMDoC nie odniosło sukcesu, na który liczyliśmy. W związku z tym, podjęliśmy decyzję o zamknięciu gry. Nie była to łatwa decyzja i szukaliśmy innych rozwiązań, ale koniec końców zdecydowaliśmy o zamknięciu gry i skupieniu się na innych projektach.
    • Jaki był powód małej popularności MMDoC?
    Na sukces każdej gry ma wpływ szereg czynników, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Nie jesteśmy w stanie z łatwością wskazać jeden lub więcej tych czynników. Cykl życia MMDoC dobiegł po prostu do końca.
    • Czemu nie posłuchacie głosu społeczności i przeprowadzicie ulepszenia w grze/kontynuujecie jej produkcję?
    Gra została już rozwinięta tak bardzo jak tylko byliśmy w stanie tego dokonać.
    • Czemu nie wypromowaliście MMDoC lepiej? Czemu nie zainwestowaliście w duże turnieje lub wydzarzenia?
    Podczas gdy gra była dostępna, mieliśmy pare wydarzeń, akcji promocyjnych czy akcji marketingowych, które przysporzyły nam nowych graczy.

Forum
    • Czy nie możecie podtrzymać działania forum dla nas?
    W związku z kwestiami organizacyjnymi, musimy zamknąć forum wzraz z grą.

Marka
    • Czy stworzycie następcę MMDoC?
    Ubisoft pracuje obecnie nad wieloma różnymi projektami, jednakże istnieje małe pawdopodobieństwo, że powstanie sequel MMDoC.

Postawa Ubisoftu

• Czy Ubisoft troszczy się o pecetowych graczy? Czy pecetowi gracze są traktowani jako ludzie drugiej kategorii przez Ubisoft?
    Naszym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych wrażeń dla naszych graczy niezależnie od platformy, z której korzystają. Oznacza to, że nasz zespół poświęca czas na optymizację każdej gry dla każdej platformy, na której wydano grę. Jest to coś co mamy zamiar kontynuować i usprawniać.
    • Czy uważacie, że ta sytuacja zmotywuje Ubisoft do przywiązania większej uwagi do pecetowych graczy?
    Naszym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych wrażeń dla naszych graczy niezależnie od platformy, z której korzystają.

Dagnir_Smauga's Avatar Infernal Pit Lord
    Ściana tekstu o wszystkim i o niczym.

O której godzinie planujecie zamknąć ten przybytek?

1. 31.10.2016 o godz. 01:00 - czyli jak się zacznie ostatni dzień w grze.
    2. 01.11.2016 o godz. 00:59 - czyli jak się skończy ostatni dzień w grze.
    3. 31.10.2016 o godz. wpół do komina - czyli jak się sami dowiecie, kiedy wyłączą się serwery, bo sami jeszcze nie znacie godziny.

Ale nas wychujaliście.

O której zamknęliście serwery? 10? 11? O 3 w nocy gra jeszcze działała, więc musieliście to zrobić między 4 a 11.

Chuj wam w dupę. 31 się jeszcze nie skończył.

Aklov's Avatar Infernal Pit Lord
    Podali czas wyłączenia niedawno TUTAJ- 10 AM CET. Też tego nie zauważyłem, a chciałem sobie jeszcze dziś poscreenshotować trochę artów z kart, więc też mnie to trochę sfrustrowało.
    Tak czy siak do widzenia wszystkim. Pozostaje poczekać na Duels of Xen'Arun , może to kiedyś wyjdzie. Teraz pozostają HS i jego klony + MtG i jego klony + taktyczne karcianki jak Duelyst czy Faeria + Gwint (choć ja do niego nie jestem przesadnie przekonany).

A zatem to była 10:00.

Widzę, że ta strona już nie działa. Też chciałem sobie zrobić kilka screenshotów statystyk i kart. No i co najważniejsze nie sprawdziłem ostatniej karty w Piekielnej Otchłani. Przedostatnią kartą była do 06:58 Krwawa Sadzawka z BS1, a co było od 06:58 do 10:00 pewnie już nigdy się nie dowiem. Przez 2,5 roku zapisałem każdą kartę, a na koniec taki chuj.

Nie popisali się z tym zamknięciem. W FAQ wypisali ścianę pierdół o których i tak każdy wiedział, a godzinę zamknięcia podali gdzieś na zadupiu i pewnie niedawno, bo z adresu strony wnioskuję, że zamieścili jeszcze jeden news. Ostatni jaki pamiętam to był "Important information", a ten się nazywał "Time to say goodbye".

W każdym bądź razie chuj im w dupę i kij w oko.

Aklov's Avatar Infernal Pit Lord
    No niestety nie pomogę, bo nie włączyłem z rana klienta gry, więc nie wiem co było w otchłani. Natomiast co do kart, to z polskimi opisami są na Kwasowej Grocie a z angielskimi na mmdoctools, tyle że ja chciałem poscreenshotowac sobie wersje kart bez ramek, a tego już raczej nie da się zdobyć :/

Te z opisami na Kwasowej Grocie są przestarzałe więc za nie podziękuję.

Ot choćby taki smaczek:

- 4 szkoły magii, zamiast 3 (usunięto jej magię ziemi),
    - brak znaczka BS1,
    - 1 punkt przeznaczenia, zamiast 1 punktu mocy,
    - nazwa karty bohaterskiej jest w kolorze zielonym (jak niezwykłe), a nie fioletowym.

Kolejny, a jest takich od groma w starych rozszerzeniach, zresztą w najnowszych też:

Jak macie klienta gry to nic straconego. Na angielskim forum był program do "wyciągania" dowolnej karty z gry w dowolnym języku - ba edytując pliki gry z tłumaczeniem i artami możecie zrobić własne. W taki sposób wyciągnięte zostały karty dostępne na mmdoctools.

Napisałem temat gdzie zamieściłem linki które jeszcze działają (do kart z opisami i artworków; nie mam tylko kart z opisami z ToR). Albo inaczej - mam karty z ToR z opisami - ale jako screenshoty z klienta (polskie napisy). Jeśli się uda to wydobędę pliki z napisami z klienta gry później (za pomocą narzędzi jak z linku powyżej).

I tak - opisy kart z BS 1 są te oryginalne tam. Jeśli chcecie - możecie zobaczyć:

http://forums.ubi.com/showthread.php...i-ich-Artworki

Karty można też wydobyć z klienta gry tym narzędziem (zawarłem też link w moim temacie powyżej):

http://forums.ubi.com/showthread.php...ng-Tool-Forums

Dzięki za link Ravinnir !!! pozwól że dołączę Twój link do mojego tematu, chcę pomóc jak największej ilości ludzi.