Regeth7's Avatar Junior Member

Takana Osore 5/1/3

Ostatnio złożyłem sobie Takanę na honorze, ale dosyc średnio się sprawdza. Prosiłbym o jakieś porady, co dodac, co wymienic

Wydarzenia
    4X Tydzień najemników
    4X Wielkie łowy

Stwory (37)
    4X Żarłacz Strażnik
    4X Wartownik Kabuki
    4X Duch Fontanny
    4X Koralowa Kapłanka
    4X Strażnik Shanryi
    4X Uwodzicielka Kabuki
    4X Wanizame
    4X Kabuki Tei
    2X Agitatorka Kabuki
    2X Kenshi
    1X Raja, uwodzicielka

11 Łutów szczęścia
    4X Obozowisko
    3X Wizja Noboru
    4X Honor nas jednoczy

2 Budynki
    2X Ukryte Dojo

Zastanawiam sie czy nie wstawic ze 2 pieśniarki, ale nie wiem za co.

Usuń Strażnika Shanryi. Ta karta jest słaba nawet na Ishumie z którą niby się kombi. Agitatorka to fajna karta, ale tylko przeciw innym deckom na stworach i tylko jeśli uda Ci się zagrać ją tak wcześnie jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz mieć tylko dwie to imo lepiej je usunąć. Wystawione w późniejszych fazach gry nie robią nic a ciało mają dość słabe jak na drop za 4. Przemyśl czy chcesz mieć 3x Wizje Noboru skoro możesz dodać Kappa Shoya który ma fintę.

Jeśli chcesz dodać pieśniarki z myślą o deckach z mass rage to możesz sobie odpuścić, bo są w nich nieprzydatne. Jedyne do czego się przydają to zrobienie z nich finishera i np. zdjęcie w kluczowym momencie oślepiającego światła, zamarzniętej fali czy kamiennej tarczy na deckach bez mass rage.

Regeth7's Avatar Junior Member
    Usunąłem tych strażników Shanryi a w ich miejsce wstawiłem 2X źródlane duchy i 2 pieśniarki. Zauważyłem ze znacznie się przydają w starciu z Arianną i Dhamirią i warto by je miec. Wyrzuciłem też te agitatorki a w ich miejsce wstawiłem te kappy z fintą. Wizje Noboru jednak zostawiłem bo nieraz mi robiły grę gdy brakowało finty na ręce.