PDA

View Full Version : Bugfixesy 7/11/2014

Domarath
11-06-2014, 12:24 PM
Szczegóły tutaj : https://duelofchampions.com/pl/news/bugfixesy-oraz-balans

Argenni
11-06-2014, 09:00 PM
Nareszcie odrodzenie Wampirka, yaay :)
Podoba mi się zmiana Heretyckiego Złodzieja oraz Namtaru (oj, jak mi dzisiaj dała w kość), aczkolwiek troszkę dziwi mnie nerf Włóczni, chyba nikt na nią nie narzekał (przynajmniej na polskim forum, wybaczcie mi, jeśli się mylę, angielskiego raczej nie czytam).
I ciekawi mnie, na ile w naprawieniu buga z Uczniem Wieczności pomogła moja powtórka na kanale Marcinie, tak nieskromnie spytam ;)

Dalthair
11-07-2014, 02:56 PM
No i się doczekaliśmy nerfa Matki co robi pewien paradoks ponieważ by użyć teraz umiejętności trzeba będzie zapłacić podwójnie... jeden koszt to wywalenie karty, drugi zaś zapłacenie jednego surowca co jest hipokryzją w czystej postaci albo się płaci surowcami za użycie umiejętności albo wyrzuca kartę szkoda gadać.

Mrozus
11-07-2014, 03:00 PM
Nie ma to jak informacja o znerfieniu Pomiotu Lawy dzień po tym, jak zakupiłem je w Ołtarzu Życzeń. Sraj się Ubi <3

motoatomo
11-07-2014, 03:03 PM
Trzeba czytać forum, plotki o znerfieniu Pomiotu pojawiły sie już kilkanaście dni temu.

Dalthair
11-07-2014, 03:03 PM
Nie ma to jak informacja o znerfieniu Pomiotu Lawy dzień po tym, jak zakupiłem je w Ołtarzu Życzeń. Sraj się Ubi <3

Generalnie jestem przeciwny nerfieniu kart i pomiotu także... wiele tu poszło niesłusznych nerfów przez cały okres istnienia gry :)

Mrozus
11-07-2014, 03:14 PM
Trzeba czytać forum, plotki o znerfieniu Pomiotu pojawiły sie już kilkanaście dni temu.

Sralis Mazgalis. Plotki krążące po forum niejednokrotnie mijały się z prawdą. Pomijam już kwestię tego, że życzenia graczy mają się nijak do oficjalnych komunikatów płynący od twórców gry. Szczerze zaczynają mnie irytować ciągłe balansy bo pokazują, że karty są testowane przez kretynów jeżeli nie potrafią wyłapać błędów PRZED publikacją danej edycji kart. Rozumiem jakby to była pojedyncza wpadka ale balansy pojawiają się po każdej wypuszczonej edycji. Jak twórcy gry mieli dużo czasu na wypuszczenie kart doprowadziło to do przekreślenia połowy gry i wypuszczeniem Base Set 2. Teraz, gdy wypuszczają serie co 3 miesiące też nie wyzbyli się błędów. W jaki sposób ma mnie to zachęcić do wydania realnych pieniędzy w grze jeżeli jest ona niestabilna. Zrobiłem to tylko raz i żałuję bo wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle.

- Przed Base Set 2 za zdobycie 100 lvl dostawało się 100 pieczęci. Potem zamienili to na 100 000 szt. złota akurat wtedy, kiedy miałem 99 lvl. Zabrakło mi jednego dnia do zdobycia tego osiągnięcia.
- Po tym, jak przeszedłem kampanię zwiększono nagrody w złocie i to chyba dwukrotnie. Na co nie wydałem dzikich kart zbieranych z trudem to potem było to nerfione albo likwidowane aż w końcu twórcy gry musieli też zesrać system otrzymywania dzikich kart. Mam 139 poziom, wiele miesięcy gry za sobą i powiem tak. Od chyba pół roku czuję się dymany przez UBI, bo ilekroć łapią się za coś, żeby to poprawić to to spi***olą po całości. Czuję, że szereg ostatnich zmian dużo zabrała nic nie dając w zamian.

W dupie tę grę już mam. Koniec imprezy, dziękuję dobranoc.

teafka
11-07-2014, 03:56 PM
widzę, że już zmienione... dziwny pomysl z tym pomiotem - wystarczylo mu np zmniejszyc hp do 1... no niewazne...

ALE CZEMU nie zmieniono opisow kart????

motoatomo
11-07-2014, 05:59 PM
Sralis Mazgalis. Plotki krążące po forum niejednokrotnie mijały się z prawdą.

Tylko że ta plotkę rozpuszczli oficjalni przestawiciele ubi.
Ja byłem pewien nerfa na 100% , no może na 99%.

mangol6666
11-08-2014, 09:49 AM
Nie ma to jak informacja o znerfieniu Pomiotu Lawy
Wybacz, ale ja nerfa tutaj nie widze tylko buffa. W tej chwili aggro bedzie jeszcze bardziej naporowe. T1dopak w sile,2x kupka zlota lub 1x kupka zlota i magiczna karta dajaca 1 zasobow/draw/1dmg , DA,larwa. Potencjalne 7 dmg postawione w pierwszej turze. I to ma byc nerf?:D

Pozatym larwa byla karta calkowicie bezuzyteczna w late gamie, a teraz mozesz ja grac spokojnie + draw karty

Schabuu69
11-10-2014, 10:14 AM
Wybacz, ale ja nerfa tutaj nie widze tylko buffa. W tej chwili aggro bedzie jeszcze bardziej naporowe. T1dopak w sile,2x kupka zlota lub 1x kupka zlota i magiczna karta dajaca 1 zasobow/draw/1dmg , DA,larwa. Potencjalne 7 dmg postawione w pierwszej turze. I to ma byc nerf?:D

Pozatym larwa byla karta calkowicie bezuzyteczna w late gamie, a teraz mozesz ja grac spokojnie + draw karty

Jak najbardziej się z tym zgadzam. W pierwszych chwilach po nerfie od razu wyrzucilem pomioty ze wszystkich decków inferna. Potem pograłem kilkadziesiąt rankedów i uznałem że to tak naprawdę nie osłabia tych decków po prostu więcej jest kombinowania i planowania kolejnych tur tak, aby móc wszystko zagrać. Myślę, że te nerfy jak najbardziej zbalansowały rozgrywkę, lecz nadal sądzę że Heretic Spell Stealer powinien mieć 5HP - dlaczego ? Powiedzmy Siewca Zagłady za 5 epik możliwość resetu stołu - potrzebujemy tylko sposobu żeby go uśmiercić. Heretyka można kombić z wieloma świetnymi spellami ale przede wszystkim chodzi mi tu o Gniew Arkatha. Heretic to karta rzadka, a więc 4 sztuki w decku - co daje nam duużo więcej szans na reset stołu + on przeżywa .. Moim zdaniem nadal trochę przesadzone ;)