PDA

View Full Version : Diablo 3 Reaper of Souls

kubnos123
09-19-2014, 06:33 PM
Witam was mam na imie Jakub i planuje kupno Diablo 3 z dodatkiem i zwracam sie do was z pytaniem czy mój sprzęt pociągnie tą gre.
Moja specyfikacja :
Karta Graficzna ATI Radeon R7 250X
Procesor: AMD Athalon X4 630 2.8 Ghz
RAM 2GB
System Windows XP Service Pack 3

Symfonia9
09-22-2014, 11:38 AM
Ściągnij przez Battle.Neta triala Diablo3.
Ściąga z tego co pamietam cała gre, ale masz blokade na 13poziom postaci.
Do tego czasu możesz sprawdzić czy gra ci działa, czy laguje, czy w ogóle ci się podoba.
Sama mam dość słaby komp ale diablo działało dobrze, poza "slow motion" w największych zadymach.

ewrzen
10-02-2014, 10:39 AM
Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry, albo chce żeby mu podlevelować postać to jestem do usług. Panią skarpeciare92 też zapraszam, nie tylko nowych :p
P.S. Boski nick.

Symfonia9
10-02-2014, 09:45 PM
Musze w sumie pomyśleć, nie mam dodatku, ale dawno nie grałam. Brakuje mi za to gry, w której nie musze rywalizować

ewrzen
10-03-2014, 07:56 AM
Gra w Diablo 3 bez dodatku w tym momencie jest bezsensu, dodatek zmienia dosłownie WSZYSTKO to już inna gra niż samo D3. Aktualnie, jeśli się nie mylę jest promocja na D3 i RoS'a więc można kupić po taniości. Czy D3 jest grą w której się nie rywalizuje? Dobre pytanie. Jeśli widzisz gościa który podłącza się do twojej drużyny i ma sprzęt który oglądasz z otwartymi ustami, to aż się prosi żeby posiedzieć jeszcze troszkę w Sanktuarium, "a może i mnie wypadnie":) Gorąco polecam.

ZetoZer
10-03-2014, 04:06 PM
Potwierdzam, bez RoS nie ma co grać. No i na sezonach teraz można trochę rywalizować.. laddery po coś w końcu wprowadzili. :D