PDA

View Full Version : Poszukuję laptopa 3000 - 4000 zł.

Kapturian
08-31-2014, 12:48 PM
Witam, zamierzam kupić nowego laptopa jak najlepiej przystosowanego do gier (oczywiście myślę tu przede wszystkim o Wiedźminie 3- cel jest aby leciał mi co najmniej na średnich ustawieniach). Wiem, że stacjonarny lepszy, ale potrzebuję urządzenia przenośnego, ponieważ będzie też stosowany do pracy. Cena jaka mnie interesuje to przedział od ok. 3000 do ok. 4000 zł. Ktoś coś może polecić? Zaznaczam też, że kompletnie się nie znam na "bebechach" znajdujących się w komputerach. W internecie często podawany jest Lenovo Y510p/Y580 - czy jest to aktualnie najlepszy sprzęt (cena już niziutka)? Z góry dziękuję za pomoc :).

Gamdur
09-02-2014, 07:14 PM
Zarejestruj się najlepiej na forum komputerowym, to ci od razu mase propozycji zaproponują, dobrze doradzą:P

Khaeldorn
09-03-2014, 11:08 AM
Ponieważ nie można tutaj linkować sklepów, polecę kilka modeli :)
Lenovo y50-70: Core i7, 8GB RAM, GF 860 4GB, 15,6 cala full hd, podświetlana klawiatura - BRAK NAPĘDU OPTYCZNEGO!
ASUS G550JK: Core i7, 8GB RAM, GF 850 2GB, 15,6 cala full hd, jest napęd optyczny, klawiatura standardowa
Lenovo y510: Core i7, 8GB RAM, GF 755 2GB, 15,6 cala, full hd, jest napęd optyczny, podświetlana klawiatura

Mam nadzieję że pomogłem.

Kapturian
09-03-2014, 11:16 AM
Cholela, tego nie wiedziałem, że Lenovo Y50-70 nie ma napędu optycznego :o, a byłem niemal przekonany do tego modelu... No cóż, będziemy szukać dalej, dzięki za informacje :)

I muszę stwierdzić, że ten asus naprawdę fajnie się prezentuje i po szperaniu z tego co zauważyłem jednak ma on klawiaturę podświetlaną. Chyba się na niego skuszę jak nic lepszego nie znajdę ;]

Khaeldorn
09-03-2014, 02:09 PM
Ja też się zdzwiłiwem że w sprzęcie dla gracza za 4k zł nie ma napędu optycznego. Z drugiej strony, coraz mniej korzysta się z płyt CD/DVD, teraz wszystko mamy na kartach pamięci, pendrivach, dyskach zewnętrznych. Nawet większość gier ściąga sie teraz z internetu a w pudełku mamy kod instalacyjny. Jeżeli Ci to nie przeszkadza przemyśl tę pozycję, bo ten Lenovo ma najlepsze parametry w tej cenie, ostatecznie, są napędy zewnętrzne które zawsze można podłączyć w razie potrzeby choć wiem że jest to kolejny wydatek i uniedogodnienie.