PDA

View Full Version : jkkk89 zwycięzcą RtP 08' !!!

marcinie
08-25-2014, 09:52 PM
Siema,

Skoro nasi drodzy CM-owie milczą i nie chwalą to ja pochwalę ;) Świetny występ, super umiejętności, gratulacje jkkk89! Po raz kolejny Polak otwiera stawkę :)

Filmik pokazujący co się działo na RtP z perspektywy jkkk89:

http://youtu.be/gKvSr3VxmjA

twardy_
08-25-2014, 10:43 PM
srednio sie dzialo jak kazda prawie gre zaczynal jako drugi (ostatnie 3 pojedynki to juz w ogole jednostronna gra)

najnudniejszy final od poczatku r2p, przebija nawet duel of hakeems z pierwszego miesiaca

jkk89
08-25-2014, 10:53 PM
Tak moja wina, że zaczynałem jako drugi. Dość się już na twitchu nasłuchałem. Weź wygraj 2 gold cupy, a potem cwaniakuj.

twardy_
08-25-2014, 11:07 PM
przepraszam :(
nie wiedzialem, ze nie mozna miec na ten temat niepochlebnej opinii :(

czy ja napisalem gdzies ze twoja wina? bylo nudno i tyle, wiecej emocji podczas ogladania klanu czy zlotopolskich

mozesz wygrywac gold cupa co miesiac, tak bardzo mnie to bedzie obchodzic...

jkk89
08-25-2014, 11:11 PM
Nie pierwszy raz mi z takim tekstem wylatujesz. Typowy cwaniaczek z Ciebie i na twitchu i ang forum też to widać. Nic Cię nie obchodzi, na wszystko masz wyjebane, a Ty sam jesteś zajebisty. Po prostu Cię nie trawię koleś.

twardy_
08-25-2014, 11:24 PM
hm?
plakales jednego miesiaca na twitchu, ze nie wszedles do finalu po przegrywales kazda gre jak zaczynales pierwszy...
bierzesz czynny udzial w temacie jak naprawic problem z kolejnoscia rozpoczyania pojedynku...
a masz problem z tym, ze tyle razy rozpoczynales gre jako drugi? tak jak napisalem wyzej, nawet slepy ogladajac 3 ostatnie pojedynki by stwierdzil ze nuda i gra jednostronna

o co ten bul dupy? za malo osob ci zlozylo gratulacje? plakales cala noc z tego powodu?

ja cwaniakuje? przeciez ty kazdego posta piszesz jakbys niewiadomo kim byl, jakbys wszystkie rozumy pozjadal :D a nie daj boze ktos cos niepochlebnego na twoj temat napisze!

pawel123k
08-25-2014, 11:32 PM
@jkkk Nie ty jeden go nie trawisz, widocznie pan twardy nazbierał już sobie więcej wrogów, pamiętam że ktoś niedawno na chacie mmdoc nazwał go polish cebula, z początku nie wiedziałem z jakiego powodu, ale wystarczyły 2 posty i już wiem dlaczego :)

czy ja napisalem gdzies ze twoja wina? bylo nudno i tyle, wiecej emocji podczas ogladania klanu czy zlotopolskich

mozesz wygrywac gold cupa co miesiac, tak bardzo mnie to bedzie obchodzic...

Mnie też ciekawi jedna kwestia, jeżeli dla ciebie finały Road To Paris są nudne i nie obchodzi Cię kto będzie zwycięzcą to nie wiem po co oglądasz te streamy co miesiąc ...

No i oczywiście gratulacje dla Jkkk. Naprawdę, wczoraj znowu pokazałeś klasę i pokazałeś która nacja rządzi w Doc-u 3 na 4 finały należą do Polski :)

jkk89
08-25-2014, 11:41 PM
Ja jestem arogancki, wiem o tym. Ale moje posty są zawsze konstruktywne, coś wnoszą do tematu.

Natomiast Ty wszędzie i o wszystko narzekasz. Bezustannie. Bez celu. I tak włóczysz się od forum do forum. I narzekasz. Potem oglądasz finały gold cup (po co?) i narzekasz na twitchu. Marcinie stara się, robi filmik, a Ty narzekasz dalej.

hakereczek1978
08-26-2014, 08:16 AM
gratulacje mógłbym nam pokazać jakimi taliami grałeś

jkk89
08-26-2014, 10:19 AM
Kat 5/4/4 http://www.platoongaming.fr/deck/2344/kat-%28winner-of-the-gold-cup%29/

Dhamiria 5/3/1 http://www.platoongaming.fr/deck/2345/dhamiria-%28winner-of-the-gold-cup%29/

Hakeem Circle of Nine http://tools.mmdocking.com/decks/show/10318 (to jest stara wersja, nie chce mi się wrzucać nowej - dodałem Hassafah i Golden Horseshoe oraz dokonałem pewnych kosmetycznych zmian)

twardy_
08-26-2014, 10:40 AM
@jakk89, pawel123k

bo DoC jest niezla gra tylko strasznie zaniedbana i widac to na kazdym kroku (to mi sie glownie nie podoba)
jak nie jakies syfne best moves, to komentatorzy, ktorzy nie znaja kart i mechaniki gry (kurde kase za to dostaja, by sie troche doedukowali:/), wisienka na torcie jest organizowanie esportowej imprezy gdzie istnieje taki problem z kolejnoscia rozpoczynania pojedynkow - podlreslam - w 3 ostatnich pojedynkach bylo to widac golym okiem, ze cos jest nie tak
pierwszy miesiac r2p - same hakeemy, no wiem, ze kazdy gra zeby wygrac, najlepiej tym co jest najmocniejsze, ale to tez duzo mowi o grze, na szczescie teraz mamy wieksza roznorodnosc jesli chodzi o kilku roznych bohaterow z twierdzy ;)

to jak byc kibicem polskiej reprezentacji polski i cieszyc sie ze wygrali z san marino 10:0 - i nie chodzi mi o sile przeciwnikow tylko o emocje z tym zwiazane

powiem szczerze, ze jedyne co mi sie podobalo w tych finalach to nahla na tytanach :) ale to chyba pewnie dlatego, ze rozpoczynala jako druga (tu nie jestem pewien) bo pojedynek gdzie startowala jako pierwsza... nie bylo co ogladac ;)

tak wiem, skoro nie podoba sie to mam sobie inna gre znalezc i nie marudzic ;) typowa odpowiedz na krytyke ;)

a polish cebula z tego co pamietam to byla odpowiedz na 'Jason odszedl, ostatni CM, ktory umial w DoCa grac na streamie' ;)

Domarath
08-26-2014, 02:16 PM
Gratulacje!

Domarath
08-26-2014, 02:18 PM
Jestem ciekaw ile Polaków będzie w TOP 8...:)

przema2011
08-28-2014, 08:14 PM
Jestem ciekaw ile Polaków będzie w TOP 8...:)

Oby co najmniej ośmiu... :p