PDA

View Full Version : [STD] Nekropolia problem z siłą oraz długością rozgrywki

Zazamuch_Plazma
08-07-2014, 09:05 PM
Hejka, kiedyś grałem, przed wpowadzeniem Akademii i wróciłem do gry, wybierając ponownie Nekropolie, ale...

Kilka kart doszło i mam lekki problem.

Mam dosyć szybki start.
Spamuje wroga swoimi jednostkami.
Brakuje mi chyba czarów, ofensywy jakieś innej niż jednostki najprawdopodobniej.
Słabnę mocno w późniejszej fazie gry.
Szybko wytracam karty z ręki.

Chciałbym skupić się na zdobywaniu przewagi i na takich jednostkach, jak arcylisz i prządka księżycowego jedwabiu. Jednak dochodzę do wniosku teraz, ze chyba będzie lepszy skład prządka księżycowego jedwabiu i wampiry. Mam 63 karty, większość to jednostki kosztu 3 następnie kosztu 1 i 2, 4 i 3 chyba kosztu 5. Czary mam na poziomie 1-4 (tylko dwie czwórki) i łud szczęścia od 1-3(głównie ogniska). Mam jeden budynek.

Przede wszystkim mam pytanko, na jakiego bohatera z nekropoli polować i jak pozyskać więcej kart z nekropoli? Jakieś uwagi? rady? Jakie jednostki używać? Jakich nie?

http://i.imgur.com/qlw1rvd.jpg

zuom000
08-08-2014, 01:39 PM
Obecnie seria jest najlepsza,więc nie masz na co polować :P. Ja gram w sumie tylko open, ale po kolei:
-Przejdź kampanie jak nie skończyłeś
-Wywal upiory pustki, elfy i wywierny
-wywal zombie z trucizną i zielone lamasu za 5,
-wywal łuty te które dociągają 2 karty, w ostatnim dodatku, wyszła karta która daje Ci 3 za 3 surowce, jak naprawdę potrzebujesz to dodaj ze dwie
- wywal duchy za 2

Na razie kupuj pakiety podstawowe, bo brakuje Ci najważniejszych kart pod nekro:
banshee, atroposa, gejzerów i soulreavera(ten co zabija za 4)
Jak możesz, wklej swoje wydarzenia

McBanan2
08-08-2014, 02:24 PM
Obecnie seria jest najlepsza,więc nie masz na co polować :P. Ja gram w sumie tylko open, ale po kolei:
-Przejdź kampanie jak nie skończyłeś
-Wywal upiory pustki, elfy i wywierny
-wywal zombie z trucizną i zielone lamasu za 5,
-wywal łuty te które dociągają 2 karty, w ostatnim dodatku, wyszła karta która daje Ci 3 za 3 surowce, jak naprawdę potrzebujesz to dodaj ze dwie
- wywal duchy za 2

Na razie kupuj pakiety podstawowe, bo brakuje Ci najważniejszych kart pod nekro:
banshee, atroposa, gejzerów i soulreavera(ten co zabija za 4)
Jak możesz, wklej swoje wydarzenia

Czy Seria jest najpotężniejsza można się kłócić

zuom000
08-08-2014, 03:33 PM
Z tego co mi wiadomo najlepszym deckiem nekropolii jest właśnie seria na tokenach.

Zazamuch_Plazma
08-08-2014, 09:11 PM
A co dać, za wywalone karty?

Mam problem z kartami w ręku, tzn. mam często ich za mało.

No muszę przejść kampanię.

Pakiety podstawowe? A one są za złoto?

Jak wywalę wiwery i lamu, to będę grał 4/3/3 zaczynając od 1/1/2.

Co w pierwszej kolejności dodać do talii.

Tokeny, mam zamiar je sprawdzić :D

zuom000
08-08-2014, 10:43 PM
Tak, są za złoto, te za 15000. Najpierw więcej łuczników za 2 i 4, później soulreaver, gejzer, a jak Cie stać kup banshee z ołtarza

Zazamuch_Plazma
08-14-2014, 01:21 PM
Doszła mi karta łutu szczęścia Legion Serii. Pytanko, jak wkomponować ją i używać podczas gry, oraz doszła karta stworzenia, Wampir koneser, którą dodałem.

Mam jedno pytanie... Dostałem z pakietu podstawowego kościanego włócznika atak 1 życie 3 zatrucie 1, koszt wystawienia 1. Dlaczego tej karty nie widzę u siebie???

twardy_
08-14-2014, 01:46 PM
Doszła mi karta łutu szczęścia Legion Serii. Pytanko, jak wkomponować ją i używać podczas gry, oraz doszła karta stworzenia, Wampir koneser, którą dodałem.

Mam jedno pytanie... Dostałem z pakietu podstawowego kościanego włócznika atak 1 życie 3 zatrucie 1, koszt wystawienia 1. Dlaczego tej karty nie widzę u siebie???

ten kosciotrup moze byc uzywany tylko w formacie OPEN, w standard go nie mozesz dodac to decku

Zazamuch_Plazma
08-14-2014, 10:19 PM
O_o a ktoś moze mi wytłumaczyć czym się różni standard od open? I dlaczego tak jest?

zuom000
08-15-2014, 08:50 PM
W open masz więcej kart i nie jest balansowany, format standard odchudził grę, bardziej ją zbalansował i ułatwił grę nowym graczom