PDA

View Full Version : Przedziwny Odwet krzyzowca straznika i zwiadowcy

dupskodupsko
07-25-2014, 12:58 PM
Oboje maja plus jeden do odwetu kiedy nie maja obrazen.I teraz tak, bez uzycia zaklec na nich tego plus jeden nigdy nie wykorzystaja ,bo przy kazdym ataku ,jakiegokolwiek stworzenia od razu ten jeden punkt traca.Takze jedyna mozliwosc w ktorej ten dodtakowy punkt moze zadzialac bylaby tylko wtedy kiedy udaloby sie na ktoregos z nich rzucic tajemna obrone.A nawet wtedy zeby ten dodtakowy punkt odwetu zadzialal zaatakowac ta jednostke musialoby stowrzenie pozbawione niewrazliwosci na odwet ,i przy okazji magiczne.Takze te plus jeden do odwetu to tak na zasadzie niech ma i tak nigdy nie wykorzysta :)
Wiem ze to pierdola ,ale jakos mnie to osobiscie drazni :DA moze czegos niedostrzegam.

twardy_
07-25-2014, 01:26 PM
a myslales moze o tym, ze mozna im podbic odwet i uzyc 'truce of elrath' albo umiejki Charity? zawsze to +1 wiecej

dupskodupsko
07-25-2014, 01:38 PM
Oczywiscie masz racje moja wina ,ze o tym zapomnilaem ,ale mam takie silne wrazenie ze te plus jak nie maja obrazen to tylko po to zeby wygladaly silniej niz sa w rzeczywistosci.

DexterWhite
07-25-2014, 04:24 PM
Można jeszcze użyć lodowej skorupy.

twardy_
07-25-2014, 04:48 PM
albo budynku z preemtive strike ;)

dupskodupsko
07-26-2014, 09:15 AM
Ok przyjmuje do wiadomosci ,ze jest to zawsze jakis przod w kilku sytuacjach , dzieki za odpowiedzi.

shimazu85
08-02-2014, 11:06 AM
Plus to jakiś jest ale może następne dodatki sprawią że będzie się grało przystanią na odwecie teraz polecam kombinować wokół grupowalności.