PDA

View Full Version : SERWERY GRY ZOSTANĄ WYŁĄCZONE! Od godziny 14!

Domarath
07-09-2014, 11:20 AM
Czempioni,

zgodnie z tym co zapowiadaliśmy dzisiaj nastąpi długo wyczekiwana aktualizacja gry Zguba Gryfa! Po około 180 minutach serwery gry powinny zostać włączone.

Patchnotes-->>TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/898269-Dodatek-Zguba-Gryfa-Ju%C5%BC-9-lipca!-Patchnotes)!

filo9011
07-09-2014, 12:51 PM
No z tym długo wyczekiwany to nie wiem czy za bardzo nie odleciałeś :P Szczególnie czytając posty wiecznie niezadowolonych.
Ja osobiście czekam na ten dodatek, bo poprzedni w ogóle mnie nie zainteresował. Był taki obły.

marcinie
07-09-2014, 12:54 PM
No z tym długo wyczekiwany to nie wiem czy za bardzo nie odleciałeś :P Szczególnie czytając posty wiecznie niezadowolonych.
Ja osobiście czekam na ten dodatek, bo poprzedni w ogóle mnie nie zainteresował. Był taki obły.

Dla niewtajemniczonych 'obły':
synonimy: bochenkowaty, zaokrąglony, sferyczny, kolisty, krągły, obły, okrągły, opływowy, owalny

hyhy cokolwiek chciałeś powiedzieć - nie rozumiem ^^

A-100-N
07-09-2014, 12:56 PM
"obły" tez nie qmam, na szczescie nie musze:) dla mnie byl OK, w przystani mi sie przydal i to baardzo:)
Jak widac jednym sie podoba innym nie, i tak ma byc, tak jest i zawsze będzie :)

Teraz nie w twmacie:)

Jak mozna zmienic login tu na forum, by miec taki jak w grze???
UPLAY mi sie wiecznie aktualizuje i nie włącza:(
A po osiagnieciu 9 lvlu na vito74m, zacząłem grę na nowo jako A.100.N (aston) mam tam 79lvl dzieki mojej kochanej przystani:) i chcial bym wlasnie jako aston tu widnieć, czy ktoś wie jak i gdzie zmienic TU na forum nazwę profilu????

Domarath
07-09-2014, 01:05 PM
"obły" tez nie qmam, na szczescie nie musze:) dla mnie byl OK, w przystani mi sie przydal i to baardzo:)
Jak widac jednym sie podoba innym nie, i tak ma byc, tak jest i zawsze będzie :)

Teraz nie w twmacie:)

Jak mozna zmienic login tu na forum, by miec taki jak w grze???
UPLAY mi sie wiecznie aktualizuje i nie włącza:(
A po osiagnieciu 9 lvlu na vito74m, zacząłem grę na nowo jako A.100.N (aston) mam tam 79lvl dzieki mojej kochanej przystani:) i chcial bym wlasnie jako aston tu widnieć, czy ktoś wie jak i gdzie zmienic TU na forum nazwę profilu????

Nazwy profilu nie zmienisz, ale spokojnie powinieneś się zalogować na ten używany w grze.

n1zedi
07-09-2014, 01:22 PM
A tak w przybliżeniu o której godzinie serwery zostaną wyłączone ? :D

adamj57Gaming
07-09-2014, 01:26 PM
No, bo już 14.30 się zbliża ;)

n1zedi
07-09-2014, 01:34 PM
ops nie zauważyłem, że to od 14 :P
w takim razie biorę się za robotę aby później móc wypróbować nowe karty :D

A-100-N
07-09-2014, 01:38 PM
"Nazwy profilu nie zmienisz, ale spokojnie powinieneś się zalogować na ten używany w grze. " - no ale jak mam sie zalogowac na A100N skoro przy logowaniu mam wpisac maila a nie nick:( ?

twardy_
07-09-2014, 01:39 PM
pierwszy dodatek gdzie na nowe karty bede musial poczekac 2tyg :(

chlip ;)

Domarath
07-09-2014, 05:58 PM
"Nazwy profilu nie zmienisz, ale spokojnie powinieneś się zalogować na ten używany w grze. " - no ale jak mam sie zalogowac na A100N skoro przy logowaniu mam wpisac maila a nie nick:( ?

A to nie wiesz na jakie adres email tworzyłeś konto? Jeśli nie to napisz do suportu, maila przypisanego do konta można zmienić.