PDA

View Full Version : Słoneczny żar(czar za dwa)

Domarath
06-19-2014, 05:09 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/CRC/PL/sloneczny_zar.PNG

Kolejna kartę którą dzisiaj prezentujemy!

Co myślcie? Moim zdaniem sytuacja przystani zaczyna się poprawiać!

STATYSTYKI KARTY MOGĄ ULEC ZMIANIE!

dupskodupsko
06-19-2014, 07:14 PM
Niby niexle ale niewiele sie zabije tym czarem chyba ze mamy w tej samej lini swoje stwory ktorym tez damy popalic.2 punkty obrazen praktycznie nic nie porafia zabic.Sytuacja sie poprawia ,ale caly czas czekam na porzadna synergie w przystani.Nawet moc cassandry w open podyktowana jest glownie fortunami .A w standardzie starano sie oprzec ta frakcje na budynkach co nie wypalilo.Wystarczy spojrzec jak swietnie razem graja stwory inferno,necro wogole ma ladny wachlarz zagran,to samo akademia.Nawet honor potafi nie raz ladnie zagrac.Heaven w standardzie potrzebuje jakiejs nowej mechaniki.

BuqC
06-19-2014, 11:08 PM
Nie podoba mi się, być może będzie to przydatna karta ale moim zdaniem dodanie dla magii światła zaklęcia, które po prostu zadaje obrażenia świadczy o braku pomysłu na tę szkołę magii.

marcinie
06-20-2014, 07:53 AM
Nie podoba mi się, być może będzie to przydatna karta ale moim zdaniem dodanie dla magii światła zaklęcia, które po prostu zadaje obrażenia świadczy o braku pomysłu na tę szkołę magii.

Być może, ale często to właśnie tanie removale robią grę. Porównaj to kosztem i wymaganiami do Słowo-światło (4, 4), które jest względnie grywalne. Przystani w STD zabrano promień i to w zasadzie jest odp. na jego brak.

kenez14
06-20-2014, 01:33 PM
Mam nadzieje, że to nie będzie jedyne zaklęcie magii światła warte dodania do talii.

tryt1
06-20-2014, 03:39 PM
Hmm dziś rano pisałem posta i mi gdzieś znikł... WIęc napiszę krótko- wole promień bo przynajmniej można ubić lepsze stwory przy pomocy zwykłego stwora np wampira. W praktyce to będzie droższy ognisty pocisk, który nieraz da się lepiej wykorzystać, ponieważ rzadko się zapełnia cały szereg.

Swoją drogą nie wiem czy mi się wydaje ale ta karta ma trochę inny styl graficzny niż inne karty :P