PDA

View Full Version : Czat głosowy? Rynek społeczności? - Sugestie

Kemal777
06-19-2014, 01:57 PM
Witam.

Mam sugestie odnośnie dwóch opcji jakie mogłyby być dodane do gry. DoC to gra pvp i większość graczy (ja bynajmniej) ceni sobie możliwość interakcji z innymi graczami.
W DoCu moim zdaniem jest to trochę ograniczone a przynajmniej tak mnie się to wydaje. Dla mnie po pewnym czasie gierka staje się nudna (chociaż to trochę źle dobrane słowo) ze w względu na to, iż gram pojedynek za pojedynkiem i czasami mam wrażenie, że gram przeciwko botom :D (nie ze względu na to, że uważam ,iż inni grają gorzej a ja jestem doskonały hehe). Ludzie nawet nie odpowiadają głupiego "Hi" :)

Czy była może wcześniej rozważana możliwość dodania opcji komunikowania się głosowego między graczami czy to w pojedynkach bądź czacie? A druga sprawa czy istnieje jakaś szansa na dodanie coś na zasadzie rynku kart tworzonego pomiędzy graczami (zdaje sobie z tego sprawę, że jest to trochę nie na rękę twórcom gry :/), bo DoC to online trading card game a ten "trading" daje największe satysfakcje kiedy prowadzony jest między drugą żywą osobą a nie botem komputerowym.

Ogólnie czy takie pomysły były wcześniej brane pod uwagę i czy istnieje jakaś szansa na realizację ich w pewnej formie w niedalekiej przyszłości?

MastaBlastaX
06-19-2014, 04:40 PM
O rynku możesz zapomnieć, temat już zamknięty
Co do voice- to niezły pomysł, to by urozmaiciło grę

twardy_
06-19-2014, 04:54 PM
no, jeszcze tego brakuje w tej grze, jakiegos rage'ujacego kolesia na voice chacie :D