PDA

View Full Version : Zguba Gryfa - Wojownik Krwawego Rekina!

Domarath
06-13-2014, 12:30 PM
Zajrzyjcie na kanał Zenka aby zobaczyć druga kartę z nachodzącego dodatku Zguba Gryfa!

Przedstawiamy Wojownika Krwawego Rekina! Kartę tą pokazujemy jako pierwsi! Specjalna karta tylko dla polskiej społeczności!

https://www.youtube.com/watch?v=6ZFicg_8CNs

twardy_
06-13-2014, 01:14 PM
wow

ponad 6minut o niczym :P

myslalem, ze pokazane zostana statystyki ;/

marcinie
06-15-2014, 02:10 PM
Dawać staty!

Noobelprize
06-16-2014, 04:05 PM
Obydwie karty wyglądają świetnie. Czekam na kolejne karty do przedstawienia. Mam nadzieję, że będą już ze statystykami.

Demoterium
06-17-2014, 03:32 PM
Karty wyglądają wyśmienicie.. Wojownik twierdzy jest mega koxem i mam nadzieję, że będzie okazja używać go częściej niż szkodnika z PAO

Domarath
06-19-2014, 11:34 AM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/CRC/PL/wojownik_krwawego_rekina.PNG

A tak prezentuje się Wojownik Krwawego Rekina w całej okazałości!

STATYSTYKI KARTY MOGĄ ULEC ZMIANIE!

dupskodupsko
06-19-2014, 07:07 PM
Tu nie mam pojecia jak to wplynie na gre twierdzy.Niechcialo mi sie grac naszale ,ale wydaje mi sie mocno sytuacyjny .Ale z tego co nie raz widzilaem w pojedynkach aktualnie szal w twierdzy potrafi bardzo szybo wzrastac wiec moze nie bedzie tak trudno go wykorzystac.

marcinie
06-20-2014, 08:01 AM
Tu nie mam pojecia jak to wplynie na gre twierdzy.Niechcialo mi sie grac naszale ,ale wydaje mi sie mocno sytuacyjny .Ale z tego co nie raz widzilaem w pojedynkach aktualnie szal w twierdzy potrafi bardzo szybo wzrastac wiec moze nie bedzie tak trudno go wykorzystac.

Oki, doki, tylko tu mamy Krwiożerczość a nie szał. Sama Krwiożerczość dobra rzecz, przypomina się Siłacz z Sahar, ale umiejka wydaje się jakaś taka ciężka do wykorzystania...Za 3 mamy Bojowego Olifanta, raczej go nie zastąpi, można kombinować z Wojami Burzy, one mają 1-2/0/6 (2 bo na starcie po wystawieniu boostują sami siebie). Centurów Łuczników/Kroczących w Snach ciężko wywalić, bo nie będzie miał kto grać w tylnej linii...Choć statami raczej ta karta przebija strzelców.

MastaBlastaX
06-20-2014, 09:18 AM
Tyłka nie urywa :p może i będzie gdzieś grany ale do top talii się raczej nie przebije. Art. też jakiś taki .. o .. ta pusta zbroja z szalikiem już zupełnie to psuje

tryt1
06-20-2014, 12:43 PM
Zobaczymy jakie karty później dodadzą. Można się domyślić, że chcą dodać karty oparte o krwiożerczość, która jest bardzo silna :)