PDA

View Full Version : Koszt kart do Open

Lorenthiel
06-06-2014, 12:19 PM
Cześć! Chciałbym ponownie zwrócić uwagę na fakt, iż dla mnie, gracz który zazczął przygodę z DoCem 1,5 miesiaca przed wprowadzeniem BSII w obecnym momencie ciężko skompletować karty z poprzedniego BS. Myślę, że ten problem tyczy się wielu nowych graczy, którzy zaczęli grę z docem stosunkowo niedawno. Moim zdaniem cena kart w Ołtarzu jest zbyt duża. Dlaczego? Przykładowo robię codziennie questy na dzikie karty - miesiecznie wyjdzie średnio 90DK + nagrody za codzienne logowanie = ~100DK. Za to otrzymamy 3epiki + 1 rare około. Niestety to trochę mało, i w życiu nie mam szans nagdonić zaległości. (np. brak mi komletu Kapitanów, Tronów, Potęgi Morza, Mocy natury, 2 Pao i wielu wielu innych) Jak można byłoby to rozwiązać?

A) (mało prawdopodobne, że zostanie ten pomysł rozważony przez Ubi) Pakiety starszych serii dostępne za złoto po cenie np 3x droższej - bylaby to dobra możliwość, żeby nadrobić zaległości po sprawiedliwej cenie.

B) Zmniejszyć koszt kart w Ołtarzu o połowę - wtedy stać byłoby nas na 7 epików per miesiąc i to brzmi już sensownie..

C) Zrobić częściej promocje taką jaka była na Wielkanoc - na określony okres czasu pakiety z dowolnego dodatku dostępne za złoto -to była bardzo fajna opcja.

D) Zmniejszyć koszt zestawów za pieczęcie - ja nie mam problemu żeby wydać troche kasy na pieczęcie, ale ilość kart które otrzymam za np 1 zestaw jest mała(chodzi o rare/epik) fajnie zeby to byly chociaż superzestawy za te 1200 seali

Domarathu, Retazarze, czy moglibyście podzielić się tymi sugestiami z osobami odpowiedzianymi za takie decyzje? Gram głównie po to aby kolekcjonować karty, przy tym bawię się świetnie, ale tutaj ciężko mi o to żeby nadgonić te zaległości, przez co Open jest dla mnie troszkę zamknięty. Myślę, że większość graczy byłaby zadowolona jeśli byłaby możliwość jakkolwiek uzupełnienia zaległości.

Pozdrawiam,
Lorenthiel

MastaBlastaX
06-06-2014, 01:32 PM
A czemu chcesz się pchać w open? Zwłaszcza jako w miarę nowy gracz? Nie lepiej skupić się na standardzie? Open to bagno :) i będzie głębsze z każdym kolejnym dodatkiem

Lorenthiel
06-06-2014, 01:34 PM
Lubię różnorodność talii i kart ^^

dupskodupsko
06-06-2014, 01:52 PM
Uzupelnianie kart z BS w aktualnej formie nie ma zbyt wielkiego sensu bo ceny sa zaporowe.28 kart za epika ,czy bohatera ?Kupienie zestawu to loteria ,z moich doswiadczen jak np.kupilem anaela to poxniej czesto i gesto wyskakiwal z pakietu :D Podbnie mialem z kartami z SK.A no i za zestaw z BS dostaniesz 26 dzikich kart czyli jeszcze na epika nie starczy.Przed wejsciem BS1 kupilem sobie troche pieczeci za pieniadze ale chyba wtedy bylo to korzystniejsze.A nowi gracze z checia by sobie co nie co z kart open podlapali ,bo tryb tygodniowy czesto z nich korzysta.

Tak open to bagno ale niesamowicie roznorodne. Standard to nuda w aktualnej postaci.

SpixPL
06-06-2014, 02:12 PM
Sam nie rozumiem wysokiego kosztu w dzikich kartach kart spoza base set II. Jedyne co mi przychodzi do głowy to opcja kolekcjonerska. Z drugiej strony nie wiem po co nowym graczom stare karty, standard powinien wystarczyć do gry. Może dla starych wyjadaczy standard jest schematyczny i oklepany, to dla nowych graczy powinien być ciekawy do wyjścia nowgo dodatku. Z drugiej strony tyle godzin co się włożyło do zebrania wszystkich kart, a teraz by miały być za free dla nowych graczy to też trochę niesprawiedliwe.

dupskodupsko
06-06-2014, 02:25 PM
Sam nie rozumiem wysokiego kosztu w dzikich kartach kart spoza base set II. Jedyne co mi przychodzi do głowy to opcja kolekcjonerska. Z drugiej strony nie wiem po co nowym graczom stare karty, standard powinien wystarczyć do gry. Może dla starych wyjadaczy standard jest schematyczny i oklepany, to dla nowych graczy powinien być ciekawy do wyjścia nowgo dodatku. Z drugiej strony tyle godzin co się włożyło do zebrania wszystkich kart, a teraz by miały być za free dla nowych graczy to też trochę niesprawiedliwe.

Nikt tu nie mowi ze te karty maja byc za darmo.Po prostu aktalnie sa one drozsze niz byly wczesniej co wydaje sie opcja dosc dziwna.Zestawy byly za za zloto teraz sa tylko za pieczecie.Mi sie po prostu wydaje ze te wszyskie ekonomiczne zmiany poszly troche za daleko.Wiadomo , twórcy musza zarabiac ale chyba troche przesadzono.