PDA

View Full Version : [Aktualizacja] Patchnotes 28.05.2014

Domarath
05-27-2014, 07:47 PM
Czempioni,

Jutro, od godziny 16 serwery gry zostaną wyłączone(na około godzinę) w celu naprawienia paru błędów gry:

Naprawiono błąd, w wyniku którego następowała zmiana bohatera pod koniec pojedynku

Naprawiono błąd, w wyniku którego wiadomości czatu zawierające znak "<" były wysyłane bez tekstu

Naprawiono błąd, w wyniku którego gra zawieszała się, ilekroć użytkownik otrzymał wiadomość zawierającą więcej niż trzy linijki spacji

Naprawiono błąd, w wyniku którego użytkownik nie otrzymywał nagrody za ukończone osiągnięcie Talia Herolda

Naprawiono błąd, w wyniku którego Zew Ur-Jubaala mógł zostać użyty, gdy to gracz, a nie jego przeciwnik odrzucił kartę

Naprawiono błąd, w wyniku którego Ariana nie mogła używać swej zdolności na stworzeniach chronionych przed ciemnością

Naprawiono błąd, w wyniku którego wrogi bohater otrzymywał nieprawidłowe obrażenia, korzystając w pewnych sytuacjach z Ofiarnej Jamy

Naprawiono błąd, w wyniku którego karta stworzenia nie była odrzucana, jeśli wróciła do twojej ręki od przeciwnika, w wyniku użycia umiejętności Shalana, Głos Lotosu

Naprawiono błąd, w wyniku którego Dżinn Katalizatorka zmniejszała też koszt kart stworzeń

marcinie
05-28-2014, 11:01 AM
Daily quests pls?

Domarath
05-28-2014, 01:03 PM
Daily quests pls?

soon!

Dagnir_Smauga
05-28-2014, 02:13 PM
Domarath, bardzo lubię Ciebie i Retazara i tylko dlatego postaram się być miły, ale to wasze "soon!" trwa już 50 dni. Jutro będzie 51 dzień a i mógłbym się założyć, że do 60 dni dobije. Dlaczego mnie to tak irytuje? Ponieważ od 16 kwietnia siedzę z zadaniem wygraj turniej, które było chyba stworzone z myślą o graczach typu paweł999k czy jkkk89. Wygrać 5 pojedynków daną frakcją, albo przed upływem 6 tury jest dużo łatwiej, ponieważ możemy próbować do bólu i nie tracimy przy tym biletów, a w ostateczności możemy wytłumaczyć przeciwnikowi na czacie co i jak by się poddał. Natomiast w turnieju do którego za wejście się płaci i za wygraną dostaje się dzikie karty i karty z najnowszego dodatku raczej nikt się nie podda. Żeby było weselej 6 kuponów z 6 dnia logowania zamieniono na 1 kupon. Jeśli jakiś mądrala mi zaraz powie żebym po prostu zaczął grać w turnieje szwajcarskie to pragnę mu powiedzieć, że od wyjścia patcha 9 kwietnia zagrałem 19 szwajcarów: 16 razy dostałem ekskrementy, 2 razy nagrodę szczęściarza i 1 raz byłem drugi. Wydałem zatem 19 biletów i 0 wygranych szwajcarów. Nie mam zamiaru wydoić się ze wszystkich biletów, aby wygrać 1 turniej i za tydzień znowu dostać to cholerne zadanie. Nie jestem w stanie zrozumieć jak długo można wprowadzać taką poprawkę. Zdarzyliście w tym czasie poprawić ranking, kilka kart i pełno bugów. Wypuściliście ze 3 patche, a 1 cholernego guzika nie jesteście w stanie dodać. Jak czerpać przyjemność z gry, panie JasonParadise, jak czerpać?

BuqC
05-28-2014, 03:23 PM
Być może następnym razem kiedy będzie aktualizacja wyłączycie możliwość grania szwajcarów, bo wyłączanie serwera w środku turnieju jest co najmniej olewaniem ludzi.

B-a-r-t-e-S
05-28-2014, 03:32 PM
hmm informacja o resecie byla wczoraj (wczesniej na eng. forum) do tego popup przypominajacy o 15.30. rozpoczynales turniej na wlasna odpowiedzialnosc.

fakt faktem nie bylo by problemu gdyby Ubi faktycznie wylaczylo wszelkiego rodzaju zapisy do swissow lekko ponad godzine przed planowanym wylaczeniem serwerow.

dupskodupsko
05-28-2014, 03:38 PM
Samo zadanie ze szwajacrami zawsze udaje mi sie zrobic klopot w tym ,ze to strasznie czasozerne.A zawsze mozna dostac slabe rozdanie i po dobrych 30 minutach ,walce w finale zajmujesz 3 mijesce i odchodzisz z niczym :(A w ciagu ostatnich 7 dni wydaje mi sie ze 4 razy dostalem wygraj szwajcara :DTakze tez z checia przyjalbym magiczny przycisk .

Dagnir_Smauga
05-28-2014, 04:06 PM
Jeszcze dodam, że najgorsze w przeciwnikach pokroju paweł999k i jkkk89 jest to, że nie ważne czy z nimi wygramy czy przegramy (no chyba ze wygramy ze wszystkimi 3). Jak przegramy to nici z wygranej szwajcara, a jak już uda nam się wygrać to następny nas zleje, a ten którego my zlaliśmy łaskawie opuści turniej (no bo po co grać 3 mecz skoro i tak nie wygram turnieju, mam w anusie moich dwóch poprzednich przeciwników) i dzięki temu pozbawi nas punktów odbicia i nici z drugiego miejsca. Mam 45 szwajcarów ukończonych stosunkiem 2-1, co daje możliwość zdobycia 2 miejsca jeśli się ma najwięcej punktów odbicia. Drugi byłem tylko 7 razy: 6 razy przed patchem i 1 raz po.

Przemysek88
05-28-2014, 04:19 PM
"fajnie że coś się dzieje" powiedział pacjent hospicjum do pielęgniarki która przyszła mu zmienić pieluchę, żarty na bok błędy były są i będą a we wszystkich interesie jest żeby było ich jak najmniej, może teraz coś się wreszcie ruszy (obiecuje to już ostatni żart), wracając do Daily rozwiązanie problemu jest w nazwie dzienne zadania... więc niech codziennie będą nowe zrobiłeś fajnie nie trudno masz nowe powodzenia i żadnych przycisków nie trzeba

Domarath
05-28-2014, 04:53 PM
hmm informacja o resecie byla wczoraj (wczesniej na eng. forum) do tego popup przypominajacy o 15.30. rozpoczynales turniej na wlasna odpowiedzialnosc.

fakt faktem nie bylo by problemu gdyby Ubi faktycznie wylaczylo wszelkiego rodzaju zapisy do swissow lekko ponad godzine przed planowanym wylaczeniem serwerow.

Info tutaj pojawiło się wczoraj, nie wiele później niż na angielskim forum. Jak słusznie zauważył Bartes pojawiało się okienko, że serwery będą wyłączone. Godzinę przed zdarzeniem było też info na fb.

Domarath
05-28-2014, 04:58 PM
Domarath, bardzo lubię Ciebie i Retazara i tylko dlatego postaram się być miły, ale to wasze "soon!" trwa już 50 dni. Jutro będzie 51 dzień a i mógłbym się założyć, że do 60 dni dobije. Dlaczego mnie to tak irytuje? Ponieważ od 16 kwietnia siedzę z zadaniem wygraj turniej, które było chyba stworzone z myślą o graczach typu paweł999k czy jkkk89. Wygrać 5 pojedynków daną frakcją, albo przed upływem 6 tury jest dużo łatwiej, ponieważ możemy próbować do bólu i nie tracimy przy tym biletów, a w ostateczności możemy wytłumaczyć przeciwnikowi na czacie co i jak by się poddał. Natomiast w turnieju do którego za wejście się płaci i za wygraną dostaje się dzikie karty i karty z najnowszego dodatku raczej nikt się nie podda. Żeby było weselej 6 kuponów z 6 dnia logowania zamieniono na 1 kupon. Jeśli jakiś mądrala mi zaraz powie żebym po prostu zaczął grać w turnieje szwajcarskie to pragnę mu powiedzieć, że od wyjścia patcha 9 kwietnia zagrałem 19 szwajcarów: 16 razy dostałem ekskrementy, 2 razy nagrodę szczęściarza i 1 raz byłem drugi. Wydałem zatem 19 biletów i 0 wygranych szwajcarów. Nie mam zamiaru wydoić się ze wszystkich biletów, aby wygrać 1 turniej i za tydzień znowu dostać to cholerne zadanie. Nie jestem w stanie zrozumieć jak długo można wprowadzać taką poprawkę. Zdarzyliście w tym czasie poprawić ranking, kilka kart i pełno bugów. Wypuściliście ze 3 patche, a 1 cholernego guzika nie jesteście w stanie dodać. Jak czerpać przyjemność z gry, panie JasonParadise, jak czerpać?

Tak, Dagnir wiem, że to jest irytujące mam nadzieję, że wkrótce zostanie to naprawione.

B-a-r-t-e-S
05-28-2014, 05:01 PM
Info tutaj pojawiło się wczoraj, nie wiele później niż na angielskim forum. Jak słusznie zauważył Bartes pojawiało się okienko, że serwery będą wyłączone. Godzinę przed zdarzeniem było też info na fb.

a wszystko ponad to byl jeszcze stream na ktorym byla informacja o tym. przynajmniej tak mi przekazano w grze :) najzwyczajniej nie dalo sie nie wiedziec o przerwie

twardy_
05-28-2014, 05:27 PM
nie wiem czym sa spowodowane te obsuwy, ale czekanie 1,5 miecha na naprawe UrJubaal's Call jest najzwyczajniej zenujace

zaczyna to wygladac tak, ze zespol odpowiedzialny za DoCa pracuje 2tyg przed wydaniem patcha a pozniej laba albo pomaganie przy innych projektach, hm?

z poprawka systemu daily q... tu juz sie plakac chce :)

fajna gra, ale byscie mogli troche o nia zadbac

B-a-r-t-e-S
05-28-2014, 05:51 PM
urjabaala powinni juz naprawic przed rozpoczeciem mistrzostw :)

Uqlele
05-28-2014, 06:03 PM
Bardzo dobrze, że w końcu zew urjabaala został naprawiony.

marcinie
05-28-2014, 07:07 PM
Najśmiesznie by było, jakby w końcu powstał magiczny przycisk do daily questów, po wciśnięciu którego zamiast zmiany zadania zmienia się nazwa z 'daily quest' na 'pernament quest' czy coś w tym stylu :D

Pizgam
05-30-2014, 08:39 AM
Coraz więcej błędów po ostatnim patchu, ręce mi opadają. Gra notorycznie nie ładuje się do walki, ciężko cokolwiek zagrać ponieważ albo w ogóle nie chce się zalogować do gry, albo sama walka nie startuje. Najgorsze jest to jak się coś wywali podczas turnieju, wczoraj przez to 3 razy miałem 3 miejsce i zostałem bez nagrody (trzeba być naprawdę pojebanym żeby zrobić podium nagród za dwa miejsca, a nie trzy). Ja dziękuje bardzo za takie patche po których gra się coraz gorzej. Nie wiem czy wy też macie takie błędy, ale w moim przypadku z każdym patchem gra przestaje być grywalna coraz bardziej.

ajas2pl
05-30-2014, 09:13 AM
"Gra notorycznie nie ładuje się do walki, ciężko cokolwiek zagrać ponieważ albo w ogóle nie chce się zalogować do gry, albo sama walka nie startuje.". Potwierdzam, teraz MASAKRA.

marcinie
05-30-2014, 10:02 AM
No u mnie też problem, ale nie z załadowaniem się mapy ale z samym logowaniem. Dostaję komunikat 'Brak dostępu do sieci' :/

twardy_
05-30-2014, 10:38 AM
tez mam problemy z logowaniem, czasami dopiero za 10 razem jak klikne login wpuszcza mnie do gry

Domarath
05-30-2014, 11:24 AM
To nie jest problem z grą, od wczoraj są problemy z Uplay.