PDA

View Full Version : Comiesięczne mistrzostwa polskiego community FINAŁ kwiecień 2014

guest-fVDcHls3
05-07-2014, 05:18 PM
Witajcie Czempioni!
Tutaj pojawia się wszystkie informacje odnośnie nadchodzącego finału Kwietniowych zmagań!
Turniej odbędzie się 11.05.2014 o godzinie 17:00, jednak drabinka zostanie udostępniona już 10.05.2014, jeśli będziecie mieli czas rozegrać swoje gry wcześniej to tak tez czyńcie. :)

Turniej odbędzie się w trybie STANDARD na zasadach BO3 miedzy meczami/rundami można zmieniać talie. Wyniki proszę publikować w tym wątku lub bezpośrednio do mnie na prv.

Miałbym tez prośbę do rozgrywających finał i mecz o 3 miejsce o udostępnienie powtórek z waszych gier dla potomnych :)

Proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa w turnieju do soboty do godziny 15:00!

Lista TOP11 biorących udział w turnieju to:

Pawel999k (potwierdzil)
kondzio.games (potwierdzil)
Spacja88 (potwierdzil)
filo9011 (potwierdzil)
RestinX (potwierdzil)
Tukidydess (potwierdzil)
Ajas2PL (potwierdzil)
ArtificialEvil
ibas94
SirBoBeK90 (potwierdzil)
WhiteRoman

Domarath
05-07-2014, 05:27 PM
Ale skład...:)

guest-fVDcHls3
05-07-2014, 05:49 PM

tylko mnie brakuje :(

Retazar
05-08-2014, 02:41 PM

1. Pawel999k ;) Nie zdziwiłem sie ;)

filo9011
05-08-2014, 08:36 PM
Wysoka pozycja kondzio.games mnie zaskakuje. Pojawił się znikąd i od razu zaatakował ostro :) Sam miałem okazję na niego walczyć i nie skończyło się to dla mnie zbyt dobrze...

Ibas94
05-09-2014, 11:15 AM
Serio jednen zwycięzki Swiss wystarczył żeby się tutaj dostać ? ok :D
Dam jeszcze znać czy bede brał udział w tym ale raczej wątpię z powodu braku czasu

Domarath
05-09-2014, 11:54 AM
Wysoka pozycja kondzio.games mnie zaskakuje. Pojawił się znikąd i od razu zaatakował ostro :) Sam miałem okazję na niego walczyć i nie skończyło się to dla mnie zbyt dobrze...

Kondzio pojawił się na spotkaniu w Warszawie, i już wtedy nieźle namieszał :)

guest-fVDcHls3
05-09-2014, 01:27 PM
Czekam jeszcze na potwierdzenie od ostatnich graczy, mam nadzieje, ze wszyscy zagraja!

Ibas94
05-10-2014, 11:38 AM
Może chęci to ja mam ale niestety nie dam rade jutro

guest-fVDcHls3
05-10-2014, 12:21 PM
Może chęci to ja mam ale niestety nie dam rade jutro

szkoda :(

guest-fVDcHls3
05-10-2014, 12:27 PM
jako ze jeszcze brakuje odezwy od 3 graczy przesuwam termin zgloszen na 18:00 o tej godzinie pojwi sie tez drabinka :)

guest-fVDcHls3
05-10-2014, 04:58 PM
A oto i drabinka. Zdecydowalem, ze bedzie podwojna eliminacja, powodzenia :D

http://challonge.com/4f

guest-fVDcHls3
05-11-2014, 07:28 PM
No i turniej zostal rozegrany, mysle, ze byl udany chociaz bylo kilka wpadek :P. Zycieza ( znowuuu....) Pawel999k :d GRATULACJE! Tak prezentuje sie pelna lista wynikow:

1) Pawel999k
2) RestinX
3) Spacja88
4) kondzio.games
5-7) filo9011; Ajas2PL;SirBoBeK90

Dyskfalifikacja: Tukidydess (nie stawil sie na turniej)

Nagrody zostana przyznane jak tylko Cm'owie pojawia sie pracy :)

Czekam na wasze opinie odnosnie turnieju, czy podwojna eliminacja wam odpowiada (tak wiem RestinX ze tobie nie :P)?

Raz jeszcze GRATULACJE WSZYSTKIM!

grzechu0x0
05-11-2014, 08:25 PM
opinia(moim zdaniem) oraz oficjalna prośba o skreślenie z listy uczestników Comiesięczne-mistrzostwa-polskiego-community--kwiecień i maja a także następnych mistrzostwa-polskiego-community
uważam że śmiesznym jest fakt rozgrywania kolejnego pojedynków przez graczy którzy grali już przeciwko sobie(przykład runda G-H) moim zdaniem wynik z pierwszej rozgrywki powinien być ostateczny pomiędzy tymi zawodnikami, czyli 1 miejsce RestinX 2.pawel 3.spacja automatycznie po rozgrywce pawel vs spacja w przypadku wygranej pawła powinienem wygrać(wynik z rundy G) a jeśli wygrał by spacja powinna być dodatkowy rozgrywka o 1 i 2 miejsce(i tu kolejna sprzeczność spacja już przegrał walkowerem grę z pawłem runda 1-B) reasumując proponuje grać w nieskończoność rozgrywki na zmianę bo przecież przegrany lub nieobecny nie odpada z rozgrywek.
Dodatkowo jestem tak wkurwiony że prawdopodobnie kończę już ostatecznie z tą grą to nie na moje nerwy, rundzie H w pierwszym pojedynku dostałem oczywiście crasha co już odebrało mi wszystkie chęci do gry.
Powinienem w innym dziale to opisać ale... kolejnym irytującym faktem jest że zawodnicy grający w lidze majowej(którzy nie załapali się do playoffów) mają jednakowe szanse w grze o 2 pozostałe miejsca, osobiście uważam że gracze z 2. miejsc w grupie powinni o nie grać(śmieszne jest to że nieobecny w turnieju ma równe szanse z tym który poświęcił pół dnia na rozgrywki grupowe) o wiele łatwiej było by wytypować 2 graczy z 6 niż 20
Dodatkowo mnóstwo negatywnych opinij krąży o road2paris(bronz) crashe, wygrane bez walki etc więc spodziewam się tego samego w silver

guest-fVDcHls3
05-11-2014, 09:05 PM
Rozumiem, ze pierwszy raz slyszysz o turniejach w trybie " podwojnej eliminacji" ale jest to czesto grany typ turniejow (np WoT w zlotych tarasach, czy jeden z turniejow durendalla) system ten w zamierzeniu przy malej ilosci uczestnikow pozwala gracza mimo jednej wpadki dalej kontynuowac zabawe (przez co minimalizuje sie wplyw zwyklego farta a wiecej zalezy od umiejetnosci). Zasady sa proste by zawodnik odpadl muszisz go pokonac 2 razy, tobie udalo sie pokonac pawla tylko raz i mimo iz miales 2 kolejne proby sztuka ta juz ci sie nie udala. I mysle, ze z tego wlasnie bierze sie twoja frustracja.
Oczywiscie w rundzie B pojedynki zostaly rozegrane nie bylo zadnego walkowera, niewiem tez gdzie widzisz sprzecznosci to ze gra sie z kims 2 raz wcale nie jest sprzeczne tylko wynika z idei tego sposobu prowadzenia rozgrywek.
Mam nadziejez ze jak ostudzisz swoja goraca glowe i przemyslisz sobie sprawe to zmienisz zdanie i dalej bedziesz gral w doc i w nasze turnieje. Pamietaj to tylko gra i nie ma co przesadnie sie nia ekscytowac.

Co do reszty to chyba nie miejsce na rozmowy o lidze czy r2p, zapraszam do odpowiedniego dzialu gdzie bedziesz mogl sie podzielic swoimi opiniami z kazdy kto bedzie chcial je poznac :).

Chcialbym poznac opinie reszty bo jesli ludzie beda woleli standartowe rozgrywki to w przyszlosci takie sie pojawia, to w koncu turniej dla was. :)

Domarath
05-12-2014, 01:07 PM
Złoto dodałem już do waszych kont! Gratuluje zwycięzcy!