PDA

View Full Version : Droga do Paryża zasady!

Domarath
05-07-2014, 12:12 PM
Czołem Czempioni,

Poniżej przedstawiam skróconą wersję zasad Drogi do Paryża. Pamiętajcie, że podstawowym językiem którym będziemy się posługiwać podczas turnieju jest język angielski. Nie oznacza to, że nie będziemy publikować informacji w języku polskim, idzie tu o całość informacji zamieszczanych na stronie turnieju, materiałów wideo itp.

DROGA DO PARYŻA

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/CRC/PL/R2P.PNG

W turnieju mogą wystartować tylko gracze posiadające rangi Mistrz I, Mistrz II, Mistrz III.

Aby wziąć udział w turnieju trzeba się zarejestrować na stronie: https://www.road2paris.com/

Wszyscy gracze którzy zgłoszą się do turnieju zostaną podzielni na 3 grupy:

​Grupa złota- w tej grupie znajdzie się pierwszych (zarejestrowanych https://www.road2paris.com (https://www.road2paris.com/)) 60​ graczy z rankingu gry (ranking miesięczny).

Grupa srebrna- w tej grupie znajdą się kolejne 25% następnych w kolejności graczy( według rankingu miesięcznego).

Grupa brązowa- w tej grupie znajdą się wszyscy pozostali gracze którzy się zarejestrowali do turnieju.

Każdego miesiąca będziemy rozgrywać trzy turnieje dla każdej z grup tj. brązowy, srebrny, złoty.

4 najlepszych graczy z z turniejów brązowego oraz srebrnego awansuje o szczebelek wyżej.

Tzn. 4 graczy z brązowego awansuje do srebrnego, 4 graczy z turnieju srebrnego awansuje do złotego.

W tym miejscu przypomnę, że każdego miesiąca będziemy rozgrywać turnieje dla wszystkich poszczególnych grup.

I tak np. Domarath (posłużę się moim nickiem) zajął w pierwszym tygodniu maja 1 miejsce w turnieju brązowym to umożliwi mu to grę w drugim tygodniu maja w turnieju srebrnym. Jak by wygrał i ten, to pod koniec miesiąca zagra w złotym turnieju!

Co daje gra w złotym turnieju? Za każdy mecz jaki rozegramy w turnieju złotym będziemy otrzymywać "sezonowe punkty". 21 grudnia 8 najlepszych graczy z rankingu punktów sezonowych zostanie zaproszona do Paryża na wielki finał w Wieży Eiffela!

UWAGA!!

[Na początku każdego miesiąca ranking miesięczny będzie resetowany!]

[Pamiętaj! Na początku każdego miesiąca trzeba się zarejestrować do każdego z turniejów! Zarejestrowałeś się maju, to aby zagrać w czerwcu też musisz się zalogować na turnieje czerwcowe i tak dalej!]

Jarema03
05-07-2014, 01:27 PM
a kiedy odbywają się mecze turniejowe?

Domarath
05-07-2014, 01:48 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/CRC/PL/majowy turniej.PNG

B-a-r-t-e-S
05-07-2014, 03:54 PM
czyli mam rozumiec, ze jesli zalapalem sie do tych "kolejnych 25%" zagram dopiero 17 maja? informacje na temat zalapania do poszczegolnych turniejow beda ogloszone po zakonczeniu zapisow?

Domarath
05-07-2014, 05:35 PM
czyli mam rozumiec, ze jesli zalapalem sie do tych "kolejnych 25%" zagram dopiero 17 maja? informacje na temat zalapania do poszczegolnych turniejow beda ogloszone po zakonczeniu zapisow?

Rejestracja kończy się 9 Maja o godzinie 14! Po tej dacie powinieneś dostać maila z kim grasz+ na stronie mistrzostw po zalogowaniu się też powinieneś zobaczyć taką informację!

DuncN15131_
05-08-2014, 11:01 AM
zgaduje ze gry beda zozgrywane tylko w formacie stantard

B-a-r-t-e-S
05-08-2014, 03:19 PM
zgadza sie (wycinek z regulaminu oficjalnego) "... and then play in the unranked duel standard mode".

@edit
btw 19 PM gmt+2 to jak to godzina w PL?? ^^moze glupie pytanie ale strefy czasowe mi sa obce :P

Domarath
05-08-2014, 05:22 PM
My jesteś tj. Polska GMT+2, czyli to będzie chyba 19 u nas w Polsce:)

B-a-r-t-e-S
05-08-2014, 05:34 PM
My jesteś tj. Polska GMT+2

jasno i klarownie wytlumaczone ^^ szkoda tylko, ze takie male zainteresowanie na forum. moze inaczej bedzie w samym turnieju :)

filo9011
05-08-2014, 08:40 PM
W turnieju będzie zapewne sporo Polaków i obstawiam, że co najmniej jeden z nas pojedzie do Paryża :)

B-a-r-t-e-S
05-08-2014, 08:48 PM
ok nie wymieniajmy jego imienia nadaremno ;p zyczmy mu jedynie szczescia i niech znow rodak stanie na szczycie ^^

filo9011
05-09-2014, 04:36 PM
Osobiście mam 2 typy. Zobaczymy czy trafię.

mm7king
05-10-2014, 11:57 AM
Osobiście mam 2 typy. Zobaczymy czy trafię.

Ofc me i wiadomo kto xD
Tak ogólnie licze na 2 polakow na finałach.

Wracajac do tematu jak mam zagrac mecz z przeciwnikiem ktorego mi przydzieliło w bronze cup?
Mam go dodac do listy i wywzwac na pojedynek a potem strzelic prinscreena? i gra sie do bo1 czy bo3?

Domarath
05-10-2014, 12:51 PM
ofc me i wiadomo kto xd
tak ogólnie licze na 2 polakow na finałach.

Wracajac do tematu jak mam zagrac mecz z przeciwnikiem ktorego mi przydzieliło w bronze cup?
Mam go dodac do listy i wywzwac na pojedynek a potem strzelic prinscreena? I gra sie do bo1 czy bo3?

player arrives on the tournament page. Here is indicated the next opponent to defeat. The player needs to indicate he is ready, which mean, the player is online in-game and ready to play. A timer is decreasing starting from 10 minutes to 0 s. If the timer goes to 0 with the opponent not ready, the match is won. Sometimes, the tournament system can decide to allow less or more time depending on the tournament row. The system can decide to add a second period of time to wait for the opponent, especially if the admin have validated a problem on the other player side.
no complaint can be received about this system. Every player engaged in the tournament need to continuously check his page while waiting for his next match.
once both players are ready on the website, they should find themselves in-game to defeat going to training menu and then play in the unranked duel standard mode. This rule is subject to change during the competition and in case it will be notified in the omgt announcement.
once the match is started, the system detects it and the match is known has “launched and going”. Once the match is over, the system detects the result and the player qualified pass to the next round.

format of match following steps of tournamentall steps before the semi-finals of day1 are in best of 1 which mean the player wining the first game is qualified for next turn. Semi-finals and finals of day1 are played in best of 3 (score 2-0 or 2-1).
steps of the day 2 are all in best of 3 except of the gold day2 finals in bo5 which mean first player to win 3 confrontations (score 3-1 / 3-0 / 3-0).

Domarath
05-10-2014, 12:54 PM
W wolnym tłumaczeniu, musisz zatwierdzić swoją gotowość na stronie, a potem iść do trybu treningowego ( nierankingowy, format standard) . Znaleźć przeciwnika. System sam wykryje kto wygrał a kto przegrał ( zrób screena na wszelki wypadek).

Wszystkie etapy przed półfinałamni dnia 1 Bo1. Półfinały dnia bo3.

mm7king
05-10-2014, 01:51 PM
W wolnym tłumaczeniu, musisz zatwierdzić swoją gotowość na stronie, a potem iść do trybu treningowego ( nierankingowy, format standard) . Znaleźć przeciwnika. System sam wykryje kto wygrał a kto przegrał ( zrób screena na wszelki wypadek).

Wszystkie etapy przed półfinałamni dnia 1 Bo1. Półfinały dnia bo3.

A gdzie to mam zatwierdzic ? przeszukałem strone i nic nie widze.
Gry miały sie rozpoczac po 19 czy juz można?
Siedze w poczekalni treningowej -standart. A co jesli np. przeciwnik sie niepojawi?

twardy_
05-10-2014, 02:04 PM
A gdzie to mam zatwierdzic ? przeszukałem strone i nic nie widze.
Gry miały sie rozpoczac po 19 czy juz można?
Siedze w poczekalni treningowej -standart. A co jesli np. przeciwnik sie niepojawi?

o 19 sie rozpoczyna, a tutaj masz odpowiedz na ostatnie pytanie

The player needs to indicate he is ready, which mean, the player is online in-game and ready to play. A timer is decreasing starting from 10 minutes to 0 s. If the timer goes to 0 with the opponent not ready, the match is won.

mm7king
05-10-2014, 02:19 PM
o 19 sie rozpoczyna, a tutaj masz odpowiedz na ostatnie pytanie

Dzięki , rozumiem ze mam być po 19 zalogowany w grze i siedzieć w poczekalni trening standard i oczeiwać na przeciwnika, odpali sie zegar i i jak zjedzie do zera to wygrałem niby?
Edit: Czyli na stronie juz nic wiecej niemusze potwierdzac gotowości?

KonstantyDupowl
05-10-2014, 06:11 PM
wychodzi nie 10, a 20 minut czekania :P

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 06:15 PM
zgadza sie. najpierw ostrzezenie a potem walkower :)

Draco86PL
05-10-2014, 06:47 PM
Mam pytanie bo jestem trochę skołowany :/ Pierwszą walkę wygrałem bo mój oponent się zwyczajnie nie stawił. Drugą też wygrałem ale tutaj magia. System raz jeszcze sparował mnie z tym samym zawodnikiem mimo że ponoć to ma być bo1. Dałem że jestem gotowy, oponent wyszedł. I dostałem komunikat, że przegrałem a zaraz potem że wygrałem WTF? Na pasku mam 1/2 finału.

No nic wychodzi na to że 1 runda było bo1, druga bo2 i mam ją na drzewku 2-0 dla mnie. Czyli jest OK. ale troche zamieszane to jest z komunikatami.

DanielKurzempa
05-10-2014, 07:10 PM
Jestem tak wkurwiony że kończę już ostatecznie z tą grą to nie na moje nerwy.
Byłem online i mój przeciwnik, obaj zaakceptowaliśmy nasz pojedynek na stronie i nawet zaczęliśmy walkę przed upływem wymaganego czasu.
Co z tego skoro obaj zostaliśmy zdyskwalifikowani przez system tylko dlatego że przez przypadek zagraliśmy w wyzwaniu (które mogło być open bo się nie przyglądałem).
Tak po za tym to obaj mieliśmy standardowe decki.
Gratuluje graczowi "MiKer_r" z mojego drzewka który prawdopodobnie z nikim nie grał a mimo to awansował do finału.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za tyle lat wspólnego grania.

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 07:12 PM
i co to ma byc? z kolesiem nie gralem (czekalem caly czas po zakonczeniu rundy na oponenta)

nagle komunikaty o 1 wygranej (gold) i kolejny z goldem...

patrze dalej z kim gram (dodam ze nie rozegralem zadnej gry bo pierwsza to walkower a kolejnego przeciwnika mi NIE WYLOSOWALO caly czas w8ing for opponent.
pasek zatrzymal sie na 1/8. kolejnych pojedynkow nie mam wiec sadze ze odpadlem w tym miesiacu...

prosze o wyjasnienie tego

dodam, ze w 1/8 koles przeszedl z wynikiem (niby gral ze mna) 0:0 wiec jak mogl on awansowac dalej? bez zadnej gry i bez potwierdzenia zwyciestwa (1 win po jego stronie)

Draco86PL
05-10-2014, 07:26 PM
Ja tego też nie ***am. Teraz nagle mi przeorganizowało drzewko jestem w 1/8 finału.

W poprzedniej grupie, w grupie 10 (Kensi) nie wiem jakim cudem wygrałem czy nie wygrałem. Nie wiem. Gadałem z kolesiem, z którym potencjalnie miałem się mierzyć ale do walki nie doszło. WTF?

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 07:31 PM
ten system jest bardziej niedopracowany niz swissy w samej grze... nie chce byc "niegrzeczny" ale takie kwiatki nie powinny wchodzic w MŚ...

Lorenthiel
05-10-2014, 07:33 PM
@Draco86PL Z tego co widze nawet to Cie już do finałów przypisało.

Mi zaś inny błąd wyskoczył - wygrałem jeden pojedynek a na stronce zaliczylo mi dwie wygrane O.o
Do tego timer szaleje - jedna sekunda to u mnie chyba z pol minuty :D

twardy_
05-10-2014, 07:34 PM
ja tam wielkich oczekiwan co do tego turnieju nie mialem, niczego sie nie spodziewalem (przede wszystkim tego, ze to bedzie dobrze dzialac) ale

1) u mnie wygladalo to tak, ze najpierw odliaczlo 10minut... pozniej znowu 10minut, wtedy dopiero wygralem walkowerem gre z kolesiem co sie nie pojawil
2) pozniej wylosowalo mi kolesia, z ktorym probowalem rozpoczac gre z 10 razy
3) przegralem gre, dostalem komunikat, ze zostalem pokonany, nie pokazywalo mi kompletnie nic, patrze po 1h, a tu sie okazuje, ze 1/8 finalu bylo Bo3

mm7king
05-10-2014, 07:35 PM
Ktoś wie kiedy wystartuje ta 3 runda (1\8 final) po dwoch walkowerach czekam juz 50 minut na przydzielenie przeciwnika, z drabinki wiem niby z kim bede grac przeciwnik jest w poczekalni i nic.

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 07:38 PM
rozumiem porazki. rozumiem bo3... rozumiem caly zj******** system tego turnieju... rozumiem zazenowanie graczy... ciekawe tylko jak teraz UBI do tego failu podejdzie

DuncN15131_
05-10-2014, 07:42 PM
w mojej drabince ghoul szlo dobrze ale doszlem do połfinafu i juz czkekem dłuzszy czas na rywala nic do przodu nie idzie

rjaki
05-10-2014, 07:43 PM
Nic nie rozumiem - wygrałem 2 walki walkowerem i czekam już z 40 min w poczekalni na przydzielenie przeciwnika... Ile mam czekać przykuty do kompa?

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 07:47 PM
az padniesz i UBI naprawi MM dotyczacy tego turnieju :)
sprawdzales w drabince kto by mial z toba grac? przesledz jego wyniki od poczatku turnieju i sprawdz czy warto czekac. bugi i inne pierdoly moga spieprzyc ten event

@edit odkad spogladam na drabinke mojej "ligi" - crusher. moj "przeciwnik" przez ktorego odpadlem dalej ma wynik 0:0 z kolejnym i sie nie zdziwie jak wejdzie do finalu ^^

rjaki
05-10-2014, 07:49 PM
Człowiek z którym mam grać też cały czas czeka na swojego przeciwnika i ma dwie wygrane walki walkowerem ?_? Z tego wynika że powinien ze mna grac ale stoi w poprzednim etapie turnieju a ja jestem w dalszym (on w 1/8 ja w 1/4)

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 07:53 PM
Hello :)

I've transmitted the issue right away to the organizers, sorry for the delay in my response. For quick contact with the organization team, please use the Report button on your profile page!

We are investigating the issue.

moze cos z tym robia. co z tego wyjdzie nikt nie wie. co z poszkodowanymi? zbyt wiele pytan, zbyt malo odpowiedzi.

mm7king
05-10-2014, 07:53 PM
Mi z kolei pokazuje ze moj przeciwnik jest juz w 1\4 finału 5(ghul) niby przegrał ale np zemną winiku nie ma żadnego, a pszeszedł dalej? zadnego powiadomienia niedostałem ze odpadłem tylko oczekiwanie porażka totalna.

B-a-r-t-e-S
05-10-2014, 08:00 PM
śmiech na sali. turnieje organizowane przez zwyklych graczy sa bardziej zorganizowane nizeli MISTRZOSTWA ŚWIATA :) powodzenia wszystkim, ktorych bugi nie wykluczyly z turnieju

Draco86PL
05-10-2014, 08:02 PM
A mi teraz strona się zwaliła i nie wiem co się dzieje

http://i62.tinypic.com/hx5jlh.png

to jest jedna wielka farsa !!!

Lorenthiel
05-10-2014, 08:07 PM
A mi teraz strona się zwaliła i nie wiem co się dzieje

http://i62.tinypic.com/hx5jlh.png

to jest jedna wielka farsa !!!

Odśwież stronę, miałem ten sam błąd przy cofaniu się wstecz :)

Draco86PL
05-10-2014, 08:11 PM
odświeżyłem 3 razy, przelogowywałem się, uruchomiłem na inne przeglądarce i NIC! porażka

Lorenthiel
05-10-2014, 08:15 PM
A próbowałeś wyczyścić cache w przeglądarce?

Draco86PL
05-10-2014, 08:15 PM
też i nie pomogło :/

reset też nie pomógł. Dzięki UBI za tą farse!

Ta, że super. Frustracja + 100%

rjaki
05-10-2014, 08:32 PM
Czy tylko ja nie mam guzika z czerwoną flagą którym wychodzi się z turnieju (powinien być pod banner na stronie road obok niebieskiego napisu REGISTRED)?

Draco86PL
05-10-2014, 08:36 PM
Ktoś mi powie czy to jeszcze trwa czy już koniec ? bo lipa nie wiem co robić dalej.

rjaki
05-10-2014, 08:53 PM
dostałem przed chwilą maila :

Thanks for your report. We are working on it. Match are expected to restart at 22:30 gmt+2 (paris hour)
An admin is trying to reach you on the game.
Regards,
Benjami

Draco86PL
05-10-2014, 10:08 PM
Ja już to chromole. Dobranoc, szkoda czasu na taką farsę.

mm7king
05-10-2014, 10:12 PM
Ja żadnego mail nie dostałem a reporta wysłałem. Czyli co ma byc niby zrestartowany i dzis rozgrywany troche pozno?

blazius1
05-11-2014, 07:12 AM
Widzę że niezła nerwówka. Dajcie sobie spokój jesli taki bałagan.

B-a-r-t-e-S
05-11-2014, 07:15 AM
nerwowka? i to dopiero w broazie... wyobraz sobie co by bylo gdyby wszystkie ligi startowaly ;p jesli takie rzeczy by sie w goldzie dzialy to sadze, ze armageddon by spadl na siedzibe UBI ^^

Domarath
05-12-2014, 11:56 AM
nerwowka? i to dopiero w broazie... wyobraz sobie co by bylo gdyby wszystkie ligi startowaly ;p jesli takie rzeczy by sie w goldzie dzialy to sadze, ze armageddon by spadl na siedzibe UBI ^^

Czołem,

Słuchajcie, czy moglibyście opisać to co się działo podczas brązowego turnieju, najlepiej punkt po punkcie bardzo by mi to ułatwiło opisanie sytuacji i przekazanie wszystkich szczegółów odpowiednim osobą.

mm7king
05-12-2014, 12:26 PM
U mnie sytuacja wyglądała następująco.
1.Czekam na przeciwnika 10 min, potem kolejne wygrana przez walkower.
2.To samo jak w puncie pierwszym.
3 1\8 Finału Czekam na przydzieleni przeciwnika po drabince wiedziałem z kim będę grał przeciwnik był w poczekalni, to czekam po 30 minutach czekania sprawdzam drabinke a inni są juz po przydzielani w dalszych etapach gry (mnie pomineło jak wielu innych ) , na forum wszyscy piszą o bugach w systemie itp to z pasowałem 2 godziny czekania na jakikolwiek mecz.
4. Wysłałem reporta, na maila mi nic nie przyszło , u innych to jakieś potwierdzenie przyszło chociasz.
Nie wiem jak zdięcie zamieścić drabinki ale jestem w 5 Ghul.
Mój przeciwnik z którym powinienem być z parowany tez już sobie nie pograł

B-a-r-t-e-S
05-12-2014, 03:46 PM
u mnie podobnie. jestem w crusher.
1. mam rozegrac walke w "round 2". potwierdzam aktywnosc i czekam 10 min. koles sie nie zjawil. czekam kolejne 10min. wygrana przez walkower. (przeszedlem do 1/8 turnieju)
2. czekam na "rozwiazanie" pojedynku z rownoleglej drabinki by wiedziec z kim bede gral.
3. oczekiwania trwaly do godziny 20. ani tam sie nic nie rozegralo, ani mi nie przydzielilo zawodnika.
4. od 19:20 do 20:20 refresh strony co 1-2min zeby wiedziec z kim gram
5. po godzinie 20:20 dowiedzialem sie, ze moj "przeciwnik", z ktorym bym mial grac w 1/8 przeszedl dalej "wygrywajac" ze mna 0:0 (zaden pojedynek sie nie odbyl ani mnie z nikim nie zparowalo)

tak to wygladalo. potem juz bylo tylko wielkie zamieszanie

LORD-LYNXxx
05-14-2014, 02:51 PM
Ja w ogole nie moglem sie zalogowac na strone.
Ale juz nawet mi sie nie chcialo pisac raportu :/
Widze ze ani ja ani moj przeciwnik sie nie zjawilismy.
Wiec za nas wskoczyl jakis filip z konopii do dalszego etapu - dokladnie znikad :/
A powinnop byc chyba tak, ze jesli juz ktos wskakuje za czyjes miejsce to jakis szczesliwiec ktory przegral w 1 turze...

przema2011
06-04-2014, 06:32 PM
A są tu jakieś nagrody rzeczowe, czy tylko takie wirtualne? :cool: Oczywiście chodzi mi o tych najlepszych.

jkk89
06-04-2014, 07:32 PM
Ta, nielicząc wycieczki do Paryża na 2 dni z noclegiem i wyżywieniem, ponoć mają kilkanaście tysięcy Euro do rozdysponowania pomiędzy finalistów. Tak więc liczę, że trochę kaski z tego grania będzie.

Domarath
06-05-2014, 02:53 PM
15 000 € cash prize is allowed to the road to paris grand finals 2014 in Paris.

przema2011
06-05-2014, 04:25 PM
15000? Ach, a miałem taką nadzieję na koszulkę z napisem: "Duel of Champions"...

A tak na serio, to mam jeszcze pytanie. Jak będę tam miał odliczany czas do walki, to mam nacisnąć to "ready" i wyzwać tego gracza? I tak przed każdą walką? Czy też poczekać do końca odliczania i dopiero wtedy? Prosiłbym o dokładną instrukcję, bo nie chcę przegrać przez tego typu błąd. I co, jeżeli w grze wystąpi crash/bug (nie z mojej winy)?

Domarath
06-05-2014, 07:43 PM
Bardzo proszę przeczytaj to: http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/704-Droga-do-Pary%C5%BCa-Road2Paris

Każdego ze swoich przeciwników będzie mógł znaleźć (po zalogowaniu się) na stronie www.road2paris.com (http://www.road2paris.com/). Następnie w grze trzeba przejść do sekcji: Trening/ Pojedynek nieklasyfikowany-Standardowy i rozpocząć pojedynek przeciwko wyznaczonemu przeciwnikowi.

UWAGA! Nie dodawaj swoich przeciwników do listy znajomych w grze i nie wyzywaj ich na pojedynek! Powyższa forma pojedynków nie jest rozgrywana w formacie standardowym, nie będzie więc rozpozna przez administrację turnieju!

PAMIĘTAJ! Musisz najpierw kliknąć przycisk “Ready” na stronie swojego profilu w portalu Road2Paris a dopiero później przejść do pojedynku w grze!

forioku
06-06-2014, 02:44 AM
czy mozna jeszcze sie rojestrowac do turniejow na czerwiec ?

Domarath
06-06-2014, 02:26 PM
czy mozna jeszcze sie rojestrowac do turniejow na czerwiec ?

Niestety już nie, https://www.road2paris.com/season3-->Schedule. Rejestracja została zamknięta o 14 polskiego czasu!

asdfg1221
06-09-2014, 01:24 PM
co jeśli mój przeciwnik nie odebrał zaproszenia lub ja od niego lub oboje "zapomnieliśmy" o meczu ?

Domarath
06-10-2014, 03:18 PM
co jeśli mój przeciwnik nie odebrał zaproszenia lub ja od niego lub oboje "zapomnieliśmy" o meczu ?

UWAGA! Nie dodawaj swoich przeciwników do listy znajomych w grze i nie wyzywaj ich na pojedynek! Powyższa forma pojedynków nie jest rozgrywana w formacie standardowym, nie będzie więc rozpozna przez administrację turnieju!

Domarath
06-10-2014, 03:19 PM
Jeżeli obaj zapomnieliście to oba zostaniecie wyeliminowani.