PDA

View Full Version : gdzie sa diamenty ?

n3m0.
04-18-2014, 08:56 PM
mam takie małe pytanie. wbiłem teraz lvl 41 i dostałem za to 20k golda. loguje sie już tydzień i na koniec też gold...

czy już za relularne logowanie i wbicie poziomu nie bdzie pieczeci ?
po co mi gold skoro skasowane zostało ze sklepu w zasadzie wszysko co można było za niego kupic ? pisze tu o pakietach z dodatków

jeżeli jest to celowe działanie które ma mnie zmusic do płacenia prawdziwej kasy za pieczecie, za kazdym razem gdy tylko wejdzie jakies nowe rozszerzenie po to tylko abym mógł kupic karty z tego dodatku, to dla mnie wyjscie jest jedno: witaj heartstone !

walic DOCa

wprowadzenie lig ? dla placacych i nie... swietne rozwiazanie ktore w konsekwencji doprowadzi to upadku ten tytul. w tym momencie gra raczej nie zyska nowych graczy gdyz nie mają oni szans na zdobycie lepszych kart, a starsi gracze tez w znacznej czesci z biegiem czasu sie odwroca.

brawo brawo brawo. nie ma to jak na wlasne zyczenie zabic fajny tytul. dla mnie to koniec przygody.

NagiShaman
04-19-2014, 06:21 AM
Powiem tak, Doc stał się nastawiony na kasę, niestety. Myślę jednak że już niedługo się to zmieni. Nie można przechodzić z jednej skrajność w drugą.
Jednak jest parę + i nawet nowi gracze dadzą rade. Po pierwsze opcja standard" wydaję się być całkiem wyrównana, ponieważ gra w niej BS2 który dostępny jest za złoto oraz najnowszy dodatek który wcale nie wprowadza wielu kart "must have". Jeżeli gracz ma skilla to pofarmi kasy na jackpotach czy boosterki na swissach. Za przejście kampani masz tyle kasy, boosterów i dzikich kart że jesteś wstanie uzbierać z tego porządną talie do standardu oczywiście. Poza tym mamy jeszcze turnieje commonowe i inne czego hearthstone nie ma. Blizzard podobnie jak i doc oferuję rozgrywkę za prawdziwą kase, albo płacisz albo musisz wygrać 30 pojedynków by zdobyć kase na boosterek- wygrać, bo za przegraną kasy nie ma, a ty jako gracz początkowy przegrywać będziesz na pewno :)

Wikist
04-20-2014, 09:37 PM
Z powodu słabego rozpowszechniania informacji ze strony twórców gry niemal wszyscy wpadają w tę samą pułapkę.

Otóż za jakiś tydzień albo dwa pakiety z nowego dodatku będą dostępne za złoto, a złota dostajemy teraz więcej za wszelkie działania (jak i przyjemniej się gra kiedy widzisz, że 20 min. gra, którą przegrałeś daje ci z 1000 złota :) ) i ekonomia bez darmowych seali mam na celu oduczenie nas od używania ich tak powszechnie, ponieważ wcześniej nie dawały one tego co gracz płacący by od nich wymagał. Teraz jak ktoś kupi pieczęcie ma z nich realną korzyść, a nie kota w worku (super pakiet= 2 rzadkie albo 2 epiki albo rzadka i epik + dzikie karty + niezwykłe i zwykłe karty), a i darmowi gracze mają do nich dostęp poprzez turnieje szwajcarskie (które są teraz łatwiejsze dla nowych graczy chociażby ze względu na to, że łatwiej uzbierać karty do talii złożonej z samych kart zwykłych do turnieju niż grać w open, bo turnieje maja teraz zmienne formaty).

Stworzenie formatu standard pomaga nowym graczom nadgonić graczy ze wszystkimi kartami i ułatwia zakupywanie przedmiotów w sklepach (masz do wyboru albo BS2 albo HoN więc nowi gracze w końcu przestaną kupować coś co im nie służy na korzyść jak wcześniej pakiety premium i małe pakiety).

Tak więc radzę poszperać w newsach, poczytać od deski do deski jakie zmiany twórcy wprowadzili i wtedy wszystko się rozjaśni (temat o zmianie ekonomii gry). Lecz ogólnie to myślę, że to co wyżej powinno wystarczyć jako wyjaśnienie tej sytuacji.