PDA

View Full Version : Zadanie !

Marioxd1976
04-14-2014, 06:02 PM
Mam takie zadanie -Wygraj starcie w 6 rundzie lub wczesniej ,dla mnie to czekanie chyba az ktos sie podda i talk nie wiem czy zaliczy ,zadanie jest za marne 5 dzikich kart a do tego taki tytul -Widziales to ? Nie widzialem bo to sie prawie nie zdarza,(dla mnie to trudne) chyba zeby ktos odpuscil.pytam co to ma byc?Jak mam je zrobic czekac az ktos sie podda ,kto wymysla te zadania?bo nie wiem czy sie da tak wygrac w normalnej walce chyba przez przypadek bo tak sie za czesto nie wygrywa,juz w 8 do 10 rundy predzej bym zrozumial.Jesli najlepsi tak potrafia to sie jeszcze do nich nie zaliczam :(

Marioxd1976
04-14-2014, 06:14 PM
no i wygralem ale gracz akurat z Polski moze pomogl w sumie mu dziekuje jesli tak bo pisalem mu ze mam to zadanie, nie wiem nic nie odpisal ale wicej bym wolal bez takich zadan to meczace chyba ze beda za wieksza ilosc dzikch kart :)

CpunDNF
04-14-2014, 06:15 PM
Jaką masz rangę konta?

Marioxd1976
04-14-2014, 07:14 PM
Mistrz ,to oznacza ze co? ze powinienem wygrywac do 6 rundy?normalnie mialbym jakies 1200 elo ,zdarzalo sie ze ktos sie poddal jak mu nie doszla karta ale to ma sens w tym zadaniu?przyznaje ze dla mnie bylo denerwujace juz mniejsza o czas bo tylko 2 dni i sie udalo ,teraz w standardzie pewnie przegrywam z graczami z ktorymi normalnie bym moze nie przegral ;do konca nie wiem jak teraz szuka bo strasznie dlugo sie nieraz czeka dawniej tak nie bywalo chyba ze ludzie juz przestaja grac :( osobiscie moze to zadanie dla mistrza 3 nie wiem ;

xdmasterorion
04-14-2014, 07:45 PM
do konca nie wiem jak teraz szuka bo strasznie dlugo sie nieraz czeka dawniej tak nie bywalo chyba ze ludzie juz przestaja grac :

teraz niby wyszukuje ludzi z podobnym poziomem, więc to może dlatego

Marioxd1976
04-15-2014, 11:30 AM
Może troche niepotrzebne to moje poirytowanie no coż zadania są jakie są muszę poprostu troche nabrać do tego dystansu w sumie ważne ze sie udało zrobić :),co do wyszukiwania to możliwe że jest tak jak pisze przedmówca;

chudy-tomek
04-16-2014, 09:17 PM
Zadanie najlepiej zrobić w open. Crag+DA+PAO.