PDA

View Full Version : Ostatni bohater kampanii - Gazal

Hrynu7
04-10-2014, 11:38 AM
Jak tam wasze wrażenia po ostatniej bitwie kampani? :>

Draco86PL
04-10-2014, 11:57 AM
Malikiem nie miałem specjalnie problemów :D

kiogu1
04-10-2014, 11:59 AM
Szczerze? Nie zauważyłem podwyzsenia poziomu trudności.(chyba, że tak określa się teraz brak ulubionych kart) Fabuła nie jest skomplikowana i żałuję usunięcia misji z podstawowej wersjii.
Denerwuje mnie jedno : Jeśli kieran naprawde był synem kati i smoczym rycerzem to jakim cudem potem służy pustce, która reprezentowała sobą chaos i wszystko co złe. Początek i koniec wszystkiego (ze smokami włącznie)

mateuszsta134
04-26-2014, 09:52 AM
Jedynie akademią mam problem z tą kampanią.

shurekPL
06-30-2014, 01:03 PM
witam,
ja mam mały problem pokonać gazal talią twierdzy i mam prośbę, gdyby ktoś był tak dobry i podał jakiś deck twierdzy którym wygrał kampanie z gazal to byłbym bardzo wdzięczny
pozdrawiam

Demoterium
08-02-2014, 08:21 AM
witam,
ja mam mały problem pokonać gazal talią twierdzy i mam prośbę, gdyby ktoś był tak dobry i podał jakiś deck twierdzy którym wygrał kampanie z gazal to byłbym bardzo wdzięczny
pozdrawiam

Ja twierdzą zaczynałem :D to silny szybki deck, nie wygrałem tej kampani tylko akademią.. wszystkie wygrałem jako STD.
Acamas albo KAT radzą sobie całkiem dobrze Powodzenia. Wróce teraz do tej kampanii z kartami z nowego dodatku i też pewnie pójdzie :D pzdr

Ravinnir
03-03-2015, 05:02 PM
Jakby to powiedzieć :p wieża niepamięci i gg ;)