PDA

View Full Version : Nowi bohaterowie

kiogu1
04-10-2014, 07:57 AM
Który z nowych bohaterów jest wg. was najlepszy? Wg. mnie na chwilę obecną przewagę mają deleb (czekam, aż ktoś będzie grał po 4 czerwie w polu)
i Kanage ( ach te nagii tańsze o 2 oczka). Najgorzej wypada necro ponieważ wampiry nie odgrywają teraz decydującej rolli.
Dodam, też, że pozytywnie zaskoczyła mnie charity - nareszczie przystań ma dostęp do magii ziemii.

ewrzen
04-10-2014, 08:17 AM
Grałem w BS2 naprędce zbudowanym Hakeem'em (ja 0 kart z HoN) z gościem grającym Sveltaną z talią samych wampirów (prawie cała talia z HoN) i powiem wam że, przegrałem minimalnie, zostało i mnie i jemu po 1 HP. Ci nowi bohaterowie wcale nie muszą być tak silni na jakich wyglądają. Ciekawi mnie tylko Charity, jak będzie się spisywać.

kiogu1
04-10-2014, 09:04 AM
Chodzi tu o niezbyt silne na ten moment karty wampirów. Najlepsze pochodzą z bs1:p. Natomiast deleb wyrzucająca demona 6 w miejsce 1 czy nagi z ceną 2-3 mniejszą są groźne.
Ja po wyjściu bs 2 odkryłem, że moja talia akademii grywalna w bs 1 okazała się wyją tkowo kiepska bez dostępu do połowy kart.

ewrzen
04-10-2014, 09:22 AM
Ja po wyjściu bs 2 odkryłem, że moja talia akademii grywalna w bs 1 okazała się wyją tkowo kiepska bez dostępu do połowy kart.

Nie przejmuj się, wszyscy tak mają teraz. :D