PDA

View Full Version : Apel Do Jakiegokolwiek Pracownika Ubisoft !!!!

Faust227
04-10-2014, 12:07 AM
ODDAJCIE NAM GRACZOM CHOLERNĄ MOŻLIWOŚĆ KUPNA STARSZYCH KART ZA GOLD NIE ZA SEAL'E !!!!!

Jeśli myślicie, że ta zmiana przyniesie wam więcej kasy to się grubo mylicie ... DoC zacznie umierać a w ciągu max. pół roku nie bedzie już żadnego starego gracza ... wszyscy się wykruszą przez waszą chęć zarobienia .. -.- ( a nowi już tak licznie nie zagoszczą .... )

Propozycje co możecie zrobić by tak się nie stało :
1. Stańcie 2 metry od ściany a następnie weźcie rozbieg i przypieprzcie głową w tą ścianę !
2. Usuńcie przymus kupna starszych kart ( mowa tu oczywiście o kartach od Serii Base 1 po 5 Wież ) wyłącznie za Seal'e
3. Zróbcie jeszcze raz to co zaleciłem w punkcie pierwszym
4. Nigdy więcej nie róbcie takich akcji w stylu "Pay to Win" bo gracze naprawdę tego nie lubią ...

Jeśli macie choć odrobinę szacunku do stałych graczy ( do których nie wiem czy można mnie zaliczyć bo nie gram długo ale grałem często i naprawdę "lubiłem" tą grę ) to przywróćcie większy asortyment kart możliwych do kupna za gold, bo my nie gramy po to by zapełniać wam kieszenie. Nie po to są gry Free to Play.

Tyle od mojej skromnej osoby. Życzę wam bankructwa na drugi raz za takie cyrki.
Pozdrawiam.

CpunDNF
04-10-2014, 12:17 AM
Starzy gracze nie potrzebują pakietów sprzed BS2, oni już mają te karty. To nowi teraz odczuwają ich brak.

Paku93
04-10-2014, 12:33 AM
Ależ masz możliwość kupna starych kart, w ołtarzu, za WC w poczwórnej! POCZWÓRNEJ! cenie.

Jak zdobyć WC? Codziennie masz zadanie, czas jego wykonania to przeciętnie jakieś 5-10h, co to dla gracza f2p, przecież możesz dobie pofarmić...
Skąd taka ilość czasu, a no stąd:
http://forums.ubi.com/showthread.php/868126-BS2-i-HoN-Pierwsze-spostrze%C5%BCenia-i-wnioski?p=9909958#post9909958
znajdź tam mój post...

Faust227
04-10-2014, 07:33 AM
Jeśli jesteś starym graczem to zapewne wiesz że kombinacje Top Decków są ograniczone. Dodajmy do tego fakt że każdy stały bywalec ma już te karty tak jak powiedziałeś ale tu pojawia się właśnie próg o który mi chodzi... Jak myślisz kto najbardziej czekał na tą aktualizację ? Nowi ? Którzy nie mają nawet 300 kart i im wszystko jedno czy teraz będą mieli BS1 czy BS2 ... Nie. To właśnie satrzy gracze którzy nie mieli może paru kart do kolekcji ze starych dodatków i chcieli pobawić się nowymi. Oni dostali największego kopa w dupę w tym momencie. Bo swoje decki mają już ograne a jak myślisz ile można grać np. 10 deckami ? Rok ? A później będzie upadek, niestety ...

Mnie osobiście sytuacja wku***ła nieziemsko bo jestem graczem od niedawna mam 20 lvl i jakieś 850 kart .... i teraz tak :
- Mam decki ale co mi po nich jak mogę grać tylko Open a tam czekają na mnie gracze którzy nabili sobie trochę Seali przed update ( ja byłem z tych niedoinformowanych i wydałem jak ostatni kretyn na pakę base set 1.... Później ktoś mnie uświadomił że zostałem przysłowiowo wyruch*ny -.- i cała ta wyprzedaż to była cholerna podpucha żeby wydać seale ... Brawo dla ludzi z Ubi którzy to wymyślili !!! Best Troll 2014 !!!)
- I teraz mam te swoje karty ale długo nie pogram bo gracze, którzy już mają nowe karrty tworzą talie, które przez najbliższe miesiące będą tak uber że mój win raiting będzie wynosił 3-4/10 ... podliczając że gram najwyżej 6-7 gier na dzień i dodając tą kampanię to będę grał do 70' jeśli będę chciał mieć takie możliwości w budowie decków jak np. MKKR3

CpunDNF
04-10-2014, 10:03 AM
Jestem w identycznej sytuacji jak Ty, 30 poziom i jakieś 1200 kart. Przed aktualizacją złożyłem swoją pierwszą porządną talię. Oczywiście mógłbym nią teraz grać, ale jakoś nie widzę celu. Złoto mi jest całkowicie niepotrzebne, a do tej pory nie otrzymałem zadania dziennego na dzikie karty.

AmineM2
04-10-2014, 02:15 PM
Ależ masz możliwość kupna starych kart, w ołtarzu, za WC w poczwórnej! POCZWÓRNEJ! cenie.

Jak zdobyć WC? Codziennie masz zadanie, czas jego wykonania to przeciętnie jakieś 5-10h, co to dla gracza f2p, przecież możesz dobie pofarmić...
Skąd taka ilość czasu, a no stąd:
http://forums.ubi.com/showthread.php/868126-BS2-i-HoN-Pierwsze-spostrze%C5%BCenia-i-wnioski?p=9909958#post9909958
znajdź tam mój post...

Twoje rachunki byłyby ok, gdyby założenia były słuszne.

W tych questach chodzi o Twoją frakcję a nie o frakcję przeciwnika.

Zadanie dzienne za dzikie karty zrobiłem w niecałe 2 godziny - tak długo tylko dlatego,że gram Necro co znacznie wydłuża czas rozgrywki :-).

Retazar
04-10-2014, 03:24 PM
Twoje rachunki byłyby ok, gdyby założenia były słuszne.

W tych questach chodzi o Twoją frakcję a nie o frakcję przeciwnika.

Zadanie dzienne za dzikie karty zrobiłem w niecałe 2 godziny - tak długo tylko dlatego,że gram Necro co znacznie wydłuża czas rozgrywki :-).

Dokładnie tak! Tak jak napisał AmineM2, chodzi o frakcję, którą gracie więc powyższe kalkulacje są niestety błędne. Gorąca prośba najpierw o zapoznanie się z nowymi funkcjami i pogranie dłużej niż 1 dzień :) Przekażemy oczywiście wasze opinie do odpowiedniego działu.

Rikardo2004
04-10-2014, 04:38 PM
Dokładnie tak! Tak jak napisał AmineM2, chodzi o frakcję, którą gracie więc powyższe kalkulacje są niestety błędne. Gorąca prośba najpierw o zapoznanie się z nowymi funkcjami i pogranie dłużej niż 1 dzień :) Przekażemy oczywiście wasze opinie do odpowiedniego działu.

Gorąca proźba to przygotowywanie produktu który jest dokończony sprawny, przetestowaniu go więcej niż jeden dzień, jak to zwał tak to zwał w quście, po polsku zadaniu jest napisane jasno i wyrażnie "Wygraj 5 pojedynków Z inferno " więc dlatego takie błedne wyliczenia

Faust227
04-10-2014, 06:44 PM
Wreszcie nawiązałem kontakt z obcą cywilizacją .... YES !!!!! ^^

To teraz słuchaj Ufoludzie i przekaż to na wasz statek matkę : SPEIE*DOLILIŚCIE BARDZO DOBRĄ GRĘ TYLKO DLATEGO ŻE CHCIELIŚCIE ZAROBIĆ. Ciul że daliście kampanię jak odebraliście całkowicie możliwość gry nowym graczom lub takim jak ja którzy mają +/- 20 lvl i jakieś 850 kart które teraz mogę sobie wsadzić w d*pę bo wy wprowadziliście podział na graczy : majętnych którzy mogą sobie pozwolić na grę w Open'ie i tych biednych skazanych na grę przeciwko kartom których sami mieć nie mogą i przeciwko którym szans nie mają bo nie oszukujmy się daliście tam takie karty, że top decki będą teraz wygrywały w 5-6 turze max.

Gorąca prośba ( a raczej dobra rada od wójka Sama ) przywróćcie możiwość kupna starszych kart za gold, bo żeszcie to spiep*zyli równo z gry "Free to Play" zrobiliście grę "Pay to Win" ...

Tyle z mojej skromnej strony.
Pozdrawiam i życzę chorobowego w szpitalu. ^ .^

Naroes
04-10-2014, 08:33 PM
Dokładnie!

Jestem jednym z nowych graczy, posiadam 13 lvl. Gra mi się bardzo podobała, z niecierpliwością czekałem na aktualizację, a tu... Pozwoliłem sobie zakupić pakiet BS1 i co z tego mam? Kompletnie nic.
Teraz gra mi się nie podoba i nie wiem czy będę dalej kontynuował grę, żeście to spierdzielili... Była to jedna z lepszych darmowych gier, a teraz płać, żeby grać.
Na allegro rzadko co widywałem konta do sprzedania, teraz jest ich cała masa...

Może wydajcie drugę wersję tej gry z bs2, a starą nam przywródzcie! Mogłem się zrelaksować. Tworzenie talii było łatwe i szybkie, a teraz trzeba się męczyć z tym całym nowym menu...

Wprowadzając aktualizację nie myśleliście o graczach, tylko o zasilaniu portfela. Nie lepiej stworzyć serwer testowy i żeby gracze mieli do niego dostęp i do najnowszych (jeszcze nie wprowadzonych) aktualizacji? Wam się to podoba, a nam nie. Grę stworzyliście chyba na myśl o nas, a nie o sobie, prawda? Posłuchajcie nas i wykasujcie tą beznadziejną aktualizację, albo poproszę stare menu wraz ze starym sklepem.

Thorontir
04-10-2014, 10:03 PM
Panowie, spokojnie, wszystkie te nerwy są zupełnie nie potrzebne. Nie wszystkie zmiany wprowadzone z nową aktualizacją mi się podobają ale kompletnie pomijacie w swoich wypowiedziach kwestię formatów. Domyślnym formatem dla rywalizacji jest Standard (BS2 + HoN) i to w nim rozgrywać się będzie większość turniejów, w tym wszystkie oficjalne, takie jak mistrzostwa świata. Wprowadzenie Base Setu 2 służy przede wszystkim zmianie filozofii projektowania gry i naprawienia kilku błędów popełnionych w poprzednich dodatkach (np. Forbidden Flame [Zakazany Płomień], Throne of Renewal [Tron Odnowy] czy Prison [Więzienie], te karty były stanowczo zbyt silne i psuły rozgrywkę). Dla nowych graczy łatwiej uzbierać karty z BS2 i HoN aby móc rywalizować jak równy z równym z innymi (WAŻNE! Stare karty, które zostały "przedrukowane" w BS2, są nadal ważne w Standardzie, więc tylko część z kart, które dostaliście w paczkach stała się "bezużyteczna", można to sprawdzić wybierając filtr Standard na ekranie budowania talii) niż zebrać wszystkie niezbędne spośród 800 z Open. Wobec mniejszej ilości kart do uzbierania mogą oni łatwiej wypróbowywać swoje własne pomysły. Do tej pory większość nowych graczy musiała wybrać jedną z solidnych, powszechnie znanych talii (najczęściej Cassandra, Kelthor lub Hakeem), którą kupowała za Dzikie Karty i którymi zmuszona była grać przez najbliższe kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt poziomów. Mieli niewielką możliwość samodzielnego kombinowania, bo ewentualne pomyłki kosztowały sporo (cenne dzikie karty). Nie mówię, że podoba mi się usunięcie dostępnych za złoto starych zestawów ze sklepu, ale ciężar całej rywalizacji będzie się przesuwał coraz bardziej w stronę Standardu, więc nowi gracze lepiej zrobią nie zwracając uwagi na Open (co z oczu to z serca). I naprawdę wątpię, czy przy takich cenach, ktokolwiek będzie chciał wydać pieniądze na starsze zestawy. Warto tu też odnotować, że pierwotnie stare serie miały całkowicie wylecieć ze sklepu i być dostępne jedynie za Dzikie Karty. W mojej opinii to nie skok na kasę, a raczej próba zniechęcenia nowych graczy do inwestowania w Open. Zestawy pojawiły się ostatecznie w sklepie, bo większość graczy tego chciała, choć oczywiście chciała je tam za złoto, jak wcześniej, a nie za pieczęcie.

Paku93
04-10-2014, 11:25 PM
Dokładnie!
Na allegro rzadko co widywałem konta do sprzedania, teraz jest ich cała masa...

Aż sprawdziłem z ciekawości i z tego co widzę są 4 aukcje, z dość przeciętnymi kontami (100lv). Ale tak właściwie to właśnie gracze z przedziału 20-80 (100) lv dostali po dupie. na Open mają może jeden dwa decki i niewielkie możliwości rozwoju w tym formacie. Brak starych kart będzie w Open ciągle wdawał się we znaki, a te karty są masakrycznie drogie (ołtarz), a pakiety już nie dostępne (za gold). Zaczynając w standardzie, czują się jakby zostali zdegradowani do lv ok. 30, tym bardziej że dodatek jest dla wielu jeszcze nie osiągalny. Rozumiem że gracze mogli się poczuć nawet okradzeni. Sam gdybym nie miał kompletu np. Tronów, Armagedonów, wszystkich bohaterów (brakuje mi chyba 1?), epickich spelli z herolda i wielu innych, uznał bym że braki są nie do nadrobienia i pozostaje mi Standard gdzie de facto zaczynam praktycznie od nowa, tracąc większość czasu spędzonego na grze. Na szczęście moje braki są niewielkie, a spora część braków (np. ostatni banshee) zostało przedrukowanych, co oznacza niskie ceny w ołtarzu.
Ale wracając do tematu allegro, nie chcę nikomu robić reklamy ale zaintrygowała mnie ta aukcja.
http://allegro.pl/wysokopoziomowe-konto-duel-of-champions-i4140976264.html
Sam mam nawet nieco więcej kart bo 5,6k (allegro 5k), ze starych dodatków brakuje tylko 3 z wojen (koledze z allegro brakuje 4) i 5 z wież (allegro 1).
Seali mam tylko 1500 (allegro 3x więcej), ale zakupiłem już jeden box z dodatku co daje 72/100 kart z dodatku.
Gold cały wytraciłem, WC też mam tylko jedną trzecią tego co kolega, 67 (allegro 175).
Biletów też mniej bo tylko 8 (50 allegro).
Niestety pisałem na forum, ale myślę że względem tego moje konto jest warte minimum 1500 zł xD A może nawet i więcej bo nie wiadomo czy kolega ma 4 kopie ważniejszych kart i na ile ewentualnych braków przy aktualnych cenach starczyło by WC.

Ale tak już całkiem serio to może się okazać że cena 2k zł wcale nie jest wygórowana (jak zresztą kolega pisze), aktualnie nowy gracz nie jest wstanie tego zdobyć tylko za czas w grze (f2p), nie da rady po prostu ani kupić pakietów, ani wyfarmić WC.
A za $$ dostaje się równo 16 boxów za 3*70euro=210 (6400seali), czyli niecałe 2k kart w czym 160 rzadkich/epików, oraz 416 WC czyli ok 15 dodatkowych epików. Sam mam na oko minimum 2 razy tyle. Nie mówiąc już o prawie 3x większej ilości kart.
Tak więc wydaje się że cena z aukcji jest dosyć adekwatna, licząc że powyższe zakupy musimy zrobić dwukrotnie aby osiągnąć/zbliżyć się do poziomu allegrowicza, musimy wydać 420 euro, jakieś 1700 zł.

Daje to trochę do myślenia. Czy gra f2p powinna tyle kosztować(być tyle warta)? Przeciętną grę komputerową można w sklepie kupić za 100zł, nowe premierowe super hity z rzadka przekraczają 200, czyli ok 50euro. DoC jak widać kosztuje 8-10 krotnie więcej na ten moment. Troszkę imho przeceniony.