PDA

View Full Version : Atropos - co się stało (!?)

marcinie
03-28-2014, 10:04 AM
Hej,

Zagrywałem wczoraj w nocy Atroposa i nie pozwolił mi podnieść nic z cmentarza...??? Miałem na cmentarzu kilka kart stworzeń, przeciwnik nie grał nic długoterminowego, żaden czar czy łut, który mógłby coś blokować (nawet nie wiem, czy jest coś, co mogłoby blokować umiejętność atroposa...). Czyżby bug przy okazjo wchodzących zmian?

Sprawdźcie pls!

Thorontir
03-28-2014, 10:13 AM
Pooglądaj jeszcze raz powtórkę. Taki efekt mogą mieć nie tylko łuty i zaklęcia. Póki co do głowy przychodzą mi dwaj inni potencjalni winowajcy - stworzenie Crusader Chaplain (ten co niepozwala targetować kart w grejwie) lub wydarzenie Path of the Ancestors (ścieżka przodków).

marcinie
03-28-2014, 10:41 AM
Pooglądaj jeszcze raz powtórkę. Taki efekt mogą mieć nie tylko łuty i zaklęcia. Póki co do głowy przychodzą mi dwaj inni potencjalni winowajcy - stworzenie Crusader Chaplain (ten co niepozwala targetować kart w grejwie) lub wydarzenie Path of the Ancestors (ścieżka przodków).

Masz rację! Crusader Chaplain był, nie zdawałem sobie sprawy z jego umiejętności. A generalnie sam mecz prawie przez to przegrałem, bo miałem podnosić lisza i bezcielesnego a tu lipa ;)
Temat do zamknięcia! DZIEKS!

Retazar
04-02-2014, 11:15 AM
Zamykam :)