PDA

View Full Version : Obecny zestaw mistrza

benderr7
03-26-2014, 10:16 PM
Witam... zbieram sobie pieczęcie na obecny zestaw mistrza ;) Czy warto go kupować? Może lepiej zatrzymać pieczęcie i kupić podobny zestaw po aktualizacji BS2 itp... Proszę mi coś doradzić w tym temacie. Podobnie jest z Udręką Kierana. Zbieram złoto na tą talię, ale nie wiem czy kupić czy poczekać...

Zależy mi na Zestawie Mistrza ponieważ jest tam aż 360 kart i 35 pieczęci... a na Kieranie, bo chcę tego bohatera ;) Nie wiem czy te paczki znikną po aktualizacji ?

Dagnir_Smauga
03-26-2014, 11:10 PM
Kierana w wersji premium dostaniesz jeśli wygrasz 30 pojedynków każdą frakcją oprócz akademii. Talii nie opłaca się kupować, nic ciekawego tam nie ma oprócz Kierana, a i tak inni Ci powiedzą, że w Przystani są lepsi bohaterowie od niego (Kasia, Sandał, Alia, Morgan). 1550 pieczęci albo 176000 złota za tą talię to ździerstwo w biały dzień.

Co do Zestawu Mistrza. Jeśli zależy Ci na dzikich kartach kup zestaw Pięciu Wież. W Zestawie Mistrza masz 35 dzikich kart za 3000 pieczęci, w Pięciu Wieżach 26 dzikich kart za 1400 pieczęci.
Jeśli zależy Ci na osiągnięciach z BS1, Powstania Pustki i Herolda Pustki kup Zestaw Mistrza, może zawsze trafi Ci się coś co Ci brakuje. Dodatkowo w Zestawie Mistrza trafi ci się więcej kart, które wejdą w skład BS2 i które później będziesz mógł użyć w formacie standard albo open.

benderr7
03-27-2014, 02:02 AM
Zależy mi bardziej na kartach niż na pieczęciach. Żeby wygrać Kierana muszę wygrać 30 pojedynków każdą frakcją łącznie czy oddzielnie? I tylko pojdynki turniejowe, tak? Czyli łącznie 150 pojedynków?

I jeszcze pare pytań :)

1. Czy Kierana można dostać w pakiecie Emilio lub Bohaterskim?
2. Zależy mi na kartach... Kupić pakier mistrzowski czy lepiej poczekać na BS2? Czy w razie czego będzie podobny pakiet do kupienia?
3. Format standard i open? Tzn?

hojno03
03-27-2014, 08:21 AM
Witam.
Tak, dokładnie. Po 30 wygranych pojedynków każdą z frakcji prócz Akademii. Tak jak napisał wcześniej Dagnir. Czyli 150 wygranych pojedynków w szwajcarach, jackpocie lub rankedach. Practice się nie liczy, ponieważ chodzi tu o pojedynki w których możesz stracić bądź zyskać punkty elo.
Co do Twoich pytań to:
1. Kierana można dostać na 3 sposoby:
a. Kupić za dzikie karty
b. Zrobić achievement, o którym pisał Dagnir
c. Kupić talie Udręka Kierana
Ja osobiście polecam podpunkt b. Zawsze grając te 150 pojedynków lub więcej dostaniesz doświadczenie i złoto, a to zawsze się przydaje :cool: Dzikie karty nie warto marnować na coś co można uzyskać prawie za darmo, wystarczy że troche pograsz, a ceny za talie są przegięte.
2. To zależy na jakim etapie gry jesteś. Jeżeli brakuje Ci sporo kart to osobiście radziłbym Ci poczekać i inwestować w BS2 i najnowszy dodatek Serce Koszmarów. Co wiąże się z pytaniem 3.
3. Oba formaty zostaną wprowadzone w najnowszej aktualizacji, możliwe, że początek kwietnia lub później. W formacie Standard będzię można grać jedynie kartami z BS2 oraz z najnowszego dodatku Serce Koszmarów. W formacie Open bedzie można grać wszystkimi dostępnymi kartami w grze. Przynajmniej z tego co mi wiadomo. Tak więc format Standard jest kierowany dla nowych graczy, aby nie musieli oni zaczynać gry od kompletowania 600 czy 700 kart, z podstawki i 4 dodatków, a jedynie mogli się skupić na BS2 oraz jednym dodatku. W każdym razie ten tryb będzie dla Ubi priorytetem, a BS1 oraz dodatek Powstanie Pustki mają zniknąć (nie jestem pewien jak z innymi dodatkami) a karty z tych pakietów mają być jedynie dostępne w ołtarzu życzeń.
Mam nadzieje, że wyjaśniłem w miare zrozumiale.

Zapomniałem dodać, że z tego co czytałem na forum, po wprowadzeniu aktualizacji zestaw mistrza pozostanie, lecz ma być lekko zmodyfikowany. Co śmieszniejsze pisał o tym właśnie Dagnir :D Nie wiem czy są to potwierdzone informacje, bo Ubi szczędzi nam szczegółów odnośnie zmian, które zostaną wprowadzone, ale możliwe że coś przegapiłem i tak właśnie będzie. Zestaw mistrza miałby zawierać wtedy BS2, Herolda Pustki i Zapomniane Wojny.

BodPud
03-27-2014, 10:01 AM
Co do Twoich pytań to:
1. Kierana można dostać na 3 sposoby:
a. Kupić za dzikie karty
b. Zrobić achievement, o którym pisał Dagnir
c. Kupić talie Udręka Kierana

Kieran jest jednocześnie bohaterem z BS2 więc już wkrótce
d. będzie dostępny w pakietach bohaterskich BS2 (bardzo prawdopodobne, że takowe lub podobne się pojawią).

benderr7
03-27-2014, 08:10 PM
Dzięki za odpowiedzi ;) bardzo pomogliście ;)

BodPud
03-27-2014, 09:03 PM
Mając na uwadze dzisiejsze wiadomości:

Mając tak wiele nowych, dodanych treści, zdecydowaliśmy się całkowicie usunąć Pakiety Bohaterskie z gry.Od teraz będzie można zdobyć Bohaterów w pakietach z ich serii.

Super Pakiety będą dostępne wyłącznie za Pieczęci i będą obejmować 2 gwarantowane Rzadkie, Epickie i/lub Bohaterskie karty

Dokonaliśmy także aktualizacji zestawów ze wszystkich nowych serii tak aby zawierały po 10 Super Pakietów. Oznacza to, że pomnożyliśmy dwukrotnie ilość rzadkich (lub rzadszych) kart, oraz ilość Dzikich Kart! Zestawy będą dostępne tylko za Pieczęci.

pieczęcie trzymałbym na Zestaw z nowego dodatku (10x super pakiet + dzikie karty) a Kierana kupił właśnie za dzikie karty.
Za złoto brał zwykłe pakiety z BS2 (ale tam trzeba liczyć na sporo szczęscia żeby trafić wybranego bohatera).