PDA

View Full Version : Osiągnięcie "15 minut sławy"

Paku93
01-13-2014, 03:21 AM
Witam,
mam małą sygestię dotycząca osiągnięcia:

15 min sławy
Ukończ turniej Jackpot na pierwszym miejscu

Nie jest to łatwy wyczyn, a dodatkowo osiągnięcie może otrzymać tylko jedna osoba na dwa dni.
Nagrodą za nie jest zestaw, czyli box składający się z 10 pakietów posiłków, a więc dostajemy 10 pakietów podstawowych, koszt boxu to 1000 pieczęci, nie można więc powiedzieć że nagroda jest mała. Ale właśnie, kiedy się zastanowimy to okazuje się że nagroda jest tak naprawdę bezwartościowa, a raczej przestarzała.
Dziś nie ma już chyba osoby która zdobywała by w JP t1/t2 bez prawie wszystkich kart z podstawki, jak i pewnie kolejnych paru dodatków.
Dlatego sądzę że zmiana nagrody na 1000 seali byłaby rozsądną decyzją. Z jednej strony jest to może nieco krzywdzące dla osób które zdobyły to osiągnięcie w ostatnim czasie, ale myślę że jest to "mniejsze zło", a na pewno zachęciło by to osoby które jeszcze nie "wygrały" JP do rozegrania tych kilku dodatkowych pojedynków.

filo9011
01-13-2014, 05:54 PM
A tam, szybciej dodadzą jakieś nowe osiągnięcie niż będą zmieniać stare. Osobiście nie widzę potrzeby zmiany, sam chciałby je odblokować tylko dla odblokowania osiągnięcia a nie dla nagrody.

ElkazFATE
01-17-2014, 09:17 AM
jw

Takie osiągnięcie można sobie w sygnaturkę wstawić:)

Aatranis
01-17-2014, 02:04 PM
Wysiłek spory, a nagroda bezwartościowa. Mogliby zamienić nagrodę na box z najnowszego dodatku.

Gamdur
01-18-2014, 12:20 AM
Wysiłek spory, a nagroda bezwartościowa. Mogliby zamienić nagrodę na box z najnowszego dodatku.

Moze nie tak, ze nagroda jest slaba, ale mogli by ja zmienic na janowsze boxy.
Ocieram sie kurcze o te top 1.
Ostatnie dwa Jackopty, to zajelem odpwiednio 2,3 miejsce z wynikami 344,346.

Jakies 8 Jackopotow z rzedu srubuje rekoed ciagle go poprawiajac, az mam zmaczenie materialu i para schodzi, aby podbijac wynik.
1) Ile mozna.
2) Coraz trudnie.

Wiec jutro sam nie wiem, jak bedzie, ale moze sobie odpoczne.
Chociaz mam obecnie 1575 i bede walczyc o 1600, ale ok 10% moze ciut wiecej szans.
Ogolnie i tak bardzo zadowolony jestem, ale w sumie chyba sobie dam na luz, nie bede byc moze sie forsowal na rekord, w koncu jakas przerwa, odpoczynek musi byc.. ciagle spiecie, nie jest dobre do konca.

filo9011
01-18-2014, 12:51 AM
Zamiast najnowszego dodatku wolałbym podstawkę ale złożoną z premium pakietów posiłków :)

ElkazFATE
01-18-2014, 01:22 PM
@Gamdur

Ty chyba masz już obsesję na tym punkcie. Napij się melisy może, bo skończysz w pokoju bez klamek:D

dupskodupsko
01-18-2014, 06:29 PM
@Gamdur
A podzielisz się jakim to deckiem tak wysoko wędrujesz w jackpotcie?:confused:

Gamdur
01-19-2014, 02:28 PM
Ishuma:P
5,0,1 :P

Gamdur
01-19-2014, 02:32 PM
@Gamdur

Ty chyba masz już obsesję na tym punkcie. Napij się melisy może, bo skończysz w pokoju bez klamek:D

Faktycznie jest całkiem spora mania.
Dużo rzeczy by tu wumieniac.
1 moja karcianka, to Doc, nie spodziewalem sie, ze tak mnie wciagnie.

Wiadomo nie liczylem takze, ze takie osiagi beda i w kazdy dzien, gdzie cos zagram, to pobijam rekordy.

No troche dziecinada, ale taki moj fetysz z tym Duel of Champions.
No, a co do pokoju bez klamek, to jeszcze mi sporo brakuje.
Chociaz raz bylem, ale to byla Izba wytrzezwien:P i po tamtych wspomnieniach, juz tam chyba nie wyladuje:P

Panuje jeszcze;-) hehe nad sytuacja, spokojnie, spokojnie.
Nudzi mi sie, to sie tak pochwale :P nie raz, dwa:P

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ishuma:P
5,0,1 :P

Wczoraj nie gralem Jackpota bo ogladalem mecz, a w trakcie kolega zadzwonil, ze dostal awans i mnie zaprosil na picie.
Jak wrocilem, to bylo pozno i juz zbyt pijany bylem.

Osobiscie sie uwazam za najlepszego gracza Ishuma:P na świecie.
Nikt mi nie powie.

ElkazFATE
01-19-2014, 03:07 PM
Zagrałbyś w *** to by ci kopara opadła ale trzeba sporo kasy zainwestować:P

Na świecie? Hmmm a grałeś z kimś poza EU? Poza tym ishuma to random deck i dużo skilla nie wymaga. Sam nim gram żeby szybciej poziom leciał:)

Gamdur
01-19-2014, 03:52 PM
No z jakimis mongolami sie gralo.
Tak powaznie, to conajmniej z 2 razy z jakims azjata gralem i mi pisal po chinsku.

1583 poszlo sie ....:P
Mam 1573, ale uz pitole normalne gry.
Czekam na Jackpota.
Bo za duzo do stracenia. :D

Osiagniecie zaliczone.