PDA

View Full Version : Wyważenie kart w DOC

SpeicherPL
01-08-2014, 02:16 AM
Po wejście na 1k ELO, widzę co się dzieje z tą grą. To chore. Jest za dużo OP kart, których nie da się zablokować, bo nie ma u nas żadnych typowych instantów czy czegokolwiek co działałoby dobrze przeciwko takiemu dziadostwu w turze przeciwnika. To zniechęca graczy. Mnie na pewno.

http://img89.imageshack.us/img89/6186/rn0j.png

filo9011
01-08-2014, 02:33 AM
Muszę przyznać, że ładnie Cie załatwił :)
Jednak spójrz na jego elo, jest w najwyższym progu, po prostu nie mogłeś tego wygrać. Swoją drogą grając inferno masz dostęp do ciekawych i tanich łutów wyrzucających karty z ręki/biblioteki przeciwnika. Grając na Casandre musisz jej jak najszybciej wyrzucić 3 unikatowe łuty, 2 z nich nawet widać na tym obrazku. Co ciekawsze musisz nie tylko wyrzucić ale również całkowicie usunąć tę kartę z jego cmentarza.
Powodzenia w dalszej grze.

MastaBlastaX
01-08-2014, 11:36 AM
OP czy nie OP powinni dyskutować ludzie grający 'niby' OP deckami- nie znasz słabych stron, kontr- dostałeś przyzwoity łomot, bywa :) wyciągnij wnioski, zmień coś

mauriston91
01-08-2014, 03:03 PM
Po wejście na 1k ELO, widzę co się dzieje z tą grą. To chore.

Kiedyś wbicie 1k elo zajmowało znacznie więcej czasu. ;)

Domarath
01-08-2014, 04:55 PM
Też się z tym zmagam własnie przekroczyłem 1k, i moja talia wysiada. Moim zdaniem trzeb zmienić deck poprawić coś, dodać, odjąć, albo stworzyć nowy dostosowany do poziomu gry powyżej 1k.

superzgred
01-08-2014, 07:48 PM
Teraz trzeba niestety farmić kasę i celowo przegrywać nim wskoczy się na 1000ELO. Jeżeli ktoś zrobi źle i ciągle wygrywając średnią talią wejdzie pow 1000ELO może utknąć w miejscu, bo będzie ciągle przegrywał i będzie mu brakować kart do ulepszenia talii. Póki ktoś nie czuje się naprawdę na siłach i nie ma wielu rzadkich kart w talii niech nie pcha się na 1k ELO.

filo9011
01-09-2014, 06:27 PM
Teraz gdy jest ołtarz życzeń stworzenie dobrej talii jest banalnie proste. Pozostaje tylko szkolić skilla.

Gamdur
01-11-2014, 01:01 AM
Drogi autorze tematu, przede wszystkim trzeba czasu, nabrania skilla, odpowiednich kart, wiedzy jakie decki itp.
Cass ma raczej trudno z Inferno, ale trzeba wiedzieć, jak grać.

Czasami zdarzy mi się koleś co ma 1100 elo i powiedzmy ma dosłownie najlepsze karty.
4 ogniska +1 surowiec, dobieranie karty, różne bajery z dodatkowym surowcem.
Także np w 3-4 turze potrafi mieć np z 12 surowców i np 4 moby wystawi, 5.
...
No i wiadomo mam fatalną rekę... wkurzam się,
Koleś jednak gra mega fatalnie, błąd na błędzie i go rozwalam ok 9 tury.

Np przy fatalne ręce.

Także ogólnie praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka + odpowiendie karty:P
Także warto zbierać dzikie karty i powiedzmy z sensem kupować jakieś pakiety i liczyć, że dane kart wlecą.