PDA

View Full Version : Alternatywna Karta Seri

fredzia200
12-09-2013, 11:18 AM
Dlaczego karta alternatywna Seria ,Tropicielka Zagubionych Dusz którą zdobyłem po wykonaniu osiągnięcia Nowy Herold nie jest "świecąca" i nie ma symbolu w prawym dolnym rogu mówiącego że jest to karta którą dostajemy w nagrodę tylko ma znaczek że jest z podstawki .Wszyscy Inni bohaterowie zdobyci za osiągniecia są "świecący" i maja jakby diament w prawym dolnym rogu.

budynzmajonezem
12-09-2013, 03:06 PM
Wszystkie alternatywne karty, jakie mam, mają znaczek z podstawki (jest to ta sama karta należąca do tego samego zestawu) i nie są świecące. W tym przypadku i tak nie da się dostać innej wersji (świecącej / nieświecącej), inaczej niż w przypadku bohaterów z powstania i zapomnianych wojen, których w wersji nieświecącej można sobie kupić w ołtarzu.

SmokuPL
01-09-2014, 11:25 AM
Jeszcze nie zdobyłem tego osiągnięcia ale już ostrzę sobie zęby na tę kartę. Tylko właśnie trochę lipa że ta alternatywna Seria nie jest premium.
Czy jedyną drogą do zdobycia alternatywnej świecącej Serii jest piekielna otchłań?

burnmyself
01-09-2014, 03:38 PM
O ile się nie mylę, to nie można zdobyć alternatywnej Serii premium. W piekielnej otchłani jeszcze nigdy nie widziałem jakiejkolwiek alternatywnej karty, ale sądzę, że byłby to dobry pomysł. Obecnie w otchłani pojawia się wiele "śmieciowych" kart, które nie są potrzebne większości graczy. Od siebie dodam, że niektóre karty premium wyglądają gorzej niż w normalnej wersji :)

SmokuPL
01-09-2014, 06:55 PM
O ile się nie mylę, to nie można zdobyć alternatywnej Serii premium. W piekielnej otchłani jeszcze nigdy nie widziałem jakiejkolwiek alternatywnej karty, ale sądzę, że byłby to dobry pomysł. Obecnie w otchłani pojawia się wiele "śmieciowych" kart, które nie są potrzebne większości graczy. Od siebie dodam, że niektóre karty premium wyglądają gorzej niż w normalnej wersji :)

Z tego co wiem w otchłani będzie można wygrać KAŻĐĄ kartę więc nadal liczę na premium alternative serię :)

ElkazFATE
01-10-2014, 11:36 AM
W piekielnej otchłani nie da się wygrać kart epickich, chyba, że jest jakiś event. Raz był shi no shi, raz potęga morza i jeden z bohaterów z herolda.

Kuackillah
01-10-2014, 11:54 AM
2 x był w otchłani alternatywny pao bo mam ich 3 sztuki ;)

shimazu85
01-10-2014, 10:51 PM
Ale bohaterowie i karty za osiągnięcia w piekielnej się nie trafiają.