PDA

View Full Version : Oltarz Zyczen .

dawidpyt
12-02-2013, 01:02 PM
Witam.

Nie wiem jak to zaczac ale chcialbym dac taka propozycje co do zmiany wygladu oltarzu zyczen.

Mam na mysli jakies zakladki na karty na poszczegolne. Np(frakcje,szkoly magi , z jakiej edycjii pochodzi karta ,itp. albo wyszukiwarka kart na nazwe). Co kolwiek.. denerwuje gdy chce kupic dana karte. Moim zdaniem jest tam balagan..

Co wy o tym myslicie? =]

Aatranis
12-02-2013, 01:08 PM
Pewny nie jestem, ale chyba w następnym rozszerzeniu coś takiego wchodzi.

dawidpyt
12-02-2013, 01:13 PM
Pewny nie jestem, ale chyba w następnym rozszerzeniu coś takiego wchodzi.

To mam nadzieje ze wyjdzie ;d. Dziekuje za info ^^

Mrokuu89
12-23-2013, 02:17 PM
popieram jakas segregacja taka jak w własnej tali by sie przydala na dane dodatki czy oznaczania epicka rzadkosci itp ulatwiloby to zabawe dla nowszych graczy jak i dla starszych .czasem szukanie konkretnej karty jest frustrujace ty,bardziej jesli mam karty na kłudki z dodatkow i nawet nie mozna dobrze przeczytac calego opisu dokladnie ,czy przejrzenia all epickow z danego dodatku dziekuje dobranoc

Aurorcia
12-25-2013, 09:28 PM
popieram jakas segregacja taka jak w własnej tali by sie przydala na dane dodatki czy oznaczania epicka rzadkosci itp ulatwiloby to zabawe dla nowszych graczy jak i dla starszych .czasem szukanie konkretnej karty jest frustrujace ty,bardziej jesli mam karty na kłudki z dodatkow i nawet nie mozna dobrze przeczytac calego opisu dokladnie ,czy przejrzenia all epickow z danego dodatku dziekuje dobranoc

Ziom, nie masz przecinkow na klawiaturze? :)

Co do tematu, wnioskowana funkcjonalnosc jest tak oczywista, ze dziwie sie, ze jeszcze jej nie wprowadzono. Rowniez czekam z utesknieniem....

swierczu
12-25-2013, 11:49 PM
Pisałem już o tym zaraz po wprowadzeniu ołtarza. Standardowo "informacje przekazano twórcom gry". Bez odzewu do tej pory.

DrakeBurn
12-26-2013, 01:39 AM
1. Podział taki jak przy bibliotece kart.
2. Możliwość wymiany golda na dzikie karty.
3. Darmowa epicka karta wybrana przez nas za uzbieranie tych 200 kart i odblokowaniu dodatku w Ołtarzy Życzeń

swierczu
12-26-2013, 04:09 PM
2. Możliwość wymiany golda na dzikie karty.
3. Darmowa epicka karta wybrana przez nas za uzbieranie tych 200 kart i odblokowaniu dodatku w Ołtarzy Życzeń

chyba zbyt duże ułatwienia.