PDA

View Full Version : Nerf dla Adar Malika

HoneyBadger0
11-26-2013, 10:43 PM
Jest to mój pierwszy post choć dość długo gram w doca. Uważam, że bohater Necro Adar Malik jest ostro przegięty...chodzi tu głównie o jego zdolność do przywracania dowolnego stworzenia z cmentarza. O tyle i ile nie byłoby w tym nic złego to w przypadku gdy notorycznie wskrzesza Antroposa ten natomiast wskrzesza 2 stworzenia (głownie wskrzesza Benshe) jest dość uciążliwe. W późniejszym etapie gry wygranie z nim talią opierającą się na stworach jest praktycznie niemożliwe. Myślę że dużo sensowniejsze byłoby gdyby mógł wskrzeszać tylko stworzenia nieunikatowe. ( wtedy nie byłoby sytuacji w której jednym ruchem wskrzesza 3 stworzenia)

Siek92
11-26-2013, 11:13 PM
Hmmm...:

http://tools.mmdocking.com/images/cards/large/s03/s03_Eve_Neu_053.jpg

arotto1
11-27-2013, 07:09 AM
Temat jak na moje do zamknięcia. Sorry ale to się robi nudne.

Gram Adarem już dość długo i uważam że jest to dobry bohater ale ze względu na czary a nie pasywkę. Biorąc pod uwage łut za 2 który wyciąga stworzenie typu Atropos pasywka Adara jest bardzo słaba. (jak na moje) Nie umiejętni grace zawsze będą woleli nerfic niżeli kompletować dobrą jedną talie i nauczyć się nią grać. Jeśli uważasz że ON jest mega silny to nim graj. Ja przegrywam co chwile ze świątynią lub przystanią a jakoś nie piszę by nerfic karty tych frakcji

Jak ma być nerfiony kolejny jakiś bohater to uważam że nie powinien żaden z nich mieć pasywki bo po co ona skoro można ją wywalić??

Aatranis
11-27-2013, 07:59 AM
Grasz "dość długo" i chcesz znerfienia bohatera który spadł do T2, a jedno wydarzenie niszczy jego rekurencję stworów? Współczuję. Pamiętaj, że jest masa łatwiejszych gier.

arotto1
11-27-2013, 08:13 AM
ale ja nie chce go nerfic. Uważam, że nerfowanie jakiejkolwiek karty jest bez sensu

Aatranis
11-27-2013, 08:16 AM
>>> "Jest to mój pierwszy post choć dość długo gram w doca." <<<

dawidpyt
11-27-2013, 10:21 AM
Ale masz problem .. gdy gram gazal herold pustki to wgl z tym problemu nie mam. Kopiuje atroposa i sam z tego kozystam . A na prawdziwego daje dusze zaswiatow .. albo wladca marionetek .. a jak nawet to nie dziala. To fala pustki i skasowany atropos. Bashe tak samo. ;) na adar malika milo jest uzywanie jego ognistych zaklec ;d.

Wgl gazal jest epicka. Tak marudzili na ammara przed nerfem ze jest nie do pokonania . A ja nie mialem z nim problemu ^^

mrBlaines
11-27-2013, 10:35 AM
Ale masz problem .. gdy gram gazal herold pustki to wgl z tym problemu nie mam. Kopiuje atroposa i sam z tego kozystam . A na prawdziwego daje dusze zaswiatow .. albo wladca marionetek .. a jak nawet to nie dziala. To fala pustki i skasowany atropos. Bashe tak samo. ;) na adar malika milo jest uzywanie jego ognistych zaklec ;d.

Wgl gazal jest epicka. Tak marudzili na ammara przed nerfem ze jest nie do pokonania . A ja nie mialem z nim problemu ^^

Bo gazal z racji latwego dojscia do soulreavera i innych pojedynczych zabijaczy byl nie do pokonania przez Ammara. Niestety dostaje w dupe od ruchdeckow z racji 0 mass dmg na nizszych poziomiach magii :/

Co do Adar Malika - Wszystkie Nerfy i placze polegają na tym ze gra opiera sie na zasadzie kamien, papier, nozyce i niektore talie maja OGROMNY problem z innymi. Najprostszy przykład to talie z might of nature VS talie bez dispelli.

HoneyBadger0
11-27-2013, 10:44 AM
Grasz "dość długo" i chcesz znerfienia bohatera który spadł do T2, a jedno wydarzenie niszczy jego rekurencję stworów? Współczuję. Pamiętaj, że jest masa łatwiejszych gier.

Zapewne jest wiele łatwiejszych gier nie koniecznie gorszych. Zapewne jest też wiele mądrzejszych wypowiedzi od twojej. Więc jeśli nie masz nic bardziej konstruktywnego do napisania niż ten tępy komentarz to proszę nie pisz w ogóle :)

Aatranis
11-27-2013, 10:56 AM
Zapewne jest wiele łatwiejszych gier nie koniecznie gorszych. Zapewne jest też wiele mądrzejszych wypowiedzi od twojej. Więc jeśli nie masz nic bardziej konstruktywnego do napisania niż ten tępy komentarz to proszę nie pisz w ogóle :)

Tyle, że jedyny tępy komentarz to Twój. Po przeczytaniu wszystkiego co napisaliśmy jeszcze to do Ciebie nie dotarło? Może powstrzymaj się od pisania dopóki tego nie zrozumiesz :)

Tu masz wszystko: http://forums.ubi.com/showthread.php/811863-Guide-Discussion-About-possible-OverPowered-(OP)-cards-amp-how-to-deal-with-them!

HoneyBadger0
11-27-2013, 11:04 AM
Tyle, że jedyny tępy komentarz to Twój. Po przeczytaniu wszystkiego co napisaliśmy jeszcze to do Ciebie nie dotarło? Może powstrzymaj się od pisania dopóki tego nie zrozumiesz :)

Tak tak odpowiedź w stylu "to ty jesteś glópi " :) nie będę z tobą dyskutował bo zniżę się do twojego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem :)

HoneyBadger0
11-27-2013, 11:14 AM
Co do samego wydarzenia jest to na pewno dobre wyjście(choć samo wydarzenie nie zawsze akurat się trafi). I nie chodzi mi osłabienie do momentu aż postać będzie nie grywalna bo też uważam że nie tędy droga. Adar malik sam w sobie jest postacią bardzo mocna za sprawą swoich 2 szkół magii i tak naprawdę nawet bez umiejętności ( choć nie o to mi chodzi) byłby nadal grywalnym bohaterem

jkk89
11-27-2013, 11:22 AM
Ale Adar-Malik nie jest ani w połowie tak potężny jak Cassnadra czy Ishuma. Poza tym jest to obecnie jedyny bohater Nekro, który widzi grę na wyższym telo. Tutaj przydałby się buff dla frakcji, a nie kolejne nerfy. Obawiam się, że spóźniłeś się z tym tematem, bo był on popularny przed dodatkiem, a teraz okazyjnie pojawiały się głosy, żeby wzmocnić Adar-Malika (np. żeby jego umiejętność kosztowała 4), także urwałeś się z tym jak Filip z konopii:) Adar-Malika należy zostawić dokładnie tak jak jest.

Aatranis
11-27-2013, 11:26 AM
Tak tak odpowiedź w stylu "to ty jesteś glópi " :) nie będę z tobą dyskutował bo zniżę się do twojego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem :)

1. Napisałeś "Uważam, że bohater Necro Adar Malik jest ostro przegięty..." co nie jest prawdą i KAŻDY doświadczony gracz Ci to powie.
2. Jesteś niekonsekwentny i uparty. Sam napisałeś:

"Zapewne jest też wiele mądrzejszych wypowiedzi od twojej. Więc jeśli nie masz nic bardziej konstruktywnego do napisania niż ten tępy komentarz to proszę nie pisz w ogóle"

A teraz insynuujesz, że próbuję Cię obrazić więc nie zamierzasz dyskutować? Dałem Ci nawet link do tematu na forum (którego na pewno nie przeczytałeś), żebyś zrozumiał, że nie masz racji, ale oczywiście rację masz zawsze (wg Ciebie).

3. Pokonałbym Cię doświadczeniem i umiejętnościami w grze także gadaj sobie zdrów o poziomie :D

gregory2307
11-27-2013, 12:16 PM
zmieniec pasywke do stworzen nie unikalnych albo zrobic tak ze raz wskrzeszone swtorzenie gdy zginie zostaje banowane... koniec tematu

jkk89
11-27-2013, 12:17 PM
zmieniec pasywke do stworzen nie unikalnych albo zrobic tak ze raz wskrzeszone swtorzenie gdy zginie zostaje banowane...
Nie ma takiej potrzeby...

pawel123k
11-27-2013, 08:06 PM
Moim zdaniem tematy nerfienia bohaterów nie powinny się wogóle pojawiać albo powinny byc zamykane bo i tak to nic nie zmieni. Twórcy i tak znerfią to co uznają za słuszne i żadne płacze tu nie pomogą. Lecz patrząc na poprzednie nerfy które zostały wykonane, to lepiej, żeby wogóle nie było nerfów. Malik jest mocny ale bez przesady do przegięcia mu jeszcze daleko, idąc tym tropem to może znerfić kassandre bo jest za mocna dajmy jej staty początkowe 1-1-0 i każdy będzie szczęśliwy. Niedługo nadchodzi nowy dodatek i zapewne meta się zmieni, bohaterowie i decki co są mocne teraz nie będą już takie efektywne, niektóre się wzmocnią, ale to nie powód aby nerfić tych bohaterów bo przyjdzie kolejny dodatek i ten bohater może nie być już taki mocny, a po nerfie stanie się niegrywalny. A wracając do Malika to w niektórych deckach robionych na nim pasywka jest zbędna np. Adar combo, który jest obecnie na prawdę mocny.

dawidpyt
11-28-2013, 09:35 AM
Czemu kassandre znerfic .. 1-1-0 ? dla mnie to bezsens.

MastaBlastaX
11-28-2013, 09:59 AM
O tym że karty unikalne mogą być zagrane raz, można by podyskutować- są na tyle potężne, że możliwość ich wielokrotnego zagrania burzy balans (dać banish na prison w lock decku- bezcenne :) )

Kuackillah
11-28-2013, 10:05 AM
Nerf Malika to jakiś żart chyba, ktoś kto powie że Malik jest OP niech poprostu skończy z tą gra i zacznie grać w bierki tylko żeby potem nie mówił że przeciwnik i jego nadgarstek też są OP hehe

jkk89
11-28-2013, 12:14 PM
Czemu kassandre znerfic .. 1-1-0 ? dla mnie to bezsens.

Bo Cassandra jest OP. Jest najmocniejszym herosem teraz. Jak chcecie znerfić Malika, to najpierw musimy znerfić Cassandrę. A że Cass nie ma żadnej ability, to musimy obniżyć staty. 1-1-0 wydaje się akurat.

HoneyBadger0
11-28-2013, 03:56 PM
Bo Cassandra jest OP. Jest najmocniejszym herosem teraz. Jak chcecie znerfić Malika, to najpierw musimy znerfić Cassandrę. A że Cass nie ma żadnej ability, to musimy obniżyć staty. 1-1-0 wydaje się akurat.
Cassandra jest OP :D i piszą to "znawcy" :D pewnie znieśmy jej umiejętność specjalną :P

HoneyBadger0
11-28-2013, 04:07 PM
O tym że karty unikalne mogą być zagrane raz, można by podyskutować- są na tyle potężne, że możliwość ich wielokrotnego zagrania burzy balans (dać banish na prison w lock decku- bezcenne :) )

Ogólnie myślę że byłby to dobry pomysł

pawel123k
11-28-2013, 04:46 PM
Ludzie to co napisałem o kassandrze to była ironia ...

jkk89
11-28-2013, 04:47 PM
No a ja sobie robię jaja. Co nie zmienia przesłania.

pawel123k
11-28-2013, 04:48 PM
chodziło mi o to że nerf malika był by bez sensu tak jak bez sensu był by nerf dla kassandry :p

jkk89
11-28-2013, 04:59 PM
Jeszcze jedna rzecz -

@HoneyBadger0

To tak nie działa, że skoro Cassa nie ma abillity to znaczy, że jest słabsza od herosa z abillity. Cassa ma dodatkowy punkt przeznaczenia, co jest więcej warte niż abillity Malika (IMO). I Cassandra, bez abbility, tylko z powodu swoich statystyk, JEST najsilnieszym herosem obecnie. Jasne, to z powodu silnych fortun do jakich ma dostęp Haven, a mniejszym udziałem samej Cass, ale mimo wszystko ten 1 punkt robi naprawdę sporą różnicę.

To powiedziawszy - nie należy nerfić żadnego bohatera, ani Cass, ani tymbardziej Malika.

Sobieski1991
11-29-2013, 10:45 AM
Moje win ratio z malikiem jest 90%+ czasem przegrywam jak mam mizerna reke. Gralem Sandalkiem Crag hackiem Ishuma i zadnym z tych deckow nie mialem problemow z malikiem o wiele lepsza wydaje mi sie dharmiria ktora nie dosc ze wywala ci epiki to jeszcze pierdyknie ci tego epika 50% mniejsze obrazenia i bez szybkiego dispella jestes w dupie poza tym nie wiem wogole po co zakladac taki głupkowaty temat jest ołtarz zyczen? ja uzbierałem top deck moze 3,4dni po wejsciu dodatku jeszcze jak piszesz ze grasz juz dlugo to nie wiem o co cały ten płacz jak sam sobie mozesz kupic adar malika i nim grac. A nerfy sa wogole niepotrzebne jak po kazdym dodatku sa nowe karty nowe silne decki a wielu fajnych bohaterow jest teraz niegrywalnych. No ale tak to bywa jak ktos nie potrafi pomyslec a jedyne co potrafi to wejsc na forum i plakac ze cos jest op znajdzie ci sie z 50 takich i support od razu nerfi bohatera paranoja

MastaBlastaX
11-29-2013, 12:07 PM
Przykro się czyta forum pl, poza ironią/hatem/ew. 'a bo ja, a skoro ja TO ..' nie ma tu nic. Może dlatego tak mało osób tu pisze.

Aatranis
11-29-2013, 12:40 PM
Przykro się czyta forum pl, poza ironią/hatem/ew. 'a bo ja, a skoro ja TO ..' nie ma tu nic. Może dlatego tak mało osób tu pisze.

Przykro się czyta ewidentnie słabych/początkujących graczy którym wydaje się, że wiedzą wszystko i zakładają jakieś głupie tematy. Jeśli już zakładają to niech to będzie odpowiednio sformułowane pytanie (nie twierdzenie), ale w 99% przypadków wystarczy opcja "szukaj" i/lub zdobycie większego doświadczenia. Najczęściej to oni właśnie rozpoczynają wszelkiego typu niepotrzebne kłótnie.

HoneyBadger0
11-29-2013, 02:20 PM
Przykro się czyta ewidentnie słabych/początkujących graczy którym wydaje się, że wiedzą wszystko i zakładają jakieś głupie tematy. Jeśli już zakładają to niech to będzie odpowiednio sformułowane pytanie (nie twierdzenie), ale w 99% przypadków wystarczy opcja "szukaj" i/lub zdobycie większego doświadczenia. Najczęściej to oni właśnie rozpoczynają wszelkiego typu niepotrzebne kłótnie.

Właśnie przykro więc po raz kolejny pisze abyś się nie wypowiadał :). Natomiast co do grania, to sugerując się wypowiedziami twoimi oraz Kuackillaha myślę że jedyną grą dla was jest "pacan" :) szanuje konkretne i uzasadnione wypowiedzi innych użytkowników natomiast wasze wypowiedzi typu: "jesteś słaby i się nie znasz za to ja mam racje bo tak" są na poziomie piaskownicy. Wiec może warto żebyście tam wrócili o ile w ogóle z niej wyszliście :)

Aatranis
11-29-2013, 08:18 PM
Właśnie przykro więc po raz kolejny pisze abyś się nie wypowiadał :). Natomiast co do grania, to sugerując się wypowiedziami twoimi oraz Kuackillaha myślę że jedyną grą dla was jest "pacan" :) szanuje konkretne i uzasadnione wypowiedzi innych użytkowników natomiast wasze wypowiedzi typu: "jesteś słaby i się nie znasz za to ja mam racje bo tak" są na poziomie piaskownicy. Wiec może warto żebyście tam wrócili o ile w ogóle z niej wyszliście :)

Do tej pory ignorowałem twoje głupie posty i zamierzam to robić na stałe. To co napisałem nie było skierowane do ciebie wiec po co się wypowiadasz? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Już w moim pierwszym poście obaliłem twoja tezę, ale jedyną twoja odpowiedzią była agresja słowna. Nie posiadasz samokrytyki za to duma aż cie rozpiera tylko pytanie z czego? Bo na pewno nie ze sztuki prowadzenia wymiany zdań czy też gry. Jeśli potrzebujesz przeczytaj jeszcze kilka razy cały topic i pójdź wreszcie po rozum do głowy. Swoim zachowaniem prowokujesz negatywne wypowiedzi chociaż Zabawne jest, że dzieciak wysyła mnie do piaskownicy :D Domyślam się, że będziesz jeszcze często pisał bzdury na forum więc wyjaśnijmy sobie coś - żaden mój przyszły post nie będzie skierowany do ciebie. Z tego powodu cytowanie mnie czy pisanie bezpośrednio do mnie będzie zwykłą oznaką głupoty. Życzę ci żebyś kiedyś zmądrzał i dorósł bo jeśli wszyscy mówią, że niebo jest niebieskie to upieranie się, iż tak nie jest i atakowanie ludzi którzy się z tobą nie zgadzają jest poniżej wszelkiej krytyki.

M0rw47h
11-29-2013, 09:04 PM
Do tej pory ignorowałem twoje głupie posty i zamierzam to robić na stałe. To co napisałem nie było skierowane do ciebie wiec po co się wypowiadasz? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Już w moim pierwszym poście obaliłem twoja tezę, ale jedyną twoja odpowiedzią była agresja słowna. Nie posiadasz samokrytyki za to duma aż cie rozpiera tylko pytanie z czego? Bo na pewno nie ze sztuki prowadzenia wymiany zdań czy też gry. Jeśli potrzebujesz przeczytaj jeszcze kilka razy cały topic i pójdź wreszcie po rozum do głowy. Swoim zachowaniem prowokujesz negatywne wypowiedzi chociaż Zabawne jest, że dzieciak wysyła mnie do piaskownicy :D Domyślam się, że będziesz jeszcze często pisał bzdury na forum więc wyjaśnijmy sobie coś - żaden mój przyszły post nie będzie skierowany do ciebie. Z tego powodu cytowanie mnie czy pisanie bezpośrednio do mnie będzie zwykłą oznaką głupoty. Życzę ci żebyś kiedyś zmądrzał i dorósł bo jeśli wszyscy mówią, że niebo jest niebieskie to upieranie się, iż tak nie jest i atakowanie ludzi którzy się z tobą nie zgadzają jest poniżej wszelkiej krytyki.

...a co jesli Ci powiem, ze niebo to jest sobie blekitne?

Aatranis
11-29-2013, 09:17 PM
...a co jesli Ci powiem, ze niebo to jest sobie blekitne?

To przyznam Ci rację, jednakże zaznaczając przy tym, iż jest to odcień niebieskiego :p Rozumiem, że to tak na rozładowanie emocji? OK.

Sobieski1991
11-29-2013, 11:16 PM
Takie tematy powinny byc zamykane po 2,3 postach adar malik przed dodatkiem byl mocny jak wczesniej nergal przed nerfem itd ale teraz jest ledwo dobry rush decki miazdza malika w late game jest nadal dobry ale taka np ishuma mozna go bardzo latwo rozpykac nie mowiac juz o sandalphonie i wombo combo wiec jesli ktos ma problem z adar malikiem to moze czas pomyslec nad zmiana decku albo zmiana czegos w swoich kartach zeby zaczac wygrywac? Jest tyle deckow ktore mozna zlozyc w przeciagu paru dni ktorymi spokojnie mozna rozwalic malika ale zamiast pomyslec lepiej plakac na forum ze adar jest przegiety

arotto1
11-30-2013, 08:04 AM
co wy macie z tą ishuma?? Cała talia świątyni jest jak na moje trochę zbyt przesadzona, bo oprócz fint, lodowego dotyku czy hipnozy dostali silne pułapki. Tutaj nie jest problem bohatera tylko całości ale uważam że nerf jakikolwiek byłby błędem. Więc zostaje czekać na nowy dodatek a ten temat już zamknąć