PDA

View Full Version : Pro tip od pro :d

mrBlaines
11-24-2013, 06:58 PM
Yo,

Pisałem już o tej sprawie na becie i widze że dalej nic z tematem nie zrobiono. Dam wiec cynka wszystkim ktorzy nie wiedza, a ekipa DoCa niech sie zastanowi czy to NA PEWNO powinno tak działać.

Karty na twojej ręce są posortowane. Od najtanszej do najdroższej. Kreatury, Czary, Fortuny.

Na ręcę przeciwnika również.

Można to łatwo wykorzystać ;)

Pozdrawiam!
mrseev

Aatranis
11-25-2013, 08:19 AM
Bzdura. Ich sortowanie posiada w swojej formule nacisk na tańsze karty na początku, ale to o czym mówisz to kompletne nieporozumienie. Podejrzewam, że wzięło się ono z podglądania kart przeciwnika (oraz swoich) ponieważ kiedy to robisz faktycznie sortuje karty od najtańszej po to żebyś nie znam ich faktycznej kolejności.

Edit: Zamiast odpisywać na szybko mogłem przeczytać dokładnie :p

mrBlaines
11-25-2013, 10:27 PM
Bzdura. Ich sortowanie posiada w swojej formule nacisk na tańsze karty na początku, ale to o czym mówisz to kompletne nieporozumienie. Podejrzewam, że wzięło się ono z podglądania kart przeciwnika (oraz swoich) ponieważ kiedy to robisz faktycznie sortuje karty od najtańszej po to żebyś nie znam ich faktycznej kolejności. Zamiast zakładać temat wystarczyło pomyśleć.

Zanim odpiszesz na post proponuje pomyslec i sprawdzic samemu. :)

Aatranis
11-26-2013, 08:39 AM
Mój błąd.

Bazaltovy
11-26-2013, 11:38 AM
(Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z komputera na uczelni, stale dostosowanych do angielskiej klawiatury)

@mrBlaines:

Najpierw sortuje wg typu karty, a potem wg kosztu. Mala, acz subtelna roznica. ;) Niemniej fakt, mozna to czasem wykorzystac. Najlatwiejsze jest sprawdzenie, czy przeciwnik grajacy Twierdza ma na rece Jezdzcow Sepow - doslownie widac, gdy te karty sie przesuwaja :)

MastaBlastaX
11-26-2013, 12:53 PM
Z ciekawiości- można użyć void ripple na karcie będącej jeszcze w ręku przeciwnika?

mrBlaines
11-26-2013, 09:35 PM
Z ciekawiości- można użyć void ripple na karcie będącej jeszcze w ręku przeciwnika?

Nie mozna. Ich nie ma na "Battlegroundzie"