PDA

View Full Version : Hearthstone

arkadiush14
11-23-2013, 07:27 PM
witam, z braku pomysłów jak zdobyć klucz piszę tutaj, jeżeli ktoś ma klucz lub konto którego nie używa i chce sie podzielić to bardzo chętnie przyjmę, tyle w temacie info prosze na maila (arkadiush@poczta.onet.pl).

Sephitsu
11-28-2013, 11:35 AM
Poczekaj z tydzień, ma być open beta, ale gry nie polecam.

Kuackillah
11-28-2013, 11:56 AM
Prawda jest niestety taka ze HS ma jedynie lepszy suport, gdyz prowadzaca tą grę firma wie jak zarabiac na ludziach i daje im gre która ma zadowolić gracza i skosić na nim pieniążki, niestety my w Ubi tego nie mamy, za to napewno Doc jezeli chodzi o rozgrywke jak i ilosc strategi bije HSa na głowe, ale to juz bardziej ***aci gracze ogarną.

Morgotheron2012
11-30-2013, 07:49 PM
Jeśli chodzi o możliwości taktyczne DOC jest o wieeeeeeele lepszy.

DanielKurzempa
12-01-2013, 12:41 PM
Jeśli chodzi o możliwości taktyczne DOC jest o wieeeeeeele lepszy.

Prawda tylko szkoda że tak mało osób wie o tym bo teraz DoC niczym się nie różni od Hearthstone czyli rush pogania kolejny rush a w oddali przymykają od czasu do czasu jakieś kontrolę.

Dobrze że przynajmniej w DoCu jest szansa na zmianę bo w Hearthstone nie ma na to szans.

Muerte79
12-01-2013, 03:18 PM
Fajnie, że znasz plany Blizzarda :D
HS z dnia na dzień staje się nudny i to prawda, tak samo było z DoC dla mnie.
W DoC już nie gram bo mozolne jest (nie wiem może się zmieniło) zdobywanie kart, co najgorsze drogą losową, a po drugie support. Jakoś bardziej wierzę w Blizzarda, choć z ich stajni to ja pogrywałem tylko w Diablo 1/2 i trochę liznąłem WoW-a. Ale patrząc, że u nich każda gra to sukces bardziej przychylam się na ich stronę. Z przymróżeniem oka patrzę na ochy i achy pod adresem HS bo to jeszcze beta i wszystkiego do końca nie odkryli, aby można było się radować. Gra równie prosta jak DoC z tendencją top-deck win.
Jeśli ktoś chce grać w TCG to najlpeszy jest Mtg i tyle, reszta to tylko zabawa na kilka dni, miesięcy.

lunaticarium
12-19-2013, 07:58 PM
Spojrzałem własnie na twitch.tv, hearthstone ma 22tyś oglądających, a doc 360 (sic!).

SpixPL
12-20-2013, 10:27 AM
Gram w to i w to. DoC jak narazie fajniejszy, no ale ma juz kilka dodatków. W HS fajnie, ze karty maja swoje rozne głosy/dźwięki :>

Aatranis
12-20-2013, 11:27 AM
HS to taka gra na godzinę dziennie i nic poza tym. Gra się przyjemnie, ale nie wiele ma tak naprawdę do zaoferowania.

MastaBlastaX
12-20-2013, 01:01 PM
Jeśli HS wyjdzie na Androida, to niestety ale DoC pójdzie w odstawkę .. Chyba że i DoC wydzie na Androida, ale na to się nie zapowiada (mimo obietnic)

Gamdur
01-15-2014, 02:55 PM
Z innej beczki.
Mkrr3 tam śmieszny gracz.
Wydaje setki euro, a póżniej się jara, że ma top 5 w rankingu.
P A R A N O J A.

ajas2pl
01-15-2014, 06:41 PM
@gamdur
Co w nim śmiesznego.
Głupoty opowiadasz.

Z A Z D R O Ś Ć ?

Gamdur
01-15-2014, 07:09 PM
Zazdrosc?, nic z tych rzeczy.
Przeciez, ja w ogóle nie gram w HS.
Tylko stwierdzam, że to slabe, iż wydajesz spore ilosci realnego siana na najlepsze karty, a pozniej robisz z siebie wazniaka.
Ktos może napisac, chwila po to są gry, aby była opcja kupić sobie karty, ale ja tego nie kupuje.
Wiec powiem tak, kazdy ma prawo kupowac, ale prawdziwy gracz sam do wszystkiego dojdzie, a nie pojdzie na latwizne i sobie wszystko najlepsze kupi i pozniej wieki gracz.
Strasznie, to plytkie.

Tak uwazam.

ajas2pl
01-15-2014, 07:21 PM
Mylisz sie bardzo.
Gdzie ty widziałes żeby on kase wydawał.
Za to ja widziałem jak na Arenie 9 win wbija czyli jakiś tam poziom reprezentuje.
Człowiek stream prowadzi, próbuje coś zarobic na życie a ty wypisujesz że śmieszny.
"prawdziwy gracz sam do wszystkiego dojdzie" - po co ma dochodzić jak sie czuje na siłach żeby grać z najlepszymi. Chyba szkoda czasu na farmienie miesiacami i mozolne zbieranie kart.
Mnie nie stać. Kogoś może być stać i zarazem może być dobry.

Gamdur
01-15-2014, 07:29 PM
Wydawał mam sprawdzone źródla, ale nie chcę sie powolywać na dane osoby.
Poza tym nawet kilka razy na streamie ludzie pisali, że wydaje realne pieniądze.
Wszystko spoko, ale troche ponad norme tych euro wydał, ale to jego sprawa.
Oczywiście należą się słowa uznania za ciekawe streamy prowadzi, to trzeba mu oddać.
Niech zarabia dalej uczciwie na życie, nic do tego nie mam.
Jednakże niemiłośernie śmieszy mnie fakt,że ma od groma decków, a na każdy poszła stówka euro+;-)

Po prostu skilla ma, ale jednak prawdziwy gracz dochodzi do czołowych miejsc samodzielnie, a tylko jakieś nerdy idą na łatwiznę i kupują masę kart.
Póżniej oh,ah, meczą się z graczem z czołowki co nie wydał ani 1 euro.
Prawdziwa klasa leży we własnym dorobku.

Przykład podam, co za przyjemność, jak jakiś ,,n00pek'' kupi xxx konto na czarno z allegro, 0 przyjemnośći z gry, a póżniej jaki, to ja jestem dobry, zwykła obłuda.

bulzibar
02-02-2014, 12:40 PM
Gralem w HSa od bety i powiem szczerze ze ta gra jest nudna i nic tam nie zmieniają, poprawiają(tylko symboliczna kosmetyka, która zmienia kilka kart). Mało możliwości, i tylko areny. które są (jak cała gra) za bardzo lowowa. Wiem, że karcianki polegają w dużej mierze na losowości ale powinno to być tylko w dociąganiu kart a nie w zdolnościach i umiejętnościach, które potrafią zmienić przegranego w wygranegi i odwrotnie. W DoC przynajmniej zdolności kart nie maja losowści, poza tym jest większa różnordność.

Muerte79
02-03-2014, 09:44 AM
Gamdur
Ty grałeś kiedyś w jakieś inne gry karciane czy piszesz bzdury tak z głowy nie poparte niczym konkretnie ?
Co do HS niestety nudzi się tak jak napisał bulzibar. HS jest chyba najbardziej losową grą karcianą w jakąkolwiek grałem, co dobierzesz zawarza na wszystkiem. Nie mówię tu o jakiejś wielkich strategiach bo gra się ogranicza do prostej matematyki. Mam wygranych na poziomie 500+ gier, czyli nawet nie chce wiedzieć ile ogólnie rozegrałem. Ale po 2-3 miesiącach grania ograniczam się do robienia daily. Najśmiejszniejsze jest oglądanie streamów prosów którzy głęboko analizują każdy ruch, jaka to konstrukcja deck jest niesamowita i synergia w kartach, ale niestety nie przyznają się do prostoty na ten czas tej gry. Potencjał jest, zobaczymy jak Blizzardowi pójdzie.
Aby nie było że jestem wielkim zwolennikiem DoC, broń Boże, jest wiele aspektów w DoC-u które mi się nie podobają i jedynie co robię to włączam grę aby odklikać daily.

Kuackillah
02-03-2014, 11:14 AM
juz nawet daily mi sie nie chce robic hehe

gwpcom
03-04-2014, 04:28 PM
Gram w HS od kilku dni, ale do Duela mu sporo brakuje. Owszem, dubbing itp fajna sprawa, ale DoC zdecydowanie bardziej rozbudowany i daje większe pole manewru. No i sądzę, że w duela można grać nie kupując kredytów, za to w HS karty zdobywa się masakrycznie powoli. W duela gram rok i ciągle mi się chce, a HSa czasem wyłączam po kilku walkach bo mnie nudzi. No, ale kwestia gustu.

Hardpowerr
04-16-2014, 11:56 AM
Szkoda ze Twórcy tej gry nie zrobili identycznych zasad do karcianki wowtcg. To na pewno by przyciagneło mnóstwo graczy z gry na żywo.
Ta gra jest mocno ograniczona jednak mam nadzieje ze wkrótce producent wprowadzi zmiany i upodobni ta gre to karcianki.
Na moim blogu http://zdrowegotowanie.blog.interia.pl/ Będę opisywał w krótce wszystkie zmiany dotyczące Hardstone. :cool:

NagiShaman
04-19-2014, 08:52 AM
Boleć to może to, że mimo iż Hearthstone proponuję uboższą rozrywkę to na fb mają podand 700tys polubień a DOC 69tys

Wikist
06-06-2014, 08:22 PM
Wielkim minusem Herthstone może być częstotliwość wydawania dodatków. W DoCu nie trzeba robić alternatywnych kart premium z animacją, animacji do każdego zaklęcia, głosu do każdej karty stworzenia. Dodatki w HS (o ile Blizz nie da więcej pieniążków żeby studio dało radę to robić szybko) będą wychodzić najpewniej powoli, a też nie wiadomo jak dużo kart będą dodawać, ale 100 w DoCu potrafiło nic nie zmienić w mecie, więc w HS pewnie też będzie przed długi okres czasu niewygodna stagnacja.

No i ta losowość ;p Czasem może to być dla kogoś +, lecz jeśli chciałby coś osiągać w HS to dopiero wtedy zrozumie jakie to wkurzające jak o turnieju decyduje szczęście.