PDA

View Full Version : Nagrody codzienne

SchizeQ
11-16-2013, 09:44 AM
Loguję się pratycznie codziennie, w celu zdobywania nagród. Oczywiście przeklikuję ze chcę dalej zbierać, ale czasami zdarza się ze zapomnę albo nie mam jak tegozrobić i przerywa się ciąg. Problem w tym, że nie dostaję wtedy nagród które zebrałem przez poprzednie dni. Miałem tak kilka razy z rzędu.
Czy to tak powinno działać? Bo jeśli tak to uważam że jest to po prostu idiotyczne.

LunaSkarpeciara
11-16-2013, 10:24 AM
To nie jest idiotyczne, albo bierzesz to co uzbierałeś przez kilka dni, albo musisz klikać 7dni. Ostatniego dnia zawsze jest waluta $ - pieczątki, jako nagroda za cierpliwość i sumienność.
Czasami każdemu przepada. albo jest zmuszony odebrać niepełną nagrode z powodu wyjazdu czy coś.

Też bym wolala by nie przepadało, ale to i tak dużo dają za praktycznie zero roboty. =)

SchizeQ
11-16-2013, 10:34 AM
Ja rozumiem, to że się cykl przerywa ale powinny być wypłacane nagrody za poprzednie dni, również za cierpliwosc i sumiennosc.

LunaSkarpeciara
11-16-2013, 10:41 AM
Niby by mogły - ułatwiło by to troche życie, ale tylko osoby które się podejmą "ryzyka" otrzymują coraz większe nagrody, kto "zapomni" utraci.
Niesamowicie to frustruje gdy siódmego dnia nagle nie ma się czasu odpalić kompa, ale wciąż to i tak lepsze niż kompletny brak darmowych nagród jak kiedyś.