PDA

View Full Version : Pojedynki klanów - propozycja systemu

odszczep
11-06-2013, 01:07 PM
Jako że mój pomysł wojen klanowych http://forums.ubi.com/showthread.php/790113-Wojny-klanowe-propozycja nie spotkał się z zainteresowaniem wymyśliłem kolejny system pojedynków klanowych.

Nie wiem jak to nazwać - robocza niech będą to pojedynki łączone

Zasady:
Do bitwy przystępuje 2 klany po 3 graczy. System losuje początkową parę która rozgrywa swój pojedynek. Po jego zakończeniu do drugiego pojedynku przystępuje gracz który wygrał swój mecz (ale zaczyna z pozostałą w tym wcześniejszym meczu liczbą punktów życia) oraz losowo wybrany gracz z drugiego klanu. Gramy do momentu jak któryś z klanów zostanie wyeliminowany.
Można też ustalić że klan ustala z góry kto będzie po kim grał. Wiadomo że jest to tylko pomysł który na pewno trzeba dopracować ale twórcy muszą pomyśleć nad jakimiś rozgrywkami grupowymi/klanowymi. Gram od niedawna ale rozgrywki tylko i wyłącznie singlowe zaczynają nużyć.

Aniel87
11-06-2013, 01:55 PM
Czekanie w kolejce, aż inny członek "klanu" przegra by wejść do gry za niego zapewne będzie mniej nużące..

Jeżeli już chcielibyśmy szukać rozwiązania innej formy gry niż 1vs1 to moim zdaniem powinna to być rozgrywka na całkiem innej "planszy" np. na trójkącie atakując i broniąc się przed dwoma przeciwnikami jednocześnie, każdy z 3 graczy lub w formie pentagramu, atakując 2 przeciwległych przeciwników a 2 z obu stron nie możemy atakować. W takim pentagramie wygrywałby ten, który pierwszy rozprawiłby się ze swoimi oboma przeciwnikami, którzy atakują nas i naszych "przybocznych" graczy - cały samk w tym, że nasi "przyboczni" których nie możemy atakować, walczą przeciw sobie - nam zależy by zniszczyć naszych przeciwników nim nasi sojusznicy zniszczą się nawzajem, aby zakończyć grę jako gracz obok którego będzie dwóch innych graczy - środkowy otrzymuje największą nagrodę (np. 2-3 razy więcej kasy/Xp) a boczni mniejszą. Łatwiej sobie to wyobrazić jak się narysuje pentagram...